"O moj Bože, zašto zvižde Đokoviću?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
329.470
Clip.jpg


Proslavljeni američki teniser Džon Mekinro stao je na stranu Novaka Đokovića nakon što mu je pariska publika zviždala tokom meča 1. kola Rolan Garosa.
On je u razgovoru sa Timom Henmanom protekle večeri komentarisao dešavanja na stadionu "Filip Šatrije" i situaciju kada su gledaoci "častili" Đokovića sa zvižducima posle jednog poena.

Mekinrou se to nimalo nije dopalo.
"Ne znam zašto zvižde Đokoviću. O moj Bože! Da li se šalite?", počeo je Mekinro.

Henman mu je odgovorio.
" To mu se neće dopasti, zar ne?"

"Naravno da neće. Zašto bi? Zašto bi mu zviždali? Trudi se puno, hajde da mu zbog toga zviždimo!", odgovorio je Amerikanac.

"Da li misliš da publika smatra da bi Đoković trebalo da pokaže više simpatija prema protivniku?", upitao je Henman.

"Nemam pojma šta misle, ali ovo nema smisla", uzvratio je Mekinro.

(B92)

Nikada mi nije bilo jasno zvizdanje publike, posebno sto Novak kao najbolji na svetu to nije zasluzio.Zvizdati nekome po meni je odraz nekulture.
Niko ne morea da ga voli, ali treba da postoji respekt za sve ono sto je uradio u tenisu i za tenis.


Po vašem mišljenju....Zašto publika zviždi Novaku Djokoviću ?
 
Мрзе га јер је Србин, православац, крсти се са три прста, мрзе га јер слави крсну славу, мрзе га јер....Добрица Ерић је писао класичне русогуштине на ту тему у оној песми..."крив сам".

А у ствари им није симпатичан јер игра дефанзивно док противник не погреши.
 
Pogledajte prilog 1158859

Proslavljeni američki teniser Džon Mekinro stao je na stranu Novaka Đokovića nakon što mu je pariska publika zviždala tokom meča 1. kola Rolan Garosa.
On je u razgovoru sa Timom Henmanom protekle večeri komentarisao dešavanja na stadionu "Filip Šatrije" i situaciju kada su gledaoci "častili" Đokovića sa zvižducima posle jednog poena.

Mekinrou se to nimalo nije dopalo.
"Ne znam zašto zvižde Đokoviću. O moj Bože! Da li se šalite?", počeo je Mekinro.

Henman mu je odgovorio.
" To mu se neće dopasti, zar ne?"

"Naravno da neće. Zašto bi? Zašto bi mu zviždali? Trudi se puno, hajde da mu zbog toga zviždimo!", odgovorio je Amerikanac.

"Da li misliš da publika smatra da bi Đoković trebalo da pokaže više simpatija prema protivniku?", upitao je Henman.

"Nemam pojma šta misle, ali ovo nema smisla", uzvratio je Mekinro.

(B92)

Nikada mi nije bilo jasno zvizdanje publike, posebno sto Novak kao najbolji na svetu to nije zasluzio.Zvizdati nekome po meni je odraz nekulture.
Niko ne morea da ga voli, ali treba da postoji respekt za sve ono sto je uradio u tenisu i za tenis.


Po vašem mišljenju....Zašto publika zviždi Novaku Djokoviću ?
То је један артикал из корпе ЕУ вредности.
 
Мрзе га јер је Србин, православац, крсти се са три прста, мрзе га јер слави крсну славу, мрзе га јер....Добрица Ерић је писао класичне русогуштине на ту тему у оној песми..."крив сам".

А у ствари им није симпатичан јер игра дефанзивно док противник не погреши.

***********...
posebno kad previdiš
"Da li misliš da publika smatra da bi Đoković trebalo da pokaže više simpatija prema protivniku?", upitao je Henman.

Defanzivom ne pokazuje simpatije prema protivniku??
Šta bi tek rekli da ga je žestoko napadao???
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mozda ovaj upis iz 2015. neke stvari razjasni:

Dragi dečko,

Danas kada budeš podizao i taj pehar , dakle jedini koji ti nedostaje u kolekciji , ti ćeš se obratiti publici i svetu na nekom , na brzinu naštrebanom francuskom jeziku, a završićeš svoj govor na perfektnom engleskom . Velika je to greška Novače.Daj otkaz tom PRu u tvom timu jer te potpuno pogrešno sovjetuje.

Dakle Novače vreme je da promeniš taj potpuno pogrešan imidž ,,fino vaspitanog momka iz ...tamo neke....Srbije,, i da konačno pokažeš - muda. Izvadiš papirić iz zadnjeg džepa i kreneš na čistom srpskom jeziku da pozdravljaš one koji su bili , jesu a i biće 100% uz tebe. Pa onda kreneš od zaove iz Gadžinog hana pa sve do onog dede iz Pavlovaca što prodaje lubenice na Kaleniću.

I nema bacanja znojnica u publiku. Nema peškira ...a o gubljenju vremena na potpisivanje njihovih izdraknih časopisa i da ne govorim.



E tada će te dragi moj Novače - RESPEKTOVATI. Pazi nisam napisao - voleti jer taj sodomistički šljam ne voli ni svoju rođenu mater a kamoli nekog sportistu , tenisera iz njima daleke i mrske im Srbije.



Na kraju bih samo rekao da će žitelji Žitišta pokrenuti inicijativu da se u centru mesta skine spomenik onom krivoustom Staloneu i na to mesto stavi tvoja bista kao znak zahvalnosti

I primi puno pozdrava i od deda Jevrema iz Jaše Tomića (to je onaj što ubaci flašu kajsijevače između mojih piladi)



P.S. A u Kini ili u Rusiji ...slobodno pričaj i kineski i ruski . Samo ovde nemoj sa tim komsi-komsa francuskim još jednom te molim i preklinjem



A pijanom Borisu kaži da se malo ostavi te flajke .....ružno ga je gledati onako nabreklog i ljubičastog ....sav nabubrio k'o da prostiš ....švalerski kur*ac ....u ponedeljak



Ajde ostaj mi uzdravlju Novače i nemoj zameriti štogođ a tebe i Jelenu čeka ona supa od prepelice , što ti je moja baba obećala , pa kad budeš prolazio pored Pejićevih salaša ....znaš gde sam ..naiđi
 
Zašto? Zato što je folirant, lažov i prevarant. Ali u pravom smislu te reči. Elem, priče kako mu zvižde zato što je iz Srbije ne pije vodu. I neverovatna je glupost. Elem, Samo Milošević je igrao u mrskoj Engleskoj u vreme inflacije, ratova 90-tih pa se nešto ne sećam da mu je neko zviždao. Nemanja Vidić je bio kapiten Mančestera pa mu niko nije zviždao, pljuvao ga, vređao i slično.
Koliki je dotični folirant se vidi ovde:
 
Koliki je dotični folirant se vidi ovde:
NIgdje veze..
"Novak je moj čovek. Imamo sjajnu i dugu prijateljsku vezu", rekao je tada Brajant.
https://www.youtube.com/watch?time_...HJA&feature=emb_logo&ab_channel=NovakDjokovic

Mogu samo da mu zavide.. slike i snimci su autentičnost jednog iskrenog priajteljstva.
********************************************************************************************************
**********************************************************************************************************

Zašto zvižde Novaku?

Novak Djoković je jedini teniser koji je nebrojeno mnogo puta rastužio navijače Rodžera Federera i Rafaela Nadala.

Došao je iz jedne male istočno evriopske zemlje i pokorio planetu, porazio mnogo puta tada najveće tenisere koji dolaze iz Švajcarske, Španije, V. Britanije kao što je Marej, recimo. A to se lako ne oprašta a kako stvari stoje i ne zaboravlja.

Što je još gore po njih, riječ je o jednom sjajnom teniseru, vanserijskog talenta koji je postao dominantan u svemu.. samim tim, publika u njegovim mečevima navija i za autsajdere. NIšta čudno, niti je to nešto što nas može iznenaditi..
Možemo samo da im se "divimo" na njihovom fer-plej navijanju, tj divljaštvu, nekulturi i nesportskom ponašanju.

P.S.
Jedan primjer, nekulture i zavidne mržnje;
Na meču protiv Austrijanca Dominika Tima izviždali su ga, vjerovali ili ne, jer je zatražio čelendž i... bio u pravu. Pri vođstvu Novaka 5:3 Tim je imao brejk-loptu za povratak u set i odigrao je viner koji je izgledao kao dobra lopta. Đoković je zatražio čelendž uz negodovanje publike, bio je u pravu i osvojio poen, a zatim i set uz zvižduke gledalaca.
 
NIgdje veze..
"Novak je moj čovek. Imamo sjajnu i dugu prijateljsku vezu", rekao je tada Brajant.

Mogu samo da mu zavide.. slike i snimci su autentičnost jednog iskrenog priajteljstva.
********************************************************************************************************

Zašto zvižde Novaku?

Novak Djoković je jedini teniser koji je nebrojeno mnogo puta rastužio navijače Rodžera Federera i Rafaela Nadala.

Došao je iz jedne male istočno evriopske zemlje i pokorio planetu, porazio mnogo puta tada najveće tenisere koji dolaze iz Švajcarske, Španije, V. Britanije kao što je Marej, recimo. A to se lako ne oprašta a kako stvari stoje i ne zaboravlja.

Što je još gore po njih, riječ je o jednom sjajnom teniseru, vanserijskog talenta koji je postao dominantan u svemu.. samim tim, publika u njegovim mečevima navija i za autsajdere. NIšta čudno, niti je to nešto što nas može iznenaditi..
Možemo samo da im se "divimo" na njihovom fer-plej navijanju, tj divljaštvu, nekulturi i nesportskom ponašanju.
Sve je to divno i sjajno, samo koliko je Nemanja Vidić igrao tamo pa se nešto ne sećam da su ga pljuvali. Ni Matića, ni Savu. Prema tome, poštedi me glupavih priča kako mu zvižde jer je Srbin. A na snimku se vidi foliranje. Pogledaj komemoraciju Kobija Brajanta i pogledaj Džordanov, Šekov govor. Pa uporedi sa ovim folerom.
 
Sve je to divno i sjajno, samo koliko je Nemanja Vidić igrao tamo pa se nešto ne sećam da su ga pljuvali. Ni Matića, ni Savu. Prema tome, poštedi me glupavih priča kako mu zvižde jer je Srbin. A na snimku se vidi foliranje. Pogledaj komemoraciju Kobija Brajanta i pogledaj Džordanov, Šekov govor. Pa uporedi sa ovim folerom.
Fudbal je kolektivni sport za razliku od tenisa, gdje su protivnici jedan na jedan.
Ako na snimku vidiš "foliranje" po reakciji publike ne bih rekao da iko od njiih sumnja u to što samo ti "vidiš".
 
Fudbal je kolektivni sport za razliku od tenisa, gdje su protivnici jedan na jedan.
Ako na snimku vidiš "foliranje" po reakciji publike ne bih rekao da iko od njiih sumnja u to što samo ti "vidiš".
Naravno da se vidi. Evo šta je iskrenost. Pa uporedi sa ovim folerom. Kao plače mu se, a onda nastavi sasvim opušteno razgovor. Folirant i to težak.
Sport je sport. Nisu ni Divcu zviždali u NBA. Iako su i fudbal i košarka kolektivni sportovi, uvek navijači imaju pik na nekoga ko ih nervira. Nešto na ove koje sam naveo nisu imali pik iako su došli iz Srbije koja je tad bila predstavljena kao Treći Rajh.
 
Ne vole ga zato sto je bolji od ona druga dva supka, a porediti Novaka sa nasim drugim sportistima nema smisla, niko od njih nije ni blizu pretendovao da bude najbolji u istoriju u svom sportu.

Mada, danas kad ima sve veze sa politikom, nije iskljuceno i to sto je iz Srbije kojoj je Rusija daleko milija od svih tih zemalja gdje se takmici
 
Sve je to divno i sjajno, samo koliko je Nemanja Vidić igrao tamo pa se nešto ne sećam da su ga pljuvali. Ni Matića, ni Savu. Prema tome, poštedi me glupavih priča kako mu zvižde jer je Srbin. A na snimku se vidi foliranje. Pogledaj komemoraciju Kobija Brajanta i pogledaj Džordanov, Šekov govor. Pa uporedi sa ovim folerom.
Pricas o najglupljem sportu na planeti, gde 22 idiota suta vazduh ogranicen gumom I folira kada ga neko spotakne kao da ga je naguzilo 11 velikihbcrnaca.. Postedi me fudbala, vidica I milosevica koji igraju timski sport I ostalim timskim sport ovima, pokri se usima ili se barem potrudi da razlikujes stvari....
 
Мрзе га јер је Србин, православац, крсти се са три прста, мрзе га јер слави крсну славу, мрзе га јер....Добрица Ерић је писао класичне русогуштине на ту тему у оној песми..."крив сам".

А у ствари им није симпатичан јер игра дефанзивно док противник не погреши.
Boris Beker je igrao najdosadniji i najodbojniji tenis. Verovatno i najgluplji. Većina se meča igrala na servisima, eventualno bi odmah dotrčao do mreže da zakuca. Nisu mu zviždali.

Nadal bi prečesto tokom poena forsirao jedan te isti udarac, dok se protivnik ne umori. Pomisli čovek da je zaglavljen u "time loop" dok ga gleda. Plus džapa se za bulju i čačka nos potom, a i tapše lopticu po 80 puta. Ne zvižde mu.

Pedered je klasična seka persa. Za poraz mu kriv sudija, publika, dodavač loptice, vetar... samo kenjka i cmizdri. Pada u igri tek tako ako ga i komarac ujede. Ne zvižde mu.

E sad Novak jedini igra defanzivno i neatraktivno pa mu zvižde? I to kada je pobedio 6-3, 6-1, 6-0? To je defanzivno?
 
E sad Novak jedini igra defanzivno i neatraktivno pa mu zvižde? I to kada je pobedio 6-3, 6-1, 6-0? To je defanzivno?
А шта ти мислиш, зашто не готиве Ђовака?

Зато што је Србин или је нешто треће у питању?

И Саво Милошевић је био Србин, па га пиргавци готивили.

И Немања Видић био Србин, па био капитен Манчестер јунајтеда.
 

Back
Top