O LJUBAVI U POZNIM GODINAMA

Jednostavno, volim te

Niko drugi nije kao ti.
Ti si svojevrstan, jednostavan,
posve orginalan i neponovljiv.
Ne verujes to,
ali niko drugi nije kao ti -
odveka doveka.
I svaki covek koga volis
nije nikakav obican covek.
Iz njega zraci
neobicna privlacna snaga.
I ti po njemu postajes
na neki nacin drugciji.
Mozes mu cak reci :
Sto se mene tice,
ne moras biti nepogresiv,
bez gresaka i savrsen, jer :
ja te jednostavno volim.

Phil Bosmans:heart:

Stvarno mnogo volim kuSe. Evo sinoć sam ovu moju od 4 kile kupala, nije baš da voli, ali stoički izdržava. Dok sam je muljala u lavoru stalno sam joj se izvinjavala i objašnjavala da moram zbog buvica ebiga :hahaha: a ona onako malena, trese se ko prut i usput mi stalno liže ruke, ma ljubim je u njuškicu.

Stvarno mnogo volim kuSe. Evo sinoć sam ovu moju od 4 kile kupala, nije baš da voli, ali stoički izdržava. Dok sam je muljala u lavoru stalno sam joj se izvinjavala i objašnjavala da moram zbog buvica ebiga :hahaha: a ona onako malena, trese se ko prut i usput mi stalno liže ruke, ma ljubim je u njuškicu.

Mi nase g nesmemo zimi da kupamo jer ima sibirsku dlaku i nemoguce ga je osusiti u stanu , A usput i nepodnosi fen .Zbog toga ga zimi kupamo suvim samponom u prahu.

Mi nase g nesmemo zimi da kupamo jer ima sibirsku dlaku i nemoguce ga je osusiti u stanu , A usput i nepodnosi fen .Zbog toga ga zimi kupamo suvim samponom u prahu.

Ah, mora da je predivan, ma videla sam neke slike što si postavljao. Oni i nisu baš za kupanje mislim, ovo moje što ga na ćošku negde napraviše:D kako rekoh jedva četir kile, stalno je unutra, napolje ide samo da piški i kaki, znači dva-tri puta dnevno, pa moram da je kupam što zbog buva, mada ne znam gde ih nađe (možda od nas hahah) a i volim da mi je čista. Navikla sirota pa kad je zovnem u kupatilo, sagne glavicu i dolazi bez pogovora, a vidim da joj baš i nije lako:heart:

Back