O L U J A snimljen film, da li je to dovoljno??

Btw. u vezi Velog mista koji mnogi isticu kao neku vrh seriju, meni je to daleko od neke vrh serije.
Da nema Strikana, Netjaka, Mestra i Ferate, serija bi bila teski proser.
Dok je Malo misto bila topla, socijalisticka zafrkancija koja nije nikog uzimala za ozbiljno, Velo misto je cisti partijski pamflet.
Kao da se Smoje nakon Malog mista isao ulizivati SUBNOR-u za epizodu "Sporka posla", a uopce ne vidim zasto je trebao.
Laznih branitelja bilo je po Hrvatskoj u svim ratovima i sutra da plane, bilo bi ih opet.
Ja prvi u skucaju da mi ne podje za rukom pobjeci preko granice kada bi zapuskaralo gledao bi se drzati kuhinje, a nakon rata bi izmuzao peMziju i druge prozivao da di su bili dok sam ja krvario.
 
Btw. u vezi Velog mista koji mnogi isticu kao neku vrh seriju, meni je to daleko od neke vrh serije.
Da nema Strikana, Netjaka, Mestra i Ferate, serija bi bila teski proser.
Dok je Malo misto bila topla, socijalisticka zafrkancija koja nije nikog uzimala za ozbiljno, Velo misto je cisti partijski pamflet.
Kao da se Smoje nakon Malog mista isao ulizivati SUBNOR-u za epizodu "Sporka posla", a uopce ne vidim zasto je trebao.
Laznih branitelja bilo je po Hrvatskoj u svim ratovima i sutra da plane, bilo bi ih opet.
Ja prvi u skucaju da mi ne podje za rukom pobjeci preko granice kada bi zapuskaralo gledao bi se drzati kuhinje, a nakon rata bi izmuzao peMziju i druge prozivao da di su bili dok sam ja krvario.
A za koju stranu bi ti tako teško "krvario" u nekom potencijalnom ratu? 🤔
 
Proradili genocidni geni kod tebe. :kafa:
никакав геноцид, па нисмо ми хурвати :nono3:
само специјална операција деусташизације

Zašto ga tako okrutno zezaš? Kako će pitat kad to neće doživit?
не буди тако сигуран, неке ствари се одвијају брже него икад
 
Jel je, zato vas Crnogorci silom natjerali da imate samostalnu državu.

Borili ste se rukama i nogama da je nemate, opasna državotvirna svijest :lol:
не постоје никакви црногорци, постоје већински Срби из тзв црне горе и шиптароусташоидска мањина из тзв црне горе

али опет, потомак тисућљетњих коњушара којима је српски краљ у 20. веку подарио прву државу (бановину) не може много знати о државотворности
 
не постоје никакви црногорци, постоје већински Срби из тзв црне горе и шиптароусташоидска мањина из тзв црне горе

али опет, потомак тисућљетњих коњушара којима је српски краљ у 20. веку подарио прву државу (бановину) не може много знати о државотворности
Znači Srbi žele NATO u tzv CG :ok:
Ma bjavo, evo ti keks :mazi:

Fino reci, nismo željeli Srbiju, zato smo ginuli za Jugoslaviju
 
Forma se promenila, ali sustina nije nikako....Vise se ne slavi Sava Kovacevic vec Sveti Sava, filmove ne pravimo partizanske sa nemackom zlocinima, vec sa ustaskim i bosnjackim zlocinima, nacionalizam se odrzava na najvisem nivou, nekada je bio Tito, sada jedan drugi diktator koji je mnogo vise opsednut kontrolom, deca u skolama ne pevaju "Amerika i Engleska bice zemlja proleterska", pevaju "ura, ura" .... Nekad su vikali ziveo Sovjetski savez, sad Zivela Rusija..Nekad obozavali Staljina sad Putina....
 

Back
Top