О каквом жигу геноцидности баронишу?

https://n1info.rs/vesti/rezolucija-o-srebrenici-tekst-rezolucije/

Дачић, Додик, Вучић би личну одговорност и кривицу правих, а осуђених, виновника да пребаце на Србе.
Зашто?
Не желе да осуде геноцид, они би да га поричу и да га глорификују уз могућност понављања!

У Његошевој је прекречен лик Ратка Младића!

Inženjeru, u Srebrenici SE NIJE DOGODIO GENOCID, utuvi to sebi u glavu, i tebi slični,takodje.
NIJE BILO GENOCIDA U SREBRENICI, NIKADA NIJE DOKAZAN.

Genocid je zvanično presuđen i o tome nema diskusije.
Međutim, naravno da s eradi o pojedincimakoji su za njega zvanično osuđeni.

NIJE.
nema presude za GENOCID.
ne lažite više.

Izjednacavala ga je polupismena raja koja ga i dan danas iznednacava,a to je relevantno kao sto je parlamentu Kanade relevantno misljenje nekog forumasa ovde 😁

Rezolucija je baš okej - nedvosmisleno žigoše počninioce a ne narod. I to je to.

Sve ostalo je političkarenje i propaganda režima da bi dodatno stvarali osećaj izolacije i podele u narodu.

ma superiška!
CEO SVET BI OBELAŽAVA DAN GENOCIDA NAD SRBIMA i POBIJENIH 3500 BALIJAA!
A ŠTO JE U RUANDI POBIJENO 5 000 000 NIKOM NIŠTA!
ŠTO JE NACI NEMAČKA POBILA 50 000 000 za vreme Drugog svetskog rata i to ništa!
AJ DA SE NADJEMO SRBE DA NJIH JOŠ MALO ZAPIŠAVAMO!

a vi muslimani nek se zamisle malo nad savezom sa rusijom....ako budu glasali za ovo SMEĆE od odluke OUN.

Poredjenja radi:
- Nemacka se ogradila od nacista i 25 godina posle postala najjaca ekonomija Evrope, a njeni gradjani ziveli top 3 zivotna standarda u Evropi.

Mi skoro 25 godina posle pada rezima iz devedesetih imamo istu propagandu kao devedesetih (a znas ko je bio ministar informisanja 1999.), i imamo medju najgorim zivotnim standardima u Evropi.

Ograditi se od zlocinaca je prvi korak, a mi nikako taj korak da napravimo.

srbi isporučiše CELU DRŽAVU na sud I OPET DOBRI TI NISU!

ako se ovo SMEĆE usvoji svaka BUDALA po svetu će izjednačavati SRBE i GENOCID
a neće čitatit FREDERIKOVE umne postove po K. da stekne uvid u svoje mišljenje!

Дачић, Додик, Вучић би личну одговорност и кривицу правих, а осуђених, виновника да пребаце на Србе.
Зашто?
Не желе да осуде геноцид, они би да га поричу и да га глорификују уз могућност понављања!

Vučić, Dačić, Vulin i Dodik straše narod, jer žele da ostane poslušan radikalima i nacionalističkoj vlasti koja ne želi dobro Srbiji. Kada bi se građani oslobodili okova reakcionarnih i primitivnih politika, onda bi navedeni likovi završili u ropotarnici povijesti, a Srbija bi imala šansu postati normalna država i društvo. Navedeni to ne žele, jer im je ovako lakše vladat i pljačkat građane Srbije i držat ih u pokornosti pomoću straha.

Зашто?

Strijeljanje ratnih zarobljenika ne može biti genocid.

Da li ti, kad tvoje dete nešto skrivi, uradi loše - kažeš - ali ono dete što živi 20 ulica dalje od nas je uradilo mnogo goru stvar pre 20 godina, zašto bih ja izgrdila svoje dete kad ima gorih?

Ili ti je bitnije da tvoje dete postane dobar čovek, te da treba da shvati šta je uradilo, da se to više ne bi ponovilo?
Nije poenta u tome da ja ne osuđujem zločine, da sam zagovornik ponavljanja takvih zločina, već pričam o posledicama koje će imati po državu Srbiju takva rezolucija.

Strijeljanje ratnih zarobljenika ne može biti genocid.

to nisu nikakvi RATNI zarobljenici to su ZLOČINCI

Nije poenta u tome da ja ne osuđujem zločine, da sam zagovornik ponavljanja takvih zločina, već pričam o posledicama koje će imati po državu Srbiju takva rezolucija.

jezive....znači pripremite se za 1992!

Да би видели да ли се догодио геноцид,
морамо прво прецизно дефинисати шта је геноцид.

Хајде ти први реци,
шта је за тебе геноцид ?

ono kako ga povelja OUN opisuje a to se zna šta je
a streljanje 3500 ZLOČINACA to svakako nije!
hajde ti prvi guglaj da vidiš šta sam ja rekao!

Ако подржимо уписаћемо се у крштене и одговорне државе.
Имаш проблем са тим?

Je l još uvek postoji ona Ženevska konvencija o ratnimm zarobljenicima? Ovo nije provokacija, zaista nisam upućena je l to još uvek važi..
Da, postoji i važi i u njoj je propisano da je strijeljanje ratnih zarobljenika ratni zločin protiv ratnih zarobljenika a ne genocid.

Već sam postavljao ovde a mogu opet ako treba.

...
ono kako ga povelja OUN opisuje a to se zna šta je
a streljanje 3500 ZLOČINACA to svakako nije!
hajde ti prvi guglaj da vidiš šta sam ja rekao!

Ја сам горе већ рекао,
за мене је геноцид свесна одлука да неку врсту поништиш,
да је нема на планети.

Да би видели да ли се догодио геноцид,
морамо прво прецизно дефинисати шта је геноцид.

Хајде ти први реци,
шта је за тебе геноцид ?
Genocid bi bio, najjednostavnije rečeno dovođenje jedne grupe ili značajnog dijela grupe u situaciju kada je njena reprodukcija onemogućena.

U ratu u BiH ta grupa su bili bosanski muslimani. Niti je 4000 značajan dio niti je onemogućena reprodukcija jer su pošteđeni žene i djeca.

Имаш проблем са тим?
Nemam problem da se prizna krivica za zločine, i da se kazne počinioci, ali mi je problem 'etiketiranje' države kao genocidne, jer će to uslediti posle usvajanja rezolucije, istorija me tome naučila, da se lako i brzo šire predrasude o nekim narodima..posebno ako taj narod ima neki svoj inat, za koji moram priznati da nije dobar :(

Nazvati ceo jedan narod genocidnim, na predlog Nemačke i Ruande, najgenocidnijih država do sada je ppriličan apsurd. Jedino što ovime postižu je skidanje te etikete sa sebe i lepljenje srspkom narodu. Ovime ne negiram taj užasan zločin, ali od mnogo zločina u tim ratovima ne pravi se ceo narod genocidnim.
Pa ti crtaj grafite mladiću i angažuj policiju da ih čuva po beogradu..

Имаш проблем са тим?
Upisaćemo se u budale.

Nazvati ceo jedan narod genocidnim, na predlog Nemačke i Ruande, najgenocidnijih država do sada je ppriličan apsurd. Jedino što ovime postižu je skidanje te etikete sa sebe i lepljenje srspkom narodu. Ovime ne negiram taj užasan zločin, ali od mnogo zločina u tim ratovima ne pravi se ceo narod genocidnim.
Zločina je bilo. Genocida ne.

Ceo jedan narod genocidnim pokusavaju predstaviti samo Dodik, AleVu, Dacic...sad se ti pitaj zasto..uciteljica si, saberi dva i dva

Prvo, 99% stanovnika sveta i ne zna ko su ti Srbi i gde je ta Srbija.
Dakle nemoguce je da iko relevantan istripuje na osnovu te rezolucije da su Srbi genocidan narod. Bukvalno nemoguce.
Moze da istripuje i shvati neka zamlata koja nema druga posla i koja već mrzi Srbe, poput nekih ultradesnicarskih grupa nasih mih susjeda, a oni su bitni kao lanjski sneg :)

Pa ja gde god da sam bio u svetu, 90% ljudi koje sam upoznao nemaju pojma gde je ta Srbija, a uglavnom sta znaju o Srbiji je šljivovica :)

Poneko zna da je u Evropi, a ovi matori mnogi jos misle da i dalje postoji Jugoslavija :D

Back