o drugaricama...

na zalost, Sami ne primeti se uvek
neke i ne zele da primete, ni pre, ni posle
neki se promene i polude posle
ma....ima svacega, pa cak i da ti drugarica ne veruje kad joj tako nesto priznas :roll:

eto zato ja imam dve drugarice....

znam da se ne primeti uvek, ali to mi je onako malo jadno sa njegove strane...

ja znam jedno ozenjenog koji je je6o sve zenine drugarice a ona sad nema ni jednu!

I to mi je ono bas jadno, jer kolikko on moze da muva moje drugarice
toliko ja mogu da muvam njegove drugove...
 
...a kako bi reagovali ako vas muva drugarica... mrzi me da otvaram temu pa ako moze ovde

...da pojasnim, mislite da vam je super drugarica, razume vas, uvek ima vremena za vas i vase probleme, mislite da vam je najbolji prijatelj i to u zemlji u kojoj to bas i nije uobicajeno... i onda jednog dana odete da prenocite kod nje... e sad ja sam uzela cebe i spavala na podu.... vise nikad sa njom nisam zelela nikakv kontakt... sad kad se setim pitam se zasto mi to nije ranije rekla... mozda bi ostali prijatelji, stvarno je bila super drug
 
Poslednja izmena:
Мене запросио муж моје другарице! :eek:
Рекла сам му врло озбиљно да је то безвезе, да му нисам дала повод ни за шта, и да бих волела да не повреди моју пријатељицу глупим понашањем.
Нисам могла да га избегавам, радимо заједно, али сам смањила комуникацију са њим једно време.
Сад смо опет О.К.
Иначе, за мене су мужеви мојих другарица потпуно бесполна бића...
 
Мене запросио муж моје другарице! :eek:
Рекла сам му врло озбиљно да је то безвезе, да му нисам дала повод ни за шта, и да бих волела да не повреди моју пријатељицу глупим понашањем.
Нисам могла да га избегавам, радимо заједно, али сам смањила комуникацију са њим једно време.
Сад смо опет О.К.
Иначе, за мене су мужеви мојих другарица потпуно бесполна бића...


:think:

Nis' ti dzabe moderator....:P
 
Мене запросио муж моје другарице! :eek:
Рекла сам му врло озбиљно да је то безвезе, да му нисам дала повод ни за шта, и да бих волела да не повреди моју пријатељицу глупим понашањем.
Нисам могла да га избегавам, радимо заједно, али сам смањила комуникацију са њим једно време.
Сад смо опет О.К.
Иначе, за мене су мужеви мојих другарица потпуно бесполна бића...

Zaprosio ?? :eek: :eek:

To mora da je bas neki emotivni lik :)
 
...nego sta nego emotivan... slucajno mi se jednom desilo da navatam muza od neke zene koja mi je bila bas simpa a sticajem okolnosti smo mnogo vremena provodili zajedno... naravno nisam htela da joj kazem jer znam koliko ga voli i da bi je to povredilo ali sa njim nisam htela da pricam, ni na pitanja mu nisam odgovarala... i onda on kao zabrinut, sta se desava sa mnom, zasto sam takva...svi su me ispitivali, kao sta je bilo, pravili razne konstrukcije a on cak doveo nekog lika da kao razgovara sa mnom, mozda mu se poverim..... na kraju je i ona stala na njegovu stranu, nema veze oprostila sam joj iako mislim da je ukapirala pa sta god
 
Pa dobro, kada su u pitanju danasnji muskarci, to sto je budala ne treba da te iznenadjuje :(

Мислим да је одувек било исто.
А не знам шта ти мислиш под ,,данашњи мушкарци''. ;) Ја имам 285 година, а тај је тип старији од мене 3 године... :whistling:
Шалим се, стварно је лош човек, невезано за глупост коју ми је направио.
 
Мислим да је одувек било исто.
А не знам шта ти мислиш под ,,данашњи мушкарци''. ;) Ја имам 285 година, а тај је тип старији од мене 3 године... :whistling:
Шалим се, стварно је лош човек, невезано за глупост коју ми је направио.

Nije bitno koliko si stara, vec kakva si u dusi :cool: Ma zezam se, nemoj sad da si tu skromna, siguran sam da si privlacna i 'danasnjim muskarcima' :)

Ma to 'danasnji' sam ubacio onako, znas ona floskula 'danasnji muskarci', pa me povuce ponekad :)
A moje misljenje je da smo ranije bili i jos gori...Mislim muskarci.
 

Back
Top