O Clone

  • Začetnik teme Andres_Bustamante
  • Datum pokretanja
Steta sto se zavrsila serija. Bila je mnogo dobra, mnogo inteligentnija od prosecne latinoamericke. Sto se likova tice, svidjaju mi se svi, stvarno ne bih mogao nekog posebno da izdvojim. Ono sto mi se najvise svidelo je muzika. Mnogo je dobra, plus odlicno je uklopljena u radnju. Imam neke stvari na mp3-u. Ako nekom trebaju, neka mi se javi.
 
SERIJA UOPSTE NIJE SAPUNJARA,BAS JE SAVREMENA....SVE JE ISTINITO,SVE SE DESAVA I U PRAVOM ZIVITU,NE PLACU ,NE CMIZDRE...MUZIKA JE SUPER
POGLEDAJ NA SAJTU "O CLONE",IMAS ISECKE PESAMA TRAJU PO 30 SEKUNDI ALI BAR IH MALO CUJES...POZDRAV
E DA,KLON JE PRESLADAK SA ONOM MINDJUSICOM I FRIZUROM... :wink:
 
Serija je fenomenalna.Uopste nije nalik onim latinoamerickim glupostima.Mnogo se razlikuje od drugih.Bas mi je drago sto je repriziraju.A i ZADE je prelepa :P :P :P :P :P
 
JA Sam isla na kazaa.com Ukucas o CLONE i resen problem!!! Malo je teze naci instrumentale ali mozda se tebi posreci.Trenutno gledam Casa da sete mulheres,i mislim da je odlicna!!!(a tu su i slatkisi Thiago Lacerda (Mateo iz Terra Nostra i Dalton vigh Said iz o Clone,igra i Nando Thiago Fragosso)
 
Cao narode!
Ja sam ovjde nova iz Njemacke sam.
Slucajno sam se nasla u ovom forumu. Vidim da mnogi ocajno traze Soundtrack od "O Clone" i prizna´jem da je prava muzika... i to je razlog sto sam se uclanila ovdje, mozda mogzu da vam pomognem :D .

Nasla som skoro jednu brazilsku stranu gdje je muzika svakom dostupna.

Ako imate jos kakav pitanja o tome ili o glumcima samo se javite..
radujem se svakoj akciji..

puno pozdrava
http://www.acasatv.ro/mp3.php
 
E STA BI VI BEZ MENE....

GLEDAO SAM SERIJU U PRVOM PRIKAZIVANJU I ONO STO VREDI JESTE TO STO MOZES SAZNATI NESTO O DRUGOJ (ISLAMSKOJ) RELIGIJI I NARAVNO MUZIKA.


SAJT NA KOME MOZE DA SE SKINE MUZIKA POSTAVIO SAM NA FORUMU "ZANIMLJIVI SAJTOVI" JOS 27. DECEMBRA 2003., ALI OCIGLEDNO MNOGI ODAVDE NE POSECUJU TAJ FORUM.

ZATO EVO PORUKE KOJU SAM POSTAVIO JOS PRE 9 MESECI:

AKO VOLITE MUZIKU IZ SERIJE O CLONE TJ. ZABRANJENA LJUBAV, MOZETE JE SKINUTI POTPUNO BESPLATNO SA SAJTA:


http://www.elclon-romanian.netfirms.com/musictheme.htm

uputstvo: na dnu imate tabelu sa pesmama. neke su bezveze i uopste ih nema u seriji. U tabeli pored svake pesme ima te download, kliknite na njega i skinucete pesmu!!!

Evo nekih pesama koje su vam se sigurno dopale dok ste gledali seriju:

All for love - Michael Bolton
El miraje- Marcus Vianna
El alem alah- Amr Diab
Habibi e nuryla aine- Amr Diab
Luna- Alessandro Safina
Urga- Badema
Adarghal- Abdeli
Musica de bar de Jura- Zeca Paggodinno


P.S.

SVE PESME SU U FULL VERZIJI!!

POZDRAV SVIMA
 
semana046lf.jpg




0,7329,3136375,00.GIF
 

Back
Top