- Poruka
- 4.941
U pitanju su situacije kada imate neko vreme za samo za sebe, kada nema ljudi oko vas.
O čemu tada razmišljate?
Da li su u pitanju apstraktne stvari, nešto praktično ili baš specifično o čemu ne razmišljate kada ste okruženi drugim ljudima?
O čemu tada razmišljate?
Da li su u pitanju apstraktne stvari, nešto praktično ili baš specifično o čemu ne razmišljate kada ste okruženi drugim ljudima?




