O čemu je Konstraktina pesma In Corpore Sano?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prije pola sata kladio sam se za 20 eura da ce lujka biti prva.
Ako pobijedi, debelo cu se opariti, sutiti kao kur*va i ne pojavljivati se na temi.
Ukoliko ne bude prva, smatrat cu sebe zasluznim za njen poraz, zbog toga sto me svemir zelio kazniti zbog lajanja na nju i tu se hvaliti kako je mojih 20 eura doprinijelo njenom porazu.
Win win situacija.

:cool:
 
@Duki Lu
To mi drugar sa politike, ne dešava se ništa demokratski spinovano pa se ovako družimo neobavezno, uopšte se ne svadjamo samo jede... ovaj ništa...

O čemu je riječ , nema Bosanaca ...prati Euroviziju.
Ispoštovana je forma simbolizma.
To je dovoljan razlog za uspeh pesme.
Crkva ne osudjuje simbolizam jer je i sama u tom sistemu.
Taj simbolizam manje upućeni nazivaju satanizmom ovo ono...
 
Mi smo narod koji nepoznate reči izgovara po milozvučnosti slogova postojeće ali nejasne mu i komplikovane nove reči.

Lakše je...

Mi smo nacija Lakih Rešenja! :deda:

A o mudrosti tih rešenja u vidu rezultata tek kad lično tresnemo Stojkom o ledinu... Dok drugi pište zbog Lakih Rešenja - sve je u redu...
I kako sise osećao pole ledine Stojko
 

Констракта добила награду "Марсел Безансон" за најбољи уметнички наступ

1652559759720.png


Представница Србије Ана Ђурић Констракта је уочи финалне вечери "Песме Евровизије" добила награду "Марсел Безансон" за најбољи уметнички наступ на овогодишњем такмичењу у Торину.

Награда, која носи име по идејном творцу "Песме Евровизије", додељена је представници Србије уочи наступа у финалној вечери такмичења.
https://www.rts.rs/page/rts/ci/Evro...vrovizije-nagrada-nastup-marsel-bezanson.html
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top