O čemu je Konstraktina pesma In Corpore Sano?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
13.877
Prije pola sata kladio sam se za 20 eura da ce lujka biti prva.
Ako pobijedi, debelo cu se opariti, sutiti kao kur*va i ne pojavljivati se na temi.
Ukoliko ne bude prva, smatrat cu sebe zasluznim za njen poraz, zbog toga sto me svemir zelio kazniti zbog lajanja na nju i tu se hvaliti kako je mojih 20 eura doprinijelo njenom porazu.
Win win situacija.

:cool:
Od svih naroda na svijetu, Ukrajinci mi se najvise gade.

:poludeo:

ljgww

Aktivan član
Poruka
1.208
ispade peta uz nekoliko minuta na prvom mestu
to najvise zaslugom biranja publike
smisao necu da komentarisem, ne trosi mi se vreme

ali hocu da komentarisem da je ocigledno pogodila neki javni sentiment koji bas nesto i ne zavisi mnogo od toga da li je to uopste pesma ili audiovizuelna prezentacija ili sta je vec.
mislim da vise ne postoji nesto sto bi se danas nazvalo muzicki ukus i to je tako vec neko vreme

gledam glasanje i mislim se ovo je politicki spektakl... pesma je samo naziv spektakla
i na kraju pobedise ukrajinci (ma ne nije 'politicki' isto onoliko nije ko ni prosle godine kad je italija pobedila)

LBarbara

La Femme
Moderator
Poruka
46.012
I sta cemo sad?

Konstrakta je svojom pesmom "In corpore sano" osvojila peto mesto od mogucih 25..
Dobila je brojne nagrade medju kojima je i nagrada za najbolji umenicki nastup
i zabelezila najbolji uspeh na evrosongu za nasu zemlju od 2012. godine do danas...

key lock GIF

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.