o biologiji...

boesnoca neopisiva:confused:
al aj ako je on bolesan u vugla sta je sa tim lekarima :dash:

pa briga je, ne oseća se dobro kao žensko iako je valjda bila miss svoje zemlje ili tako nešto ne sećam se, pa promenila pol i bilo joj super, ali rešila da ostavi matericu, da je ne skida.
transseksualizam je malo komplikovana stvar, a svačije je pravo da kao što bilo koja žena dodje kod plastičnog i ugradi grudi, usne i sl, tako promeni i pol, bilo žena ili muškarac.
 
pa briga je, ne oseća se dobro kao žensko iako je valjda bila miss svoje zemlje ili tako nešto ne sećam se, pa promenila pol i bilo joj super, ali rešila da ostavi matericu, da je ne skida.
transseksualizam je malo komplikovana stvar, a svačije je pravo da kao što bilo koja žena dodje kod plastičnog i ugradi grudi, usne i sl, tako promeni i pol, bilo žena ili muškarac.

draga, ne mislim na promenu pola.
mislim na radjanje deteta od strane muskarca.
on je prvi to uradio i od sada ce to postati trend.
 
daklen, u nekim kulturama je poligamija normalna. ali ta poligamija se svodi na to da musko ima vise zena.
nisam cula i za obrnute slucajeve, za drustva gde je normalno da zena ima vise muzeva.
e sad, pitam ja vas, sta je po vama biloski normalnije?
za mene je jedino normalno da zene imaju vise muzeva, jer zensko moze sa petoricom istovremeno, el redaljke, cuda, zensko moze uvek:mrgreen:
a sta musko siroto da uradi sa vise zena kad je dokazano da jedva jednu moze da zadovolji:mrgreen:

ali ne moze da radja istovremeno za njih petoricu

bioloski muskarci lakse ginu i lakse oplodjuju, pa su samim time i po pitanju opstanka vrste manje vredni - zamenljivi, bore se za naklonost i oplodnju

alfa ima sve, loooser nema nista... sve pripadate onome koji je jaci
 
daklen, u nekim kulturama je poligamija normalna. ali ta poligamija se svodi na to da musko ima vise zena.
nisam cula i za obrnute slucajeve, za drustva gde je normalno da zena ima vise muzeva.
e sad, pitam ja vas, sta je po vama biloski normalnije?
za mene je jedino normalno da zene imaju vise muzeva, jer zensko moze sa petoricom istovremeno, el redaljke, cuda, zensko moze uvek:mrgreen:
a sta musko siroto da uradi sa vise zena kad je dokazano da jedva jednu moze da zadovolji:mrgreen:
*poliandrija je slucaj kada jedna zena ima vise muskaraca,jedno vreme je bila zastupljena na Tibeti i kod nekih (ne znam tacana naziv) Eskima..
*muskarac koji ima vise zena jeste slucaj kada se zene dogovore (ili, ako one ne mogu da se dogovore:mrgreen:, to odredi muskarac) koja ce koju noc u nedelji spavati sa muskarcem, tako da muskarac ima samo jednu od njih za jednu noc (pretpostavljam da se i on lako snadje u toj situaciji)..
*mada, ja bi najvise volela kad bi mogla da se sprovede cista monogamija, ali, u danasnje vreme, te decko ima vise devojaka, te devojka ima vise momaka- ne znam kako bi se definisao danasnji nacin veza :cool::mrgreen::per:
 
da je izvodljivo, misliš da ne bi danas bilo i takvih :lol:
evo ja bih prva, da vidim i šta se dešava iza mene dok hodam :mrgreen:

nije izvodljivo danas. a sutra ce biti.
bas kao sto pre 50 godina promena pola nije bila izvodljiva. pa je postala obicni rutinski zahvat.
i recimo, kroz 30 godina postane izvodljivo operativnim putem dodati jos jednu glavu.
i onda tebi to nije bolesno, samo jer je izvodljivo?

kao sto ti nije bolesno da musko radja decu:think:
 
ne mora da bude grupnjak:lol:
80335.jpg
 
nije izvodljivo danas. a sutra ce biti.
bas kao sto pre 50 godina promena pola nije bila izvodljiva. pa je postala obicni rutinski zahvat.
i recimo, kroz 30 godina postane izvodljivo operativnim putem dodati jos jednu glavu.
i onda tebi to nije bolesno, samo jer je izvodljivo?

kao sto ti nije bolesno da musko radja decu:think:

pa nije mi bolesno jer je ona žensko ustvari. to što je izabrala da bude muško je nešto sasvim drugo.
promena pola uopšte nije rutinski već vrlo rizičan zahvat.
a i vrlo je diskutabilno šta je kome bolesno, a šta ne. nekome je bolesno i lečenje 'modernim' lekovima (u pojedinim kulturama).
 
pa nije mi bolesno jer je ona žensko ustvari. to što je izabrala da bude muško je nešto sasvim drugo.
promena pola uopšte nije rutinski već vrlo rizičan zahvat.
a i vrlo je diskutabilno šta je kome bolesno, a šta ne. nekome je bolesno i lečenje 'modernim' lekovima (u pojedinim kulturama).

znaci problem je sto ja to da muskarci ili "muskarci" radjaju decu smatram bolesnim?
ok, povlacim se, ne pada mi na pamet da objasnjavam
 
Brate, Novka, nisi u pravu. Realno, šta će ženama više muškaraca, ako gledaš biološki?

Matematički, žena može ostati noseća jednom godišnje (zaokružimo) dotle muškarac može oploditi bar 700 žena.

Kapiraš?

A to muškarci trudnice, jese vi zaebavate, ili to postoji?
 
Brate, Novka, nisi u pravu. Realno, šta će ženama više muškaraca, ako gledaš biološki?

Matematički, žena može ostati noseća jednom godišnje (zaokružimo) dotle muškarac može oploditi bar 700 žena.

Kapiraš?

A to muškarci trudnice, jese vi zaebavate, ili to postoji?


pa kako ne znas...
e sad on je nekad bio zensko pa promenio pol. i posle mnogo godina se ozenio. zena ne moze da zatrudni pa je odlucio ON da zatrudni. ej, i sada on kao musko donosi dete na svet svojoj zeni:neutral:


ps. a prvi deo tvog posta, ma zaebancija bre santa :cmok2:
 

Back
Top