NWO has you!

Šta ti bi ?! Ništa tebi nisam reko, već dadoh primer kako se engleski upotrebljava za glupe stvari, kao što je primer ... :roll:

Ako sam u afektu i brzinski reagovao,javno ti se izvinjavam......!
U tvom textu protumačio sam da postoje naznake zayebavanja.
Voleo bih da sam pogrešio,te da je izvinjenje neophodno.
Ovaj "elemenat" me bio stvarno iznervirao sa proserravanjem na stranom.....
 
Ako sam u afektu i brzinski reagovao,javno ti se izvinjavam......!
U tvom textu protumačio sam da postoje naznake zayebavanja.
Voleo bih da sam pogrešio,te da je izvinjenje neophodno.
Ovaj "elemenat" me bio stvarno iznervirao sa proserravanjem na stranom.....

Izvinjavam se i ja tebi, nisam imao razloga da te nešto kačim, ako jesam nesmotrenost je.
 
Озбиљно , не знам зашто је тешко користити српски језик.
Да ли си Србин?Причај српски.
Наведи ми три добра,али добра разлога да се пише на енглеском?
Имамо свој језик,користимо исти!

Zbog cuvene fraze - Marix has you...

A sada posle 11 ili 12 god. isto snje, samo drugo pkaovanje... tonemo u san kao ona cuvena zaba sto je kuvaju, a ona nikako da iskoci iz lonca :D
 
Onako bez zeza, jel'ovo krenulo i vec zazivelo... bila su dva pokusaja (wwi i wwii), sad opet pocinje kresanje teritorija i ispravka starih nepravdi, isto kao pred wwii :D

Pa ja mislim da je proces odavno poceo,onako "iza ledja" mada sada vec pocinje da se zakuhtava cela situacija, uostalom videcemo uskoro:confused: sami
PS.
Why you wrote on English dude, use Serbian lang. please, :D
 

Mislim da je poruka boraca protiv NWO sledeća: "Ne budite ovca koja samo prihvata ono što čuje."

Međutim, zaboravljaju da nema otrcanije fraze od "Novi svetski poredak"!!!

Zato je maksimalna ovca upravo onaj koji priča o NWO.

Jer to nije nikakva avangardna & duboka misao, nego frazetina stara decenijama.


U Srbiji većina ljudi veruje u svetske zavere, i smatra da je sve delo vanzemaljaca, Cije, i ljudi-guštera.
U takvim okolnostima, biti otvorenog uma ne znači verovati "da je sve Papa zamesio" !!!
Nego u takvim okolnostima -- gde svi veruju u Milosrdnog anđela i slične gluposti -- biti otvorenog uma znači: Biti spreman da se u obzir uzmu ne samo zavere, nego čak i ne-zavereničke verzije.

Prema tome, recite mi:
Da li ste osoba koja misli svojom glavom, ili verujete u svetske zavere i NWO?
 

Back
Top