- Poruka
- 16.723
Onako bez zeza, jel'ovo krenulo i vec zazivelo... bila su dva pokusaja (wwi i wwii), sad opet pocinje kresanje teritorija i ispravka starih nepravdi, isto kao pred wwii 
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Chewing gum is not for village people - što će reći : Nije žvaka za seljaka.![]()
Idi,bre,budalčino !
Pa,zavijaj negde u prašumi......
Primedba ti je na nivou pameti !
Šta ti bi ?! Ništa tebi nisam reko, već dadoh primer kako se engleski upotrebljava za glupe stvari, kao što je primer ...![]()
Ako sam u afektu i brzinski reagovao,javno ti se izvinjavam......!
U tvom textu protumačio sam da postoje naznake zayebavanja.
Voleo bih da sam pogrešio,te da je izvinjenje neophodno.
Ovaj "elemenat" me bio stvarno iznervirao sa proserravanjem na stranom.....
Kako te nije sramota da na SRPSKI forum postavljaš temu na engleskom jeziku !?
Odrodu jedan !
Kako te nije sramota da na SRPSKI forum postavljaš temu na engleskom jeziku !?
Odrodu jedan !
Ma poneo me Matrix![]()
Ma poneo me Matrix![]()
Озбиљно , не знам зашто је тешко користити српски језик.
Да ли си Србин?Причај српски.
Наведи ми три добра,али добра разлога да се пише на енглеском?
Имамо свој језик,користимо исти!
A kako cemo pobediti novi svetski poredak?
Onako bez zeza, jel'ovo krenulo i vec zazivelo... bila su dva pokusaja (wwi i wwii), sad opet pocinje kresanje teritorija i ispravka starih nepravdi, isto kao pred wwii![]()
Ako mislis da ga ne mozes pobediti, onda ga i neces pobediti...A kako cemo pobediti novi svetski poredak?
A kako cemo pobediti novi svetski poredak?