NVO opet liju krokodilske suze!!

draksson

Iskusan
Poruka
5.674
Nad sudbinom jednog ko zna zbog cega pretucenog gradjanina,
medjutim odmah je okarakterisano za teski homofobicni incident,
koji nam zaista nije potreban u ovom trenutku kad smo na korak do Europskih integracija i tako to!! :think:






Pretučen gej mladić ispred kluba
Izvor: B92

Beograd -- NVO za zaštitu ljudskih prava najoštrije osuđuju napad na gej mladića, koji se dogodio u nedelju 20. marta oko 5h ujutro ispred noćnog kluba u centru Beograda.


19495987164d88bec276c69471697188_368x245.jpg

Policija maricama evakuiše učesnike Parade ponosa 20. oktobra 2010. (FoNet)



Nakon gej žurke je pretučen mladić koga su na ulazu kluba "Francuska sobarica" sačekala dvojica nepoznatih muškaraca.

Mladić je zadobio nekoliko udaraca u glavu, nakon čega je odvezen u Urgentni centar.

"Ceo napad se desio u nekoliko minuta, na samom ulazu u zgradu gde se nalazi klub, u Francuskoj 12. U pomoć je pozvano obezbeđenje kluba 'Francuska sobarica', ali oni nisu reagovali. Štaviše, počinioci su se rukovali sa jednim čovekom iz obezbeđenja, a potom mirno odvezli kolima registarskih tablica BG 860-16. Policije nije bilo u blizini, tako da su oni tek kasnije pozvani", navodi se u saopštenju Helsinškog odbora za ljudska prava, Regionalnog centra za manjine, Komiteta pravnika za ljudska prava JUKOM i Žena u crnom.

NVO za zaštitu ljudskih prava pozivaju nadležne organe da ispitaju ceo slučaj i na osnovu ovih podataka što hitnije reaguju.

"Podsećamo da su neheteroseksualne osobe izložene stalnoj opasnosti od ovakvih napada bilo od strane neonacističkih i navijačkih grupa bilo da su to usputna dobacivanja i šikaniranje", navodi se u saopštenju.

"Takođe, ne smemo da zaboravimo da je pre šest meseci održan prvi uspešan Prajd u Srbiji i da je policija tada zaštitila učesnike i učesnike povorke. Apelujemo da se takva praksa nastavi, da prava drugačijih ne budu tek jedno od načelo koje poštujemo samo radi evropskih integracija, već da zaštita svih ugroženih manjinskih grupa postanu i naša stalna obaveza, a normalna dužnost nadležnih organa", stoji na kraju saopštenja četiri nevladine organizacije.
http://b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=03&dd=22&nav_category=12&nav_id=501046
 
Poslednja izmena:
И што веле зашто је педерчина добила по пи*ци?
Или се подразумева кад си педер да можеш да ебеш нану свима, неплаћаш цехове, гудру, јел ти то демокрацијско звање дозвољава?
 
Хбте, кад сам ја био млад,
овај спорт - тамбурање педера,
је био баш популаран ....

Не видим разлог због чега не би
и у овом спорту
били "Лидери у региону" ???
 
Хбте, кад сам ја био млад,
овај спорт - тамбурање педера,
је био баш популаран ....

Не видим разлог због чега не би
и у овом спорту
били "Лидери у региону" ???

Ne zna covek da li da se smeje ili da place kada procita tvoj post...a onda ovo sto si napisao ispod...potpis, kako se to vec zove...ovo crvenim slovima

Sto se tice teme...ne mogu da smislim NVO...ali imamo veliki problem. Sa vasim komentarima im dajete za pravo...o odrzavate ih u zivotu.

Da se ne lazemo, ovaj decko je pretucen 99% zbog toga sto je *****...a vi to ovde podrzavate...bar nisam video da je neko osudio.
E sad...sta bi sa onom pricom kako oni nama ne smetaju i kako mogu da rade sta hoce ali da se ne eksponiraju javno...I sta cemo sad...sada ispade da oni ipak ne mogu da rade sta hoce, nego se neko nasao pametan da ga ceka ispred kluba i da ga prebije.

Tako da kada bi neko pametan i pokusao da stavi brnjicu ovima iz NVO vrlo tesko to moze da uradi zbog vas...jer im dajete argumente svojim razmisljanjem.

A inace, ovako sa ljudske strane posmatrano...ne treba mi parada u gradu, ali ne bi nikada isao da bijem te nesrecnike...Onaj koji to radi je bolesniji od njih 100 puta...
covece, izvedi devojku na veceru, idi sa ortacima u kafanu, sedi kuci i gledaj film, bleji na net, slusaj muziku, citaj knjigu...ali nemoj da trazis pedere i da ih cekas po gradu da ih bijes...
Ti ljudi su gori od pedera koji marsiraju ulicama trazeci svoja prava...a za normalne je sve manje i manje mesta u ovoj zemlji.
 
Ни један педер НЕЋЕ ДОБИТИ БАТИНЕ АКО НИЈЕ АГРЕСИВАН тј. ако то није заслужио - то је сигурно... а сваки педер за агресивне сексуалне нападе и треба да добије по тамбури да се научи како се пристојно понаша...

Уосталом КО ТО ТВРДИ да је добио батине само зато што је педер, ко зна који су разлози били, можда је нешто дуговао, можда је нешто украо... СВАКЕ НОЋИ ИМА БЕЗБРОЈ ТУЧА ПА СЕ НВО ОЛОШ ТИМ ПОВОДОМ НЕ ОГЛАШАВА...
 
....

Da se ne lazemo, ovaj decko je pretucen 99% zbog toga sto je *****..

....

Каква ти то сазнања имаш када можеш овако нешто да тврдиш ???

Одакле ти ???

Да ниси "случајни пролазник" ...
Пошао тетки да однесеш лек,
па видео
и 99% си сигуран да је баш због тога што је педер добио по тамбури ???

Одакле знаш да је педер ???

Које будалаштине .....
 
Каква ти то сазнања имаш када можеш овако нешто да тврдиш ???

Одакле ти ???

Да ниси "случајни пролазник" ...
Пошао тетки да однесеш лек,
па видео
и 99% си сигуран да је баш због тога што је педер добио по тамбури ???

Одакле знаш да је педер ???

Које будалаштине .....

Odakle znam da je *****? Pa tako pise gore u tekstu...Prvo pise da je *****, drugo pise da je bila neka njihova zurka a da je on pretucen ispred...Pa pretpostavljam da je ***** cim je bio u tom klubu...mozda gresim?

a i ti si sam pomenuo neko tamburanje pedera, tako da valjda i ti mislis da je *****...Opet - moguce je i da ne mislis...

da li je pretucen zato sto je *****...Ne znam, ali se da pretpostaviti...Kao kada siptari prebiju ili ubiju nekog Srbina...pa nam onda ovde serviraju da to nije zato sto je Srbin nego zbog necega treceg...to trece je moguce naravno, ali je veca verovatnica ovo sto ja pricam.

Nije ni vazno sve to...poenta moje price je da su oni nenormalni ali ima i nenormalnijih od njih - oni koji idu da se biju sa njima.

Ne zna normalan covek od koga pre treba da stiti sebe i svoju decu...da ostanu normalni heteroseksualci ali da i ne izrastu u ljude kojima je normalno cekati nekog pedera u zasedi, umesto izaci sa svojom devojkom na pice za to vreme. Ili odvesti devojku kuci, pa do zore :-) to bi bilo najpametnije od svega, he, he...

Eto samo to kazem, nista vise...ne znam sto se ti ljutis na to?
 
Sad vecina vas postavlja pitanje zasto je taj momak pretucen, mozda je nesto ukrao ili bio u dugovima, a kad prebiju nekog iz Srbije negdje vani, onda svi u glas kukate da je prebijen samo zato sto je Srbin.

Koji licemjeri.

Видите вако из демокрацијске сусједне и са отетог дела територије протерано је стотине хиљада Српских глава.Без побијених и инстранжираних
И ником ништа.И Ви сад овде правите поређење са једним педерчином који је добијо батине на геј журки.
Колико је хиљада педера протерано , побијено и отета им имовина у дисриминаторској србији, господине лицимуру?
 
Видите вако из демокрацијске сусједне и са отетог дела територије протерано је стотине хиљада Српских глава.Без побијених и инстранжираних
И ником ништа.И Ви сад овде правите поређење са једним педерчином који је добијо батине на геј журки.
Колико је хиљада педера протерано , побијено и отета им имовина у дисриминаторској србији, господине лицимуру?

A jesu li ih ****** protjerali? Mislim da mijesas babe i zabe.

Postenije je tebi i jos vecini ovdje da kazete da vam je drago sto je taj momak pretucen no sto tu nesto izmotavate.
 
Каква ти то сазнања имаш када можеш овако нешто да тврдиш ???

Одакле ти ???

Да ниси "случајни пролазник" ...
Пошао тетки да однесеш лек,
па видео
и 99% си сигуран да је баш због тога што је педер добио по тамбури ???

Одакле знаш да је педер ???

Које будалаштине .....

Pa kako da ne zna kad se redovno sa tim tipom igra vozića....jednom jedan bude lokomotiva a drugi put drugi. :per:
 
A jesu li ih ****** protjerali? Mislim da mijesas babe i zabe.

Postenije je tebi i jos vecini ovdje da kazete da vam je drago sto je taj momak pretucen no sto tu nesto izmotavate.

Зна се тко је их и зашто протерао.И побијо.И отео.
А то што ти поредиш табање педерчине са таквим ''делима'' теби на част.
Само немој сутра да ћутиш као неки ако се испостави да га је туко хрват, шиптар, рекеташ, дилер или љубоморни дечко.
Јер немаш појма ни ко је ни зашто али си потрчо да будеш већи педер од њега и опљунеш по Србима....
 
Poslednja izmena:
Зна се тко је их и зашто протерао.И побијо.И отео.
А то што ти поредиш табање педерчине са таквим ''делима'' теби на част.
Само немој сутра да ћутиш као неки ако се испостави да га је туко хрват, шиптар, рекеташ, дилер или љубоморни дечко.
Јер немаш појма ни ко је ни зашто али си потрчо да будеш већи педер од њега и опљунеш по Србима....

Prvo ti nauci da pises pa onda pricaj o tabanju.
 
Хбте, кад сам ја био млад,
овај спорт - тамбурање педера,
је био баш популаран ....

Не видим разлог због чега не би
и у овом спорту
били "Лидери у региону" ???

Pa markome, sada ce da te izbace iz stranke:sad2:

Pa oni se ubise od dokazivanja da homici nikada u Srbiju nisu bili diskriminisani, i da im zato ne trebaju nikakva posebna prava, a ti tako:sad2::sad2:


Previse si ti iskren za politiku:sad2::sad2::sad2:
 
Poslednja izmena:
Каква ти то сазнања имаш када можеш овако нешто да тврдиш ???

Одакле ти ???

Да ниси "случајни пролазник" ...
Пошао тетки да однесеш лек,
па видео
и 99% си сигуран да је баш због тога што је педер добио по тамбури ???

Одакле знаш да је педер ???

Које будалаштине .....

Za to nisu potrebna nikakva saznanja, nego IQ veci od 50.
 
Ни један педер НЕЋЕ ДОБИТИ БАТИНЕ АКО НИЈЕ АГРЕСИВАН тј. ако то није заслужио - то је сигурно... а сваки педер за агресивне сексуалне нападе и треба да добије по тамбури да се научи како се пристојно понаша...

Уосталом КО ТО ТВРДИ да је добио батине само зато што је педер, ко зна који су разлози били, можда је нешто дуговао, можда је нешто украо... СВАКЕ НОЋИ ИМА БЕЗБРОЈ ТУЧА ПА СЕ НВО ОЛОШ ТИМ ПОВОДОМ НЕ ОГЛАШАВА...


Sram te bilo, da li te je profesor doktor Kostunica ucio tako agresivnom ponasanju?:evil::evil::evil::evil::evil:

I tebe ce da izbace iz stranke, rusis im imidz nenasilnih intelektualaca:evil:
 
а можда му је један од оне двојице бивши дечко па је дошао са новим дечком да му објасни како му је повредио осећања па је у расправи испливала мрачна страна геј личности :roll:

мислим да расправљате о нечему о чему нема довољно информација

све што знамо је да је претучен од неке двојице и да је геј
 
J6t, pa pola tih derpea su auto-destruktivci i mazohisti koji hoce i vole da dobiju batine. Sad ce da se bune ovi "moralni", kao, ko voli da dobije batine? Pa ti devijantni buljasi! Napiju se, osmekaju nekog za koga vide da je kratak s zivcima, i onda kad dobiju batine - srecni su. I onda dodju "borci za polu-ljudska prava" i kukaju... Nek pitaju tog prebijenog, da li je provocirao i da li je bio zadovoljan kolicinom batina, pa nek onda komentarisu...

Bez svog zezanja, znao sam lika-geja koji je ubijen pre par godina. Ceo je zivot posvetio u provociranju i dobijanju batina, i to je uvek sam trazio, provocirao je i maltretirao sve oko sebe. Dva piva, pa popicci, pa jos dva piva, pa ponovo... I tako godinama... To su bre bolesnici, pustite ljude da rade sta vole :mrgreen:
 
а можда му је један од оне двојице бивши дечко па је дошао са новим дечком да му објасни како му је повредио осећања па је у расправи испливала мрачна страна геј личности :roll:

мислим да расправљате о нечему о чему нема довољно информација

све што знамо је да је претучен од неке двојице и да је геј



Pa to ti kazem,

niko normalan nece podrzati nasilje;

medjutim ko zna zbog cega je pretucen mozda je ukrao nekom novcanik ili tako nesto!!

Kao sto se nedavno podigla prasina oko prebijanja mladog neduznog Roma,

a za koga se kasnije ispostavilo da je bezobrazno pretio devojci od ovog jednog, preko Fejsa.

Te da su momci reagovali u smislu dodatnog vaspitanja i preventive!! :think:
 

Back
Top