Quantcast

Numerisanje stranica u wordu 2010

zaluđenik

Ističe se
Poruka
2.746
Nemam sad 2010, ali trebalo bi da ti je svako poglavlje nova sekcija, ako se brojanje strana regularno nastavlja, a ne da svako poglavlje ima svoju numeraciju, onda za novu sekciju izabereš continous, i podesiš različit header i footer za prvu stranu sekcije. Nisam siguran trenutno da li može od treće strane numeracija, ali verovatno može (isti je trik ako ne želiš broj strane na prvoj stranici poglavlja, samo ostaviš prazan header i footer).

Pedja16

Zainteresovan član
Poruka
154
može se sigurno od treće strane numeracija nedavno mi je kolega predavao završni rad gdje mu je numeracija kretala od treće stranice... caka je da se označi different first page i da druga stranica krene od 0 tako nešto (nisam ja to radio ali smo o tome pričali da se dosta namučio oko toga da složi)... ako ima potrebe pitam ga na poslu pa objavim...

ps malo je čudno da tu numeraciju nisu malo pojednostavili nego da se moraju ovakvi hackovi izmišljat...

zaluđenik

Ističe se
Poruka
2.746
može se sigurno od treće strane numeracija nedavno mi je kolega predavao završni rad gdje mu je numeracija kretala od treće stranice... caka je da se označi different first page i da druga stranica krene od 0 tako nešto (nisam ja to radio ali smo o tome pričali da se dosta namučio oko toga da složi)... ako ima potrebe pitam ga na poslu pa objavim...

ps malo je čudno da tu numeraciju nisu malo pojednostavili nego da se moraju ovakvi hackovi izmišljat...
Napiši, kao što reče Milan Gutović, ne škodi, a čim ne škodi, nekome će koristiti.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.