nudizam

U Novom Sadu je prosle godine osnovana Nudisticka asocijacija Srbije ima i svoju Internet prezentaciju na adresi www.nas.org.yu, ima i svoj chat i svoj forum, pa svi pravi nudisti naturisti mogu da se uclane i diskutuju o ovoj temi, kako da unoredimo nas nacin zivota!!!!!!!!
 
posto vidim da su neki naveli osnivanje i da su se javili oni koji su se osnovali,ali su zato i neaktivni "mrtvi", ja sam pred samim krajem osnivanja jedne organizacije koja je za sada aktivna na forumu. ima nas za nepunih mesec dana 52 clana i preko 1500 postova, tako da mislim da ce to biti ipak nesto ozbiljnije od NAS-a i da cemo uspeti da okupimo sve nudiste u jednu organizaciju koja ce se boriti za bolje uslove i prava naturista. sajt i chat ce biti tek posto prodjemo registraciju.a do tada svi ljubitelji nudizma mogu doci da se informisu oko upisa u clanstvo tako sto ce me kontaktirati na pp. jel mislim da nije ok da na krstarici postavljam link ka mom forumu. osnivacka skupstina je krajem sledece nedelje, pa zainteresovani javite se.
pozdrav :)
 
Pozdrav svim nudistima,
Mi smo bracni par u ranim tridesetim sa dvoje predskolske dece.
Odrasli smo u nudistickim porodicama i letujemo iskljucivo na nudistickim destinacijama.
Trazimo nama slicne radi zajednickog letovanja i druzenje.
Ako postoje slicni nek nam se jave.
Pozdrav
 

957825494.gif
 
Tema o nudizmu bez slika kao tema o muzici bez muzike. Ja bih voleo da nudisti okače slike, baš me zanima kakve frizurice imaju. A da umanjim osećaj spemovanja teme reći ću samo da mi se nudizam ne sviđa kao pojava. Zapravo može, ali samo ako su nudistkinje i isključivo mlađe od 30 godina. Ovi stariji me pošteno isprepadali kada sam prošle godine zalutao iza jedne šumice ....
 
I sad ja treba da se pokrijem carsavom sto volim povremeno da odem i na nudisticke plaze :prstic:
ali iskljucivo u inostranstvu .
I imam vise od 30 :zplez:
Jednostavno , osecaj stapanja sa prirodom, morem.... je sasvim drugaciji ... ali je sigurno da nisam prevazisla balkanski sindrom i ne bi otisla tamo sa familijom
a jos manje sa prijateljima.
Tek infa radi ... tamo niko nikog ni ne gleda
 
Treba imati meru u svemu pa i u nudizmu. Ovo da treba imati meru u nudizmu možda zvuči malo kontradiktorno, ali mislio sam na godine. Međutim, po pravilu većinu nudista čine oni koji i nema šta da pokažu pa kompenzuju valjda na neki način ... I svi oni koji kažu da nudizam nema veze sa seksom baš nisu upoznati sa psihologijom sapiensa. Jer ljudi neprestano misle na seks i kada su obučeni, a da ne pričam šta se dešava u mozgu kada desetine golaća paradira.

Nemojte mi reći samo da je to dobro za igranje šaha.
 
Treba imati meru u svemu pa i u nudizmu. Ovo da treba imati meru u nudizmu možda zvuči malo kontradiktorno, ali mislio sam na godine. Međutim, po pravilu većinu nudista čine oni koji i nema šta da pokažu pa kompenzuju valjda na neki način ... I svi oni koji kažu da nudizam nema veze sa seksom baš nisu upoznati sa psihologijom sapiensa. Jer ljudi neprestano misle na seks i kada su obučeni, a da ne pričam šta se dešava u mozgu kada desetine golaća paradira.

Nemojte mi reći samo da je to dobro za igranje šaha.

Zasto mislis da su godine ogranicenje za nudizam . Ili mislis da tamo treba da idu samo lepi i savrseno gradjeni ljudi koji zele nesto da pokazu ?
Vise se misli na sex i eroticnije izgleda obucena osoba , nego kad imas npr 100 golih osoba na plazi . Imas pogresno polaziste zato sto nisi bio .
Pritom se ogradjujem od nekih vec poznatih nudistickih plaza po Spaniji , Francuskoj ... govorim o normalnim gde je priroda prioritetni motiv .
 
Sve ovo što sam pričao o nudizmu je mala šala. Ja sam rođeni nudista, i bukvalno. Ja kad krenem na more gaće bacim negde kod Vranja pa idem dalje.
 

Back
Top