Nudizam i dalje tabu u Srbiji

Nudizam je


  • Ukupno glasova
    29
Koje vi lude ideje imate u vezi nudizma, pa to je da se krave rasplaču, što govorili onomad.

Ja ga ne volim, ali vi brate preteraste. Nemate pojma koja je poenta nudizma, već mislite da se ljudi okupljaju tamo da bi gledali jedni druge i dr.kali.
U ovoj zemlju, i ne treba nikad da se omogući, s ljudima koji imaju tako primitivne stavove i nemaju blage veze šta baljezgaju. Božetigasačuvaj.
Pa sta mi znamo sta vi golaci tamo radite.

:mrgreen:
 
Pa sta mi znamo sta vi golaci tamo radite.

:mrgreen:
Nisam golać, a ako ne znate, onda ne kakite o onome što ne znate. Šta je prostije? Ne pričaj o onome o čemu nemaš pojma. Možeš reći sviđa mi se ili ne, ali da postavljaš teorije i govoriš kao da si bio tamo (ljude s takvim idejama a koji bi otišli na nudističke plaže, oterali bi istog trena, a verovatno bi dobio i batine), to je stvarno ne glupavo, nego retardirano.
 
Netačno
Upravo je obratno, ko misli da će biti seksualno ogoljen, taj se ne eksponira
To što tebe muči nejebica pa svugde vidiš opasnost od dignutih kita, svojih ili tuđih, je drugo
Opet nisi popila lekiće,pa sad dolaziš na forumsku terapiju :mrgreen:
Ne eksponiraju se samo oni kojima dominira prisutan toksičan stid.Oni koji se oslobode te malograđanštine nemaju problem sa seskualnošću bilo svojom il tuđom.
A koji ****** se neko i skida ako ga stid što će mu neko videti pišu ili vaginu?Il se sksualno uzbuditi.Radi trenda,il da pokuša da mude moderan?Lepo je to napisao Matija Bećković,da samo zatucan čovek može biti moderan.
Nisam siguran koga muči nejebica,pošto na forumu stalno trčkarač i tražiš još:mrgreen:
Što lepo ne priznaš da bi ti dobro došla karačina sa nekom forumskom kitom?Uzimajući proporcijalno i afinitet arogancije,mislim da i tri forumske kite istovremeno,ne bi zadovoljili tvoje stanje posrnule žene.:cmok::mazi:
 
Poslednja izmena:
Nisam golać, a ako ne znate, onda ne kakite o onome što ne znate. Šta je prostije? Ne pričaj o onome o čemu nemaš pojma. Možeš reći sviđa mi se ili ne, ali da postavljaš teorije i govoriš kao da si bio tamo (ljude s takvim idejama a koji bi otišli na nudističke plaže, oterali bi istog trena, a verovatno bi dobio i batine), to je stvarno ne glupavo, nego retardirano.
:mrgreen:
Lepojko, ne nerviraj se.
 
Opet nisi popila lekiće,pa sad dolaziš na forumsku terapiju :mrgreen:
Ne eksponiraju se samo oni kojima dominira prisutan toksičan stid.Oni koji se oslobode te malograđanštine nemaju problem sa seskualnošću bilo svojom il tuđom.
A koji ****** se neko i skida ako ga stid što će mu neko videti pišu ili vaginu?Il se sksualno uzbuditi.Radi trenda,il da pokuša da mude moderan?Lepo je to napisao Matija Bećković,da samo zatucan čovek može biti moderan.
Nisam siguran koga muči nejebica,pošto na forumu stalno trčkarač i tražiš još:mrgreen:
Što lepo ne priznaš da bi tidobro došla karačina sa nekom forumskom kitom?Uzimajući proporcijalno i afinitet arogancije,mislim da i tri forumske kite istovremeno,ne bi zadovoljili tvoje stanje posrnule žene.:cmok::mazi:
Slažem se, ne toliko zbog ove teme, već nekih drugih :mrgreen:

Nudizam bi se možda mogao svrstati u egzibiciju, ali, baš kako si i rekao, taj način života ne upražnjavaju samo egzibicionisti. Imaš nemačke porodice (Nemci su veliki fanovi nudizma) koji upražnjavaju nudizam skupa s decom (ne, nije u pitanju pedofilija :roll:). Zgrozila me ona budala, ne sećam se više ko, koja je rekla da ne bi imao ništa protiv da samo mladi i zgodni to rade, što uopšte nema veze s nudizmom. A ni mozgom. Najveći broj ljudi koji to upražnjavaju u zrelim su godinama, i ni po kom osnovu nisu ni mladi ni zgodni. Jer u tome upšte i nije poenta. Poenta nudizma nije u sexu, to samo zatucani paorski um može da kaže.
 
Opet nisi popila lekiće,pa sad dolaziš na forumsku terapiju :mrgreen:
Ne eksponiraju se samo oni kojima dominira prisutan toksičan stid.Oni koji se oslobode te malograđanštine nemaju problem sa seskualnošću bilo svojom il tuđom.
A koji ****** se neko i skida ako ga stid što će mu neko videti pišu ili vaginu?Il se sksualno uzbuditi.Radi trenda,il da pokuša da mude moderan?Lepo je to napisao Matija Bećković,da samo zatucan čovek može biti moderan.
Nisam siguran koga muči nejebica,pošto na forumu stalno trčkarač i tražiš još:mrgreen:
Što lepo ne priznaš da bi ti dobro došla karačina sa nekom forumskom kitom?Uzimajući proporcijalno i afinitet arogancije,mislim da i tri forumske kite istovremeno,ne bi zadovoljili tvoje stanje posrnule žene.:cmok::mazi:
Toliko reči, a samo si mogao staviti #inceltears
 
681571.gif
 
Slažem se, ne toliko zbog ove teme, već nekih drugih :mrgreen:

Nudizam bi se možda mogao svrstati u egzibiciju, ali, baš kako si i rekao, taj način života ne upražnjavaju samo egzibicionisti. Imaš nemačke porodice (Nemci su veliki fanovi nudizma) koji upražnjavaju nudizam skupa s decom (ne, nije u pitanju pedofilija :roll:). Najveći broj ljudi koji to upražnjavaju u zrelim su godinama, i ni po kom osnovu nisu ni mladi ni zgodni. Jer u tome upšte i nije poenta. Poenta nudizma nije u sexu, to samo zatucani paorski um može da kaže.
Ima ,čini mi jedan gradić na jugu Francuske, Cap de Arge(ako sam pravilno napisao) gde se slije 50 000 nudista tokom letnje sezone.Al fazon je da ljudi dolaze porodično,i da u celom tom mestu mogu slobdono nagi bez dikriminacije da ulaze u kafiće,samoposluge,rekrativno se bave nekim sportom,šetaju gradom...itd.Drugačiji je pojam nudizma u svetu,nego u Srbiji,gde je i dalje sramota pričati o seksu,nudizmu,erotici kao nečem nenormalnom.
 
Ima ,čini mi jedan gradić na jugu Francuske, Cap de Arge(ako sam pravilno napisao) gde se slije 50 000 nudista tokom letnje sezone.Al fazon je da ljudi dolaze porodično,i da u celom tom mestu mogu slobdono nagi bez dikriminacije da ulaze u kafiće,samoposluge,rekrativno se bave nekim sportom,šetaju gradom...itd.Drugačiji je pojam nudizma u svetu,nego u Srbiji,gde je i dalje sramota pričati o seksu,nudizmu,erotici kao nečem nenormalnom.
Tačno, sve što si napisao.
 
Ja, lično, ne volim, iako sam bila na mnogim nudističkim plažama. Ali to je prosto nešto što ja ne volim, a ne zato što imam moralne, religijske i kakve druge strahove. Kod mene je neki drugi problem. Ali, potpuno razumem ljude koji žive tim životom, i nemam apsolutno ništa ružno za njih reći, jer sam godinama među njih odlazila, i ni jednu ružnu ili nepristojnu stvar nisam doživela. Imala sam neugodnosti na regularniom plažama, nikad među nudistima. Ti ljudi poznaju privatnost (ma koliko se ona može činiti urnebesna u ovom kontekstu, ali privatnost ne znači samo da si do grla zakopčan), kulturni su, nikog ama baš nikog ne uznemiravaju (po pravilu, nudisti i ne obraćaju pažnju jedni na druge, kamoli na tuđa tela), i 99 posto njih živi taj život jer su fantasti, obožavatelji prirode (zato ih toliko mnogo voli kampove i idu na Adu Bojanu da kampuju iz cele Evrope, iako je ona užasno zapuštena). Ništa što ogrmomna većina, ako ne i svi, od njih radi, nema apsolutno nikakve veze sa sexom. Ko god dođe s takvim idejama na iole normalnu nudističku plažu, biće smesta oteran, ko što sam rekla, ako ne dobije i batine.
 
Ima ,čini mi jedan gradić na jugu Francuske, Cap de Arge(ako sam pravilno napisao) gde se slije 50 000 nudista tokom letnje sezone.Al fazon je da ljudi dolaze porodično,i da u celom tom mestu mogu slobdono nagi bez dikriminacije da ulaze u kafiće,samoposluge,rekrativno se bave nekim sportom,šetaju gradom...itd.Drugačiji je pojam nudizma u svetu,nego u Srbiji,gde je i dalje sramota pričati o seksu,nudizmu,erotici kao nečem nenormalnom.
imas citava naselja nudista. gledajte malo TLC, a ne samo pink :rtfm:
 
Ništa što ogrmomna većina, ako ne i svi, od njih radi, nema apsolutno nikakve veze sa sexom. Ko god dođe s takvim idejama na iole normalnu nudističku plažu, biće smesta oteran, ko što sam rekla, ako ne dobije i batine.
Gledao sam neke snimke iz ovog Francuskog mesta što sam ga spomenuo,nije baš da nema seksa.Npr.imaju tri sektora na plaži,jedan je normalce,gde su i porodični ljudi,drugi za swingere i treći da homiće.
A ljudi rade svašta,al nisu manijaci u smislu napadanja i spopadanja.Trebaju ipak određene kockice da se sklope za razne avanture.
 
Gledao sam neke snimke iz ovog Francuskog mesta što sam ga spomenuo,nije baš da nema seksa.Npr.imaju tri sektora na plaži,jedan je normalce,gde su i porodični ljudi,drugi za swingere i treći da homiće.
A ljudi rade svašta,al nisu manijaci u smislu napadanja i spopadanja.Trebaju ipak određene kockice da se sklope za razne avanture.
To imaš i u Istri, kako se vraga zove, Punte Križa, to je swingerska plaža, i homosexualna.

Poenta je da ako nećeš da ideš na takva mesta, imaš milion koja veze sa sexom nemaju.
 
@Susan Sto Helit ,jeste li vi iz Hrvatske?Hteo sam vas ovo pitati na pp,al ne vidim opciju kako vam poslati poruku.
Pp mi je zaključan.
Rođena i rasla u Cro, i živela tamo do svoje 20-e. Nakon toga, redovno odlazila.
Ne, nisam izbeglica, u Srbiju sam došla iu drugi razloga. Sva moja rodbina, roditelji itd, i dalje žive u Cro, i nikad je nisu ni napuštali. Inače, da idem do kraja, nisam "čista" Srpkinja uopšte, i imam more hrvatskih i mađarskih najbližih rođaka.
 

Back
Top