Quantcast

Novosadjani kakve devojke volite?

• Začetnik teme girl85
  • Datum pokretanja
J

jjaa

Gost
iako sam devojka koja voli muskarce a ne zene, mislim da kada bih bila musko, svidjale bi mi se negovane devojke koje imaju tendenciju da takve dugo dugo i ostanu, a sto se tice mozga, mislim da vi muski ne pravite razliku izmedju devojaka koje su zaista pametne i onih koje se prave pametne.

Poruka
2
jjaa:
iako sam devojka koja voli muskarce a ne zene, mislim da kada bih bila musko, svidjale bi mi se negovane devojke koje imaju tendenciju da takve dugo dugo i ostanu, a sto se tice mozga, mislim da vi muski ne pravite razliku izmedju devojaka koje su zaista pametne i onih koje se prave pametne.
Slusaj devojcice mislim da si potpuno u pravu,samo to sto se tice pameti to je sve nesto sto se nemoze odma videti kod devojaka jer su veste u tome da se prave pametne.

P

pametna i lepa

Gost
Novosadjani,da li znate da vam dolaze neki tamo koji posle par dana boravka u NS-u sebe nazivaju novosadjanima pa vam se sire po gradu,a uz to i kvare utisak o gradu,pa vam na kraju jos maznu i devojke!
Dajte se malo aktivirati!Sto da novosadjanke budu bolje od novosadjana?!

*Mihal*

Domaćin
Poruka
4.184
pametna i lepa:
Novosadjani,da li znate da vam dolaze neki tamo koji posle par dana boravka u NS-u sebe nazivaju novosadjanima pa vam se sire po gradu,a uz to i kvare utisak o gradu,pa vam na kraju jos maznu i devojke!
Dajte se malo aktivirati!Sto da novosadjanke budu bolje od novosadjana?!
Ima vas puno lepotice drage, a mislim da bi bilo to sebicno kad bi novosadjani uzeli sve novosadske samo za sebe.
Inace devojke iz NS su izuzetno skromne i lepo vaspitane.
Puno poljubaca svim devojkama iz NS.

neo21

Početnik
Poruka
36
Svima je vazno kako devojka izgleda,jeli crka ili je plava,da li je lepotica ili normalna,da li je mrsava...ja kazem da zanemarimo to i da treba malo pogledati i u dusu te osobe videti da li se slazete u razmisljanju i idejama,jer nije sve u izgledu ima nesto i u dusi......

Decky_Nis

Elita
Poruka
18.333
neo21:
Svima je vazno kako devojka izgleda,jeli crka ili je plava,da li je lepotica ili normalna,da li je mrsava...ja kazem da zanemarimo to i da treba malo pogledati i u dusu te osobe videti da li se slazete u razmisljanju i idejama,jer nije sve u izgledu ima nesto i u dusi......
Iako nisam iz Nisa predstavnik sam muskog roda a svi imamo ista razmisljanja bez obzira odakle smo. Kada gledas devojku ne citas joj kakva je iznutra jer se to ne vidi... Gledas spoljasnost i ako ti se zasvidja ti startujes normalno. E sada kada se vec bolje upoznate normalno da se gleda ono unutra jer niko ne zeli da se zabavlja sa plitkoumnom osobom. Poz