Quantcast

novogodisnji poklon

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.206
Cudno!
Ove godine proslavljate novu godinu sa vasom devojkom(momkom)koji vam je blago receno vec pomalo izmodeo.Imate utisak kao da pijete uvek neko bajato i kiselo vino).i zamisljate:nova godina vreme je da ga sutnem.Ipak materijalisti kakvi ste oduvek bili i kakvi smo uglavnom svi.Resavate da prodje taj 31 pa kada se zagrejete za nekog novog tada da mu saopstite odluku.
ipak cudno
poklona nema ispod jelke.
31Dez
situacija 1
D,olazi kod vas i nosi neku kovertu koju vama daje drhtavim rukama,izneverenog pogleda i kaze:
Znam da je ovo za tebe jako veliko iznenadjenje ali bolje sad.Nego u novoj godini.
Aids test na kom je on pozitivan-(na).
Dolazi kod vas (vas decko)
situacija2
klekne na koleno i pruzi prsten optocen dijamantima i kaze :Udaj se za mene ti si sve sto zelim u zivotu.
situacija3
Za muskarce!
Dolazi sva srecna sa kovertom u ruci i kaze.Ja sam trudna rodicu.
situacija4
Vi cekate sa spremljenom vecerom extra obuceni.On Ona se nepojavljuje.Vi cekate i zovete na(mobilni korisnik nije dostupan)Minut do dvanest stize poruka.Nevolim te vise izvini ovo je kraj.zelim ti nekog ko ce te vise voleti.Ja te nezasluzujem.
Zamislite sebe u ovim situacijama i pokusajte na svaku da date jedan mali odgovor.

Hallo

Obećava
Poruka
61
1. ne mogu sebe da zamislim u toj situaciji...
2.ako ga volim i ako su svi ostali nebitni uslovi ispunjeni (npr-zavrsila sam skolu, nasla posao, sad sam sasvim svoja, iako je to manje bitno upravoj ljubavi), pristala bih.
3.musko nisam
4.isplakala bih se, zahvalila se na iskrenosti toj osobi i ...dugo bih se osećala prazno i tužno...a posle, ko zna! možda ispadne da je upravu, možda se naše neko koga ću više voleti.

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
1. Isla bih da se testiram i verovatno ga podrzala ako se volimo.
2. Ne mora biti dijamantski da pristanem, moze i obican ma nek ga i on napravi :D
3. Sto rece Hallo, nisam musko, ali da ja zatrudnim, sigurno mu ne bih tako debilno to saopstila ;)
4. Mislim da bih skoro pa umrla od tuge, i pokusala bi da dodjem do objasnjenja, zasto, kako, sto bas tada...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.