Sta se pozeleli da vam deda Mraz donese, a sta zelite da promenite kod sebe u 2005.?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
kalliope:zelim da mi donese puno, puno smeha, jer je smeh ono sto mi uvek treba.
ops:
o na jednom papiru napisala 5 zelja za 2005.,ali nijedna nije materijalna.Stavila sam papir u jednu kesi sa poklonima kod jelke.Ako ih sada napisem ovde verujem da se onda nece ostvariti ni jedna....Samo da kazem 1 je za mene licno,3 su sportske i 1 je za sve moje najblize