Quantcast

Novogodisnja snizenja...

Lollypop

Početnik
Poruka
45
Snizenje u Mangu!!!! I to fino snizenje (majica od 2300 za 1500, isto tako i rolka, rolka od 1700 sada 1100...)... Dino sam se rpovela, i jos lepse nakupovala, i sada sam mnoooooogooo srecna!!!! :D

p.s. I dok ne vidim da je dve puta menjana cena- ne kupujem! ;)

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
30.12.2004. Krećem sa posla pešaka, od centra preko bulevara ka Zvezdari.
Nema prevoza, nema taksija - ali je zato zima, uši odpadaju.
Smejem se samoj sebi jer zbog ogromne gužve izgleda kao da čekam u redu za šetnju između tezgica, kartonskih kutija i automobila natrpanih stvarima.

Tamo negde kod Đerma, na jednoj kartonskoj kutiji prodaju ukrase i sijalice za jelku dvoje mladih ljudi - sigurno imaju manje od 30 godina i njihov mali, rekla bih petogodišnji sinčić uvijen u šal, kapicu i neku slatku, malu, plavu jaknicu.

Zaustavljam se ispred njih a mali cupka s noge na nogu, hladno mu - smrzo se, i kaže
- Dobro veče seko, izvolite?
- Jel imate možda onu mrežu od sijalica za prozore?
- Maaamaaa - jel imamo onu mrežu od sijalica za prozore?
- Imamo Lazare.
- Imamo seko.
- A koliko vam košta ta mreža od sijalica?
- Maaaamaaa - a koliko nam košta ta mreža od sijalica?
- 200 dinara Lazare.
- 200 dinara seko.
- Može, dajte mi je.

I mališa vadi neku kesu u koju pakuje sijalice, a pojavljuje se iza mene tata koji je verovatno video moj izraz lica pa kaže - Ebiga, i to je učenje.

- Izvolite seko, srećna vam Nova godina i lepo se provedite.
I ja vadim čokoladu iz kese i pružam mu je - Srećna i vama Nova godina mladi gospodine.

Kunem se da od svih paketića koje sam ove godine pripremila i podelila okolo - niko se nije obradovao koliko taj mali Lazar čokoladi.

X

xpajamacax

Gost
mammy:
goni se u q majceki..slaba sam na ovakve price....kako da se ne rasplacem....zar se ne zamislimo...mi pricamo o majcicama (znam da su nam svima ormari vec puni) a dijete fakticki gladno
isto.
idi mala u tri lepe...
mi smo juče odneli paketiće u crveni krst...
ulazim a već mi se trese vilica...
dajem pakete i polako suza izdajica kreće...
ona žena me nežno zagrli, i kaže: vidimo se i sledećeg božića:p

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
Juce sam silom prilika morala do shopping centra. Mislila sam da cu da izludim, prednovogodisnje guzve nisu bile nista naspram ovog sada! :shock: UZAS! Ali sledece subote odoh ja u shopping u Italy, mislim da je tamo snizenje bas ono pravo 8-)

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
Hm da, ja pa imam drugaciji slucaj sto se pijacara u Srbiji tice. Tako ti ja svake subote vidjah jedno klinche na pijaci kako sa roditeljima prodaje one stvarcice od pletenog pruca i posude od plastike, pa rekoh jadno dete, bas mu je losa sudbina. A onda od druga koji na pijaci prodaje dezodoranse cuh pricu kroz smeh da su ljudi trulo bogati. Da imaju kucu i bazen pride. Zasto? Zato sto nikom ne placaju poreze, moze im se. A ja ih zalila u fazonu, jadni pijacari, jedva da skupe nesto jadni ljudi da mogu da kupe hleba. :?

Jovcica

Zainteresovan član
Poruka
309
Nina2:
Hm da, ja pa imam drugaciji slucaj sto se pijacara u Srbiji tice. Tako ti ja svake subote vidjah jedno klinche na pijaci kako sa roditeljima prodaje one stvarcice od pletenog pruca i posude od plastike, pa rekoh jadno dete, bas mu je losa sudbina. A onda od druga koji na pijaci prodaje dezodoranse cuh pricu kroz smeh da su ljudi trulo bogati. Da imaju kucu i bazen pride. Zasto? Zato sto nikom ne placaju poreze, moze im se. A ja ih zalila u fazonu, jadni pijacari, jedva da skupe nesto jadni ljudi da mogu da kupe hleba. :?
Eh, da, zalosno je i to... i kad ljudi prose... mnogi to rade jer im se, u stvari, vise isplati nego da rade regularan posao... ne kazem da svi to rade iz tih razloga ali... to je sad postao organizovan "posao"

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.