Novogodišnja rasveta u Beogradu

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.900
Na sednici skupštine grada doneta je izmedju ostalih i ova odluka :

Javnom preduzeću Javno osvetljenje nalaže se da u cilju uštede električne energije i potrebe restriktivnog ponašanja prema potrošnji energenata
novogodišnju rasvetu postavi od 15. decembra do 15. januara sledeće godine i to samo u centralnim gradskim celinama.
(prenose novosti i ostali mediji)
 
Konacno da je doneta normalna odluka..a ne kao Vesič koji je kitio Beograd gde je stigao i gde treba i gde ne treba
U ovoj krizi kada nemamo grejanje, kada je hrana i ostalo poskupelo malte ne 100%,kada su troškovi života porasli
.....koga interesuje novogodišnja rasveta , pa cak i sam docek Nove godine..
 
Konacno da je doneta normalna odluka..a ne kao Vesič koji je kitio Beograd gde je stigao i gde treba i gde ne treba
U ovoj krizi kada nemamo grejanje, kada je hrana i ostalo poskupelo malte ne 100%,kada su troškovi života porasli
.....koga interesuje novogodišnja rasveta , pa cak i sam docek Nove godine..

ni to nije normalna odluka...
secam se jedne akcije
1.1.-3.1. Budimpesta ... nigde nikoga posle 23h, pola onog trga izmedju Vaci i Andrasija vec popakovano
da nije radio Hard rock jeo bi svoje doope.

Mada kod Madjara je od 24.12. - 1.1. "slavlje" i posle toga cao-zdravo-gotovo.

Sada kada pozivaju na "stednju" koga zabole za rasvetu ?
I dok sam ziveo u bg mi je bila kicasta a tak sad kad sam u prestonici kulture za 2022. :mrgreen:
 
Najbolje da se lepo izglasa na nivou grada od 27.12. - 2.1.2023. i cao ... ako je do turista koji ce da
se provode u Bg za Ng. Svakako ce vise da budu po restoranima, kaficima, nego sto ce da se setaju po ulicama...
makar ove godine kada se kuka na "energente" da budemo pametniji.

Da ne spominjem bespotrebnu jelku od pitajbogakoliko para koja nicemu ne sluzi :(
 
Na sednici skupštine grada doneta je izmedju ostalih i ova odluka :

Javnom preduzeću Javno osvetljenje nalaže se da u cilju uštede električne energije i potrebe restriktivnog ponašanja prema potrošnji energenata
novogodišnju rasvetu postavi od 15. decembra do 15. januara sledeće godine i to samo u centralnim gradskim celinama.
(prenose novosti i ostali mediji)
Taka je trebalo stalno da bude,a ne da se pali novogodisnja rasveta u Septembru.
 
Na sednici skupštine grada doneta je izmedju ostalih i ova odluka :

Javnom preduzeću Javno osvetljenje nalaže se da u cilju uštede električne energije i potrebe restriktivnog ponašanja prema potrošnji energenata
novogodišnju rasvetu postavi od 15. decembra do 15. januara sledeće godine i to samo u centralnim gradskim celinama.
(prenose novosti i ostali mediji)
Ајд, да чујемо и нешто разумно око свега тога.

Пре бих то мало померио, да буде 20.12.-20.01., али нема везе. Месец дана је сасвим довољно.
 

Back
Top