Novo u NS - Tandem Padobranski Skokovi !

proka1:
TAKO JE BILO U MOJE VREME, TAKO SAM POCEO PRE DVADESETPET GODINA I JA. imam 21 skok na sa desantnim padobranima tj na prinudno dejstvo, pa sam tek onda dobio skolski padobran ps-02 sa okruglom kupolom sledecih 30-tak skokova, pa prvi sportski padobran ps-06, opet okrugla kupola koja ide brze vertikalno nego horizontalno:))) pa tako jos oko 100 skokova i u slucaju da si dobar sportski padobranac dobijas prvi padobran tipa krilo..ps-11. neciju staru ispucanu kupolu:((
:shock: Wow, iskusno nema sta. :shock:
 
ta sve moze :lol:

sem da tebi i nevi budem "zajednicki padobranac" :cry:

zasto, ovo okupljanje za kraj juna zakazano je izmedju ostalog da se obuce i neki nasi padobranci, koji imaju uslove za to, pa da i oni pocnu da skacu tandem skokove. sa danom danasnjim u nasem klubu niko nema ovlascenja za izvodjenje tandem skokova. istine radi, imamo mi dosta nasih drugova po belom svetu, koji imaju i navedeno zvanje - ovlascenje, ali oni su retko u nasim krajevima pa od njih bas i nema vajde.

tako da je milan uspeo da uspostavi kontakt sa jednim aeroklubom iz engleske, koji su nas vec, koliko znam, pomogli sa sportskim padobranima, a u uskoro i sa obukom za zvanje tandem master :!: :idea:

citat sa sajta www.tandemjump.co.yu

Dobrim odnosom aerokluba "Novi Sad" i padobranskog centra "North London Parachute Center ltd" iz Engleske, razvila se saradnja u vidu početka izvršenja
TANDEM skokova u Srbiji i Crnoj Gori

posetite naveden sajt :lol: :arrow:
 
Šta je ovo ?!?!? PADOBRANSKI PUČ ?!?!? :shock:
Proka DESANTUJE Štrand, Mungos ovde, na 7 strana, regrutuje i staro i mlado i zdravo i bolesno i ludo i pijano ( samo su dovitljivi Nenos i pacifista mali Um iz stvarno opravdanih i VIDLJIVIH razloga, nekako izmakli MOBILIZACIJI :lol: ! ), Petar daje PODRŠKU i LOGISTIKU ...
Mi, ostali, smo opkoljeni i sad ili kao Veternički hajlenderi, hajduci sa Saće ili proslavljeni Limanski USKOCI ( uskaču svagde, gde god treba nešto da se NE plati :lol: ! ), samo u GERILU ...
 
Eto Krvoloce vidis da si i ti lepo pozvan. Pa sve sa uzivanjem i zadovoljstvom da jedno pola sata letis sa priljubljenim padobranom za svoju guzu, i dahom vetra na licu i vratu. Ceo dozivljaj budi adrenalin i euforiju u tebi, da prosto pozelis da letis jos brze i da se totalno otkacis. Naravno cena sitnica. Pa ti sto ne uzivas tvoj problem. :wink:
 
Pacifistički se protivim ideji o skoku... :idea: :lol:
Zanima me brzina... ali ne u vazduhu već na vodi ili asfaltu 8)

Nego dajte Krvoloka da skače...on ima te desantne sposobnosti isprobane na ratištima (brojnim) u zapadnom Sremu, tipa Skok u tuđe dvorište, Spuštanje u dnevnu sobu kroz prozor-nakon tenkovske granate u zid...dajte njega ali ako može da mu se padobran otvori kad treći put odskoči o livadu. :idea:
:arrow: Svi na Čenej
 
DOKONI UM:
Pacifistički se protivim ideji o skoku... :idea: :lol:
Zanima me brzina... ali ne u vazduhu već na vodi ili asfaltu 8)

Nego dajte Krvoloka da skače...on ima te desantne sposobnosti isprobane na ratištima (brojnim) u zapadnom Sremu, tipa Skok u tuđe dvorište, Spuštanje u dnevnu sobu kroz prozor-nakon tenkovske granate u zid...dajte njega ali ako može da mu se padobran otvori kad treći put odskoči o livadu. :idea:
:arrow: Svi na Čenej

krvolok nije takav on je dobar!!!!
 

Back
Top