Quantcast

Novo u NS - Tandem Padobranski Skokovi !

Mungoss

Zainteresovan član
Poruka
120
U pravu si Grodoje!

"Na Vama je samo da uzivate" i u tome je cela poenta!

AKo si mislila ozbiljno Mackice, onda pogledaj sajt i na njemu ces naci sve potrebne informacije, kao i kontakt gde mozes da rezervises skok, s obzirom da je broj skokova ogranicen za ta tri dana kada ce biti skakanja.

Nadam se da se vidimo na aerodromu (i u avionu :D )

Mungoss

Zainteresovan član
Poruka
120
mackica ns:
Evo, pitam ozbiljno - jel' bolje da dam pare na bandži, ili na padobranca?
Jos pitas! Tamo gledas u beton sa visine od 50-60 metara, a iz aviona skaces sa 3000m :D
Pogledaj malo sajt pa razmisli, necu ni na koga da uticem, ali zna se sta je prava stvar :arrow: www.tandemjump.co.yu

Naravno da su nebeske brazde lepse, ovu sam uslikao prosli vikend minut pre mog skoka :D

Vidimo se, ali u drustvu s oblacima :D

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
uaaa lokalpatriotiyam uaaaaa

na ovom forumu ima prevish enovosadjana. nisu mi ostali u lepom secanju. foliranti

dakle mackice je l ti oces da skaces, ako nemash drugare i ako se ja odlucim da budemo ekipa i da ushtedimo koji evro

necu d skacem shta ako mi stane srce na pola puta

krvolok

Poznat
Poruka
8.278
?:
uaaa lokalpatriotiyam uaaaaa

na ovom forumu ima prevish enovosadjana. nisu mi ostali u lepom secanju. foliranti

dakle mackice je l ti oces da skaces, ako nemash drugare i ako se ja odlucim da budemo ekipa i da ushtedimo koji evro

necu d skacem shta ako mi stane srce na pola puta
Onda si uštedela, jer ti vrate pola para, tj. iznos dok si padala sa OTKAZANIM srcem, ali to moraš da dokažeš !!! :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.