novo okupljanje forumasa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ja predlazem, s' rizikom da se mozda predlagac nece pojaviti:

Subota, 13. Septembar, 20-21h Trg ili nesto u blizini... A ako je dobro vreme, moze i Ada, ili bilo sta blizu Save pa da skoknemo na neki mirni splavcic, il' da skacemo cele noci po trambolinama :lol:

Evo, sad samo malo iskristalisite, pa postujte finalnu verziju :wink:
 
Nesto nam se rasulo drustvo... LJUDI, GDE STE?!?
sad.gif
[Automated by GetSmile]
 
Incognito:
Evo ja predlazem, s' rizikom da se mozda predlagac nece pojaviti:

Subota, 13. Septembar, 20-21h Trg ili nesto u blizini... A ako je dobro vreme, moze i Ada, ili bilo sta blizu Save pa da skoknemo na neki mirni splavcic, il' da skacemo cele noci po trambolinama :lol:

Evo, sad samo malo iskristalisite, pa postujte finalnu verziju :wink:

Nije ti losha ideja... samo cisto sumnjam da ce biti odziva...
 
Incognito:
Evo ja predlazem, s' rizikom da se mozda predlagac nece pojaviti:

Subota, 13. Septembar, 20-21h Trg ili nesto u blizini... A ako je dobro vreme, moze i Ada, ili bilo sta blizu Save pa da skoknemo na neki mirni splavcic, il' da skacemo cele noci po trambolinama :lol:

Evo, sad samo malo iskristalisite, pa postujte finalnu verziju :wink:

Ja sam ZA....
 
lolla:
Nije ti losha ideja... samo cisto sumnjam da ce biti odziva...

Pa sumnjali ljudi i prvog puta, pa doslo 9 osoba... Sto je, ja mislim, rekord za prvi put (ako izuzmemo cuvena okupljanja ljudi sa kanala #gospodar_prstenova (Tolkien freaks), kad smo se sakupljali po 20-30, iz cele Srbije, a cak smo imali i jednog ko je dosao cak iz Amerike :))

Dodji pa ces videti koliko ce nas biti... :wink:
 
Incognito:
lolla:
Nije ti losha ideja... samo cisto sumnjam da ce biti odziva...

Pa sumnjali ljudi i prvog puta, pa doslo 9 osoba... Sto je, ja mislim, rekord za prvi put (ako izuzmemo cuvena okupljanja ljudi sa kanala #gospodar_prstenova (Tolkien freaks), kad smo se sakupljali po 20-30, iz cele Srbije, a cak smo imali i jednog ko je dosao cak iz Amerike :))

Dodji pa ces videti koliko ce nas biti... :wink:

A, ma nije to nishta, prisustvovala sam ja i drasticnijim forumashkim varijantama; delovali smo kao sekta, verovatno ...;)
 
Betty:
Ajde da ponovimo roštilj, isto mesto, vreme, malo ranije, tipa 10 - 11 AM, lens nosi rešetku, Pčelica roštilj specijalni ta ribu i povrće, Sanja kolače, mnogo hleba, i piva i vina, i svega....
A?
Ja - muziku :lol:
Pazi, meni sve odgovara al' nek' se izjasne ostali :!: Ustvari mogu samo nedeljom preko dana :oops: (ako slucajno neko nije upucen :lol: )
A kako se vi to dogovarate same, sram vas bilo :shock:
:arrow: Kissic i tebi
 
dakle, zene su napravile neki okvirni dogovor za sled. vikend, ako bude odgovaralo vecini. o detaljima vise kad se izjasnite. ima jos ideja a o tome kad se vidimo.
ako men nema ovde, mob radi, a tanka sam sa satima (merkam jedne cipelke i ond anema za net :( )
cujemo se.
ps
da, i ljubile smo se, samo ja nisam dobila obecani pojubac.
:(((
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top