ndjordje91
Ističe se
- Poruka
- 2.675
Ovako hteo bih da otkljucam jos dva jezgra i plus da overclocknem do 4.1ghz ovaj procesor AMD Phenom 2 X2 550 3.1ghz Black Edition, maticna mi je ova: Gigabyte GA-MA770T-UD3P
E sada posto ja imam obican kuler na procesoru i ako budem radio otkljucvanje i overclock koje hladjenje da uzmem???
E sada posto ja imam obican kuler na procesoru i ako budem radio otkljucvanje i overclock koje hladjenje da uzmem???