Quantcast

Novi svetski satanisticki poredak je izmisljotina???????

Poruka
4.146
Posle sledeceg snimka ko kaze da je satanisticki novi svetski poredak izmisljotina taj je ili lud ili je njihov placeni bot, ili bot krstarice da namerno kontrira kako bi pospesio pisanje na sajtu i u krajnjoj liniji povecao eventualno posetu sajtu, cetvrtih nema. I ljudi slobodno izlazite da rusite sataniste jer nemaju oni toliko zatvora da sve nas pozatvaraju a niko nesme da placa kazne jer opet ne mogu oni da nam uzmu pare ako im nedamo jer jos su dozvoljene papirnate novcanice zato nikad ne otvarajte bankovne racune jer preko bankovnih racuna mogu da vam skidaju pare i otimaju novac i zatvaraju racune. Dok je papirnog novca mozemo da se borimo za slobodu a kad ukinu papirni novac onda je gotovo sa borbom za slobodu onda smo u njihovim dzepovima kao sto je nas novac u njihovim dzepovima. A kad niko ne plati kaznu opet dolazimo na isto da nemaju oni tolike zatvore da nas sve pohapse u celije.

Dr.Jackson

Ističe se
Poruka
2.495
Раније није постојао папирни новац него ковани. Да ли данас плаћемо у злату и сребру? НЕ.Зашто. Зато што да би се изради један дукат прво мора неко да ископа злато или сребро. ЧИТАЈ РУДАРИ. Папирни новац (ЧИТАЈ УНИШТИВАЧ ШУМЕ) је први у оптицај пустила Кина па су се људи смејали, данас исти ти назадни људи паниче и смеју се Кинезима што живе у XXII веку. Није проблем плаћати мобилним телефоном путем QR кода па ти се скида новац из банке као код платне картице, проблем у томе што овде у Србије људи имају смелости да краду од пензионера самаца на минималцу (читај домаћица) у ПОШТИ и да немају нити срама нити образа а овамо измишљају неке теорије завере и баве се неким сатанистима који пију крв.

Тако да, ја сам ЗА напредак али прво морамо да средимо етику и контролу робе, као и да уклонимо реликвије прошлости!

Poslednja izmena:
Poruka
4.146
Раније није постојао папирни новац него ковани. Да ли данас плаћемо у злату и сребру? НЕ.Зашто. Зато што да би се изради један дукат прво мора неко да ископа злато или сребро. ЧИТАЈ РУДАРИ. Папирни новац (ЧИТАЈ УНИШТИВАЧ ШУМЕ) је први у оптицај пустила Кина па су се људи смејали, данас исти ти назадни људи паниче и смеју се Кинезима што живе у XXII веку. Није проблем плаћати мобилним телефоном путем QR кода па ти се скида новац из банке као код платне картице, проблем у томе што овде у Србије људи имају смелости да краду од пензионера самаца на минималцу (читај домаћица) у ПОШТИ и да немају нити срама нити образа а овамо измишљају неке теорије завере и баве се неким сатанистима који пију крв.

Тако да, ја сам ЗА напредак али прво морамо да средимо етику и контролу робе, као и да уклонимо реликвије прошлости!
Problem je kontrola jer kad satanisti iz novog svetskog poretka budu imali i tvoj i svaciji novac onda ce moci da rade sta zele jer ce sve nas obicne ljude na svetu da drze u svom dzepu. I onda kce krenuti da rade sta im je volja i ko se buni proglasice ga odma teroristom i ukidace neposlusnima i galamdzijama bankovne racune. Sad ne ukidaju tako lako racune jer ne zele da ljudi namrznu racune ali kad ukinu papirni novac onda ce raditi sta im je volja. Ok ti si njihov i sve ovo znas ali namerno jedes ono sto se ne jede ali ja ovo pisem ne tebi i takvim kao sto si ti idiotima nego da obicni ljudi znaju i da bace i ne uzimaju kartice platne. Jer sto manje ljudi imaju platne kartice to ce oni teze da ukinu papirni novac

Dr.Jackson

Ističe se
Poruka
2.495
Problem je kontrola jer kad satanisti iz novog svetskog poretka budu imali i tvoj i svaciji novac onda ce moci da rade sta zele jer ce sve nas obicne ljude na svetu da drze u svom dzepu. I onda kce krenuti da rade sta im je volja i ko se buni proglasice ga odma teroristom i ukidace neposlusnima i galamdzijama bankovne racune. Sad ne ukidaju tako lako racune jer ne zele da ljudi namrznu racune ali kad ukinu papirni novac onda ce raditi sta im je volja. Ok ti si njihov i sve ovo znas ali namerno jedes ono sto se ne jede ali ja ovo pisem ne tebi i takvim kao sto si ti idiotima nego da obicni ljudi znaju i da bace i ne uzimaju kartice platne. Jer sto manje ljudi imaju platne kartice to ce oni teze da ukinu papirni novac
A шуме ко шиша... папир се производи претпостављам од ваздуха. Исто као и нафта. Е мој јенкинофиле... :hahaha:

Побогу човече имаш и даље платне картице. Ја желим да се укине папирни новац али пре тога мора да се се среде неке етичке ствари. Исто ако што је и Тесла због недостатка етике одустао од неких идеја јер људи нису били спремни за то, па их све спалио. Напросто живимо у доба када картице нису потребне и то ће ускоро у свакој држави да дође а сасвим је природно код задртих и ускогрдних људи плашити се промена. Тако су се раније људи плашили папирног новца када су Кинези први пустили у оптицај. Исто тако и дана су Кинези предводници новог доба и желе да уведу и друге државе у XXII век али то Амери и остали конерзвативци не разуму као што нису ништа разумели и увек су бојали напретка цивилизације и корачење у ново доба.

За мене је друштво НР Кине пар корака испред свих друштава а то се не свиђа моћницима јер њихова друштва су заостала у XX веку.

Poslednja izmena:

Dr.Jackson

Ističe se
Poruka
2.495
Tehnicka dostignuca u stopu mora da prati moral,inace dolazi do zloupotrebe te samim tim i do nuspojava.

Bez morala nema napretka.
Управо тако. Не можеш уводити нешто ако ти је морални домен красти у пошти од стране старице која живе на мининалцу сама у згради или гасити некоме струју јер имаш у ЕПС-у неког твог партијаша, бушити гуме мотоциклистиам јер те је неко "исекао" иако су мотоциклисти стално страдају од аутомомбила и њихове бахотосити, поготово од таквих људи у џиповима који мисле да је ово њихова држава а дошли овде из Босне преко СНС секте да лумпују. Напросто не можеш али свакако можеш увести као опцију да поједини људи могу тако да плаћају рачуне што иначе можеш у Србији преко IPS QR кода који добијаш на свакој комуналији. Само принсесиш телефон са апликацијом банке и то је то. Нема одласка у пошту.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.