НОВИ СВЕТСКИ ПОРЕДАК

Pobunjenik

Primećen član
Poruka
550
Већ дуго година проучавам догађаје из прошлости као што су ратови, револуције, атентати, али ме интересује и религија јер сматрам да је она, заправо, покретачка снага сваког друштва. Тако сам пре скоро седам година дошао до сазнања да је историја коју ми познајемо, заправо једна обична бајка. Дошао сам до поузданих доказа да је већ стотинама, можда чак и хиљадама година на сцени међународна завера која вуче конце иза кулиса, смењује владе, изазива ратове и револуције, и утиче на промену свести код људи.

У почетку сам веровао да је циљ Завере НОВАЦ. Међутим, то ми није дало одговор на питање:

„Зашто су завереници поубијали милионе недужних људи?”

Касније сам био убеђен да је основни мотив завереника - ВЛАСТ. Ипак, ово објашњење ми није помогло да одговорим на питање:

„Зашто Завера жели да укине све религије?”

Тако сам наставио истраживање, и прочитао на десетине, можда чак и стотинак књига које се баве овим феноменом, али и разговарао са људима који знатно дуже од мене проучавају историју Завере. Сада могу да кажем да сам дошао до сазнања која уопште нису пријатна. Сазнао сам да је циљ Завере успостављање нечега што се зове

НОВИ СВЕТСКИ ПОРЕДАК

Иако сам проучавао догађаје из прошлости, дошао сам и до информација везаних за будућност људског рода. Оно што ћу сада изнети многима може деловати невероватно, можда чак и бесмислено, али им препоручујем да прочитају текст до краја.

Креатори Новог светског поретка се, према сопственим речима, залажу за укидање СВИХ, али понављам СВИХ влада, нација, религија, држава, правила, моралних начела, али и за укидање породице, брака и приватне својине. Уместо свега овога, постојаће само један закон, који одавно написан од стране Алистера Кроулија, а који гласи:

ЧИНИ ШТА ТИ ЈЕ ВОЉА, И ТО ЋЕ БИТИ ЦЕЛИНА ЗАКОНА.

Да појасним, сваки човек ће моћи сам да одлучује шта је добро а шта лоше, јер неће бити онога што ми називамо моралним апсолутом. СВЕ, АПСОЛУТНО СВЕ што је данас илегално постаће легално! Шта год вам падне на памет. Убиства, силовања, педофилија, инцест, крађе, дакле СВЕ! Као што рекох, неће бити никаквих правила и закона, јер заверници сматрају да су закони „тиранија”. Они иду толико далеко да се залажу за укидање буквално саобраћајних знакова. Зашто? Три разлога: Прво, зато што сматрају да ништа не сме да ограничава човекову „слободну вољу”; Друго, зато што верују у ситуациони морал, што значи сваки човек одређује шта је за њега морално а шта није, што практично значи да ако неко сматра да је уреду прегазити другога – он на то има право; Треће, зато што што верују да су људи животиње.

Задржаћу се код ове последње тезе. Према теорији о еволуцији, људи су настали од животиња, што значи да су и људи, заправо, животиње, с тиме што имају нешто развијенију свест у односу на остале животиње. То је, у суштини, теза коју заступају еволуционисти. Животињама не требају семафори, не требају им закони, јер влада закон џунгле. „Закон џунгле” који ће владати у људском друшву је:

ЧИНИ ШТА ТИ ЈЕ ВОЉА, И ТО ЋЕ БИТИ ЦЕЛИНА ЗАКОНА.

Животињама не трба приватна својина, не треба им новац, не треба им религија.

Све ово што нас чека је стање које може да вас асоцира на анрхију, али то је оно што завереници називају „Редом из Хаоса”, „просветљењем” или „чистом доктрином Луцифера”.

Укратко, нама овакав поредак делује бесмислен, из простог разлога јер смо научени да размишљамо другачије. Ко нас је томе научио? Црква, односно религија која сматра да ПОСТОЈИ морални апсолут, и да не може свако да ради шта хоће. Креатори Новог светског поретка имају потпуно другачији поглед на свет, који моралним људима делује несхватљив. Другим речима, они „терају контру” Богу, односно Творцу. Зашто то раде? Зато што верују у свог бога – Луцифера!

Изнећу најједноставније могуће објашњење. Библија почиње речима:

„У почетку створи Бог небо и земљу.”

Коначни циљ Завере је следећи:

„На крају, Луцифер уништи небо и земљу.”
 
auuuu,koja paranoja.....precitao si brate te knjige o teoriji zavere...
mada ja smatram da moral i osecaj za pravdu postoji iznutra,prirodno u svakom coveku,da su ljudi opstali i bez crkve i da je i tada postojao moral...

a sta ces ako se ispostavi da su recimo budisti u pravu i da ne postoje ni bog ni lucifer...
ja i jos par milijardi drugih ljudi mislimo npr.da je baljezganje alistera crow-leya isto toliko glupo ko i baljezganje popova,mula,imama i ostalih svestenika...
mislim da potcenjujes ljudski rod i da se previse oslanjas na apokalipsu..

a i po toj uvrnutoj logici,bog je svemocan,moze jednim treptajem oka da stvori i unisti sve..pa i tog lucifera. i zasto mi ljudi uopste mislimo da smo mi smisao postojanja zemlje i vasione.mozda su i dinosaurusi isto tako imali svog boga i mislili da posle njih na zemlji nista nece ostati...sve je to egoizam malog coveka,svet i vasiona se pokrecu zbog njega...smesno
 
Да... творци Новог светског поретка су и по мом мишљењу мање-више следбеници Кроулија... и мора им се признати да вредно раде... та борба је вечна... стога на крају крајева ипак верујем у победу ДОБРА над ЗЛИМ...
 
eremita:
Да... творци Новог светског поретка су и по мом мишљењу мање-више следбеници Кроулија... и мора им се признати да вредно раде... та борба је вечна... стога на крају крајева ипак верујем у победу ДОБРА над ЗЛИМ...

Da teorija zavjere....Nisi uopće originalan! :roll: :roll: :roll: :roll:
 
hm....ne znam bash

za novi svetski poredak mnogo mi je logichnija onaklasichna teorija, ona jevrejska

a za razbijanje porodice - to se vec odavno radi. i to popriclino lepo uspeva mogu reci

chak slobodno smem da kazem da je sloba zasluzan sto to kod nas nije teklo tako brzo. hvala mu za to

sve vishe pochinjem da gotivim tog choveka. ne znam shto...slobo care!
 
Peruzzi:
hm....ne znam bash

za novi svetski poredak mnogo mi je logichnija onaklasichna teorija, ona jevrejska

a za razbijanje porodice - to se vec odavno radi. i to popriclino lepo uspeva mogu reci

chak slobodno smem da kazem da je sloba zasluzan sto to kod nas nije teklo tako brzo. hvala mu za to

sve vishe pochinjem da gotivim tog choveka. ne znam shto...slobo care!

Da nije bilo njega i njegove shizofrene supruge mi bismo sada bili članovi Europske zajednice, a ne bismo kao nebeski narod živjeli u ovom paklu... :roll: :roll: :roll: :roll:
 
u covece kakve prozivke.....

e, ovo postaje chak i interesantno

ZIVEO SLOBA!

(sad je red na vas da se pokoljete, a ja da se smejem ovde s druge strane monitora...:lol: :lol: e bre...)

a koj ce ti unija?

nemci vec uveshe digitalne pasoshe. i to im ameri nametnuli. ali nije to nista. jos je i prihvatljivo. vrlo brzo stici ce i vreme primanja "ziga zveri"
pa ce se gledamo....
 
Pobunjenik:
Већ дуго година проучавам догађаје из прошлости као што су ратови, револуције, атентати, али ме интересује и религија јер сматрам да је она, заправо, покретачка снага сваког друштва. Тако сам пре скоро седам година дошао до сазнања да је историја коју ми познајемо, заправо једна обична бајка. Дошао сам до поузданих доказа да је већ стотинама, можда чак и хиљадама година на сцени међународна завера која вуче конце иза кулиса, смењује владе, изазива ратове и револуције, и утиче на промену свести код људи.

Историја коју уче Срби данас је у једној мери измењена од стране Бечке школе, али се исправља постепено.

Pobunjenik:
У почетку сам веровао да је циљ Завере НОВАЦ. Међутим, то ми није дало одговор на питање:

„Зашто су завереници поубијали милионе недужних људи?”

Касније сам био убеђен да је основни мотив завереника - ВЛАСТ. Ипак, ово објашњење ми није помогло да одговорим на питање:

„Зашто Завера жели да укине све религије?”

Тако сам наставио истраживање, и прочитао на десетине, можда чак и стотинак књига које се баве овим феноменом, али и разговарао са људима који знатно дуже од мене проучавају историју Завере. Сада могу да кажем да сам дошао до сазнања која уопште нису пријатна. Сазнао сам да је циљ Завере успостављање нечега што се зове

Циљ завере је да се доведе сатана на престо светске владе, иако завереници мисле да је он Месија.

Pobunjenik:
НОВИ СВЕТСКИ ПОРЕДАК

Иако сам проучавао догађаје из прошлости, дошао сам и до информација везаних за будућност људског рода. Оно што ћу сада изнети многима може деловати невероватно, можда чак и бесмислено, али им препоручујем да прочитају текст до краја.

Креатори Новог светског поретка се, према сопственим речима, залажу за укидање СВИХ, али понављам СВИХ влада, нација, религија, држава, правила, моралних начела, али и за укидање породице, брака и приватне својине. Уместо свега овога, постојаће само један закон, који одавно написан од стране Алистера Кроулија, а који гласи:

ЧИНИ ШТА ТИ ЈЕ ВОЉА, И ТО ЋЕ БИТИ ЦЕЛИНА ЗАКОНА.

Да појасним, сваки човек ће моћи сам да одлучује шта је добро а шта лоше, јер неће бити онога што ми називамо моралним апсолутом. СВЕ, АПСОЛУТНО СВЕ што је данас илегално постаће легално! Шта год вам падне на памет. Убиства, силовања, педофилија, инцест, крађе, дакле СВЕ! Као што рекох, неће бити никаквих правила и закона, јер заверници сматрају да су закони „тиранија”. Они иду толико далеко да се залажу за укидање буквално саобраћајних знакова. Зашто? Три разлога: Прво, зато што сматрају да ништа не сме да ограничава човекову „слободну вољу”; Друго, зато што верују у ситуациони морал, што значи сваки човек одређује шта је за њега морално а шта није, што практично значи да ако неко сматра да је уреду прегазити другога – он на то има право; Треће, зато што што верују да су људи животиње.

Задржаћу се код ове последње тезе. Према теорији о еволуцији, људи су настали од животиња, што значи да су и људи, заправо, животиње, с тиме што имају нешто развијенију свест у односу на остале животиње. То је, у суштини, теза коју заступају еволуционисти. Животињама не требају семафори, не требају им закони, јер влада закон џунгле. „Закон џунгле” који ће владати у људском друшву је:

Ова завера датира још од несретног Дарвина, који је направио како је сам рекао ЕВОЛУЦИЈУ ЖИВОТИЊА јер је и сам био католички верник.
Али његов асустент је био завереник и ту је видео добру прилику за посао.


Pobunjenik:
ЧИНИ ШТА ТИ ЈЕ ВОЉА, И ТО ЋЕ БИТИ ЦЕЛИНА ЗАКОНА.

Животињама не трба приватна својина, не треба им новац, не треба им религија.
Све ово што нас чека је стање које може да вас асоцира на анрхију, али то је оно што завереници називају „Редом из Хаоса”, „просветљењем” или „чистом доктрином Луцифера”.

Укратко, нама овакав поредак делује бесмислен, из простог разлога јер смо научени да размишљамо другачије. Ко нас је томе научио? Црква, односно религија која сматра да ПОСТОЈИ морални апсолут, и да не може свако да ради шта хоће. Креатори Новог светског поретка имају потпуно другачији поглед на свет, који моралним људима делује несхватљив. Другим речима, они „терају контру” Богу, односно Творцу. Зашто то раде? Зато што верују у свог бога – Луцифера!

Изнећу најједноставније могуће објашњење. Библија почиње речима:

„У почетку створи Бог небо и земљу.”

Коначни циљ Завере је следећи:

„На крају, Луцифер уништи небо и земљу.”


луцифер никада неће уништити ни земљу ни небо покушаће да загосподари али ће ГОСПОД да га уништи у секунди. луцифер је обична пуша.
 
Pobunjenik:
Већ дуго година проучавам догађаје из прошлости...

:D :D :D

e kad li ce taj bozic...

kako si ti sve loshe skapiro :( uzas!

ne postoji NSP, al postoji "vlada u senci", i to od "proterivanja" jevreja iz egipta.
a veci deo stvari koje si reko su :D :D :D

krouli je jedan od izdanaka toga, pravljen za novo doba, isto kao i komunizam, i islam i hriscanstvo kao i milion sitnih pokushaja da se prodre na istok (vecim delom bezuspeshno)...

al to ti ochigledno ne kapirash :roll:
 
Pobunjenik:
Већ дуго година проучавам догађаје из прошлости као што су ратови, револуције, атентати, али ме интересује и религија јер сматрам да је она, заправо, покретачка снага сваког друштва. Тако сам пре скоро седам година дошао до сазнања да је историја коју ми познајемо, заправо једна обична бајка. Дошао сам до поузданих доказа да је већ стотинама, можда чак и хиљадама година на сцени међународна завера која вуче конце иза кулиса, смењује владе, изазива ратове и револуције, и утиче на промену свести код људи.

У почетку сам веровао да је циљ Завере НОВАЦ. Међутим, то ми није дало одговор на питање:

„Зашто су завереници поубијали милионе недужних људи?”

Касније сам био убеђен да је основни мотив завереника - ВЛАСТ. Ипак, ово објашњење ми није помогло да одговорим на питање:

„Зашто Завера жели да укине све религије?”

Тако сам наставио истраживање, и прочитао на десетине, можда чак и стотинак књига које се баве овим феноменом, али и разговарао са људима који знатно дуже од мене проучавају историју Завере. Сада могу да кажем да сам дошао до сазнања која уопште нису пријатна. Сазнао сам да је циљ Завере успостављање нечега што се зове

НОВИ СВЕТСКИ ПОРЕДАК

Иако сам проучавао догађаје из прошлости, дошао сам и до информација везаних за будућност људског рода. Оно што ћу сада изнети многима може деловати невероватно, можда чак и бесмислено, али им препоручујем да прочитају текст до краја.

Креатори Новог светског поретка се, према сопственим речима, залажу за укидање СВИХ, али понављам СВИХ влада, нација, религија, држава, правила, моралних начела, али и за укидање породице, брака и приватне својине. Уместо свега овога, постојаће само један закон, који одавно написан од стране Алистера Кроулија, а који гласи:

ЧИНИ ШТА ТИ ЈЕ ВОЉА, И ТО ЋЕ БИТИ ЦЕЛИНА ЗАКОНА.

Да појасним, сваки човек ће моћи сам да одлучује шта је добро а шта лоше, јер неће бити онога што ми називамо моралним апсолутом. СВЕ, АПСОЛУТНО СВЕ што је данас илегално постаће легално! Шта год вам падне на памет. Убиства, силовања, педофилија, инцест, крађе, дакле СВЕ! Као што рекох, неће бити никаквих правила и закона, јер заверници сматрају да су закони „тиранија”. Они иду толико далеко да се залажу за укидање буквално саобраћајних знакова. Зашто? Три разлога: Прво, зато што сматрају да ништа не сме да ограничава човекову „слободну вољу”; Друго, зато што верују у ситуациони морал, што значи сваки човек одређује шта је за њега морално а шта није, што практично значи да ако неко сматра да је уреду прегазити другога – он на то има право; Треће, зато што што верују да су људи животиње.

Задржаћу се код ове последње тезе. Према теорији о еволуцији, људи су настали од животиња, што значи да су и људи, заправо, животиње, с тиме што имају нешто развијенију свест у односу на остале животиње. То је, у суштини, теза коју заступају еволуционисти. Животињама не требају семафори, не требају им закони, јер влада закон џунгле. „Закон џунгле” који ће владати у људском друшву је:

ЧИНИ ШТА ТИ ЈЕ ВОЉА, И ТО ЋЕ БИТИ ЦЕЛИНА ЗАКОНА.

Животињама не трба приватна својина, не треба им новац, не треба им религија.

Све ово што нас чека је стање које може да вас асоцира на анрхију, али то је оно што завереници називају „Редом из Хаоса”, „просветљењем” или „чистом доктрином Луцифера”.

Укратко, нама овакав поредак делује бесмислен, из простог разлога јер смо научени да размишљамо другачије. Ко нас је томе научио? Црква, односно религија која сматра да ПОСТОЈИ морални апсолут, и да не може свако да ради шта хоће. Креатори Новог светског поретка имају потпуно другачији поглед на свет, који моралним људима делује несхватљив. Другим речима, они „терају контру” Богу, односно Творцу. Зашто то раде? Зато што верују у свог бога – Луцифера!

Изнећу најједноставније могуће објашњење. Библија почиње речима:

„У почетку створи Бог небо и земљу.”

Коначни циљ Завере је следећи:

„На крају, Луцифер уништи небо и земљу.”
jel'to samo za Srbe, serb_pagan,panter i nexus6 Vaze? To bre , Jevreji nikak nece da dozvole da im neko vrslja po Israel, i njihove Sinagoge! jel'ti je jasno!?...
 
Контрола телефона

Бил Макхроун у часопису ”ПЦ Магазин” 14. јуна 1994 године пише да влада САД кажњава са 10 000 долара по дану сваку телефонску компанију која им онемогућује да контролишу разговоре грађана. ”Клипер-чип” технологија омогућује тајну контролу готово свих телефонских разговора на територији САД.

Контрола кретања

14. маја 1994. ”Лос Анђелес Тајмс” пише како се грађани прате од јутра до вечери.
На ауто-путевима је постављен систем видео камера које свуда прате возаче
Приликом доласка на посао, камера бележи паркирање и путнике у колима
На радном месту путем контроле компјутера и видео надзора прати се рад и понашање запослених
За време ручка, кредитна картица којом се плаћа, преноси компјутеру податке о рачуну и ресторану који је посећен
После радног времена, приликом куповине кредитном картицом, компјутер се снабдева подацима о месту куповине и врсти купљене робе
При повратку кући скенери и камере прате возача поново

”Политика” је јула 1996 године објавила вест о потписаном споразуму између једне београдске фирме и чувеног јеврејског НЕКСНЕТ-а о увођењу у Србију новог система компјутерског надзирања људи, првој земљи изван САД и Аустралије.

Праћење радника

1994 године, 8. августа ”US and World Report” коментарише извештај Међународне организације рада, која твриди да се 80% запослених у САД стално прати. На овом пројекту сарађују послодавци и влада САД.

Контрола потем мобилних телефона

Августа, 2001 године француски часопис ” Le Monde Diplomatique” пише да је захваљујући технологији МПС (Mobile Positioning System) која се убрзано развија могуће одредити положај корисника мобилног телефона у сваком тренутку. Иако је у Француској тај метод дозвољен само у оквиру судских истрага он ће ускоро (након убиства префекта Корзике) прећи и у свакодневну употребу.
 
E moj dragi BL. Sta oni imaju za kontrolu telefonskih i ostalih komunikacija, ne bi verovao. To sto pise o kliper cipu, to je za amatere. 60-tih godina proslog veka, imali su tehnologiju danas smesnu, ali onda vrhunsku, gde bilo ko na telefonu kaze predsednik, bomba, ubistvo ili sl. automatski bude zapisan na tadasnje kompjutere naslednike Eniaca.

Danasnja tehnologija prislukivanja, otvorene spijunaze svega sto ide kroz etar je toliko savrsena da ne postoji nacin da koristeci danasnje tehnologije komunikacije neko izbegne tu posast. Naravno, postoji ali to je onda kriptovanje razgovora u svim poznatim ili nepoznatim sistemima. Serbijusova Enigma koju su koristili nacisti za vreme WW II je davno provaljena, ljudi danas koriste u najmanju ruku PGP da bi sacuvali privatnost informacija, neki se vracaju na tradicionalno kriptovanje polialfabetskim siframa koje je ustanovio Vizner, a bogme neki kao Osama Bin Laden salje poruke po golubovima pismonosama :lol: (objasnjenje NSA zasto ne mogu da ga lociraju :lol: ).

Svedska je prva zemlja u Evropi koja je napravila kodnu kartu za svakog gradjanina te zemlje, jako davno i tu je zapisano sve . Sad je Britanija preuzela taj primat i nadzire bukvalno sve sa zemlje, iz vazduha i uz pomoc prijatelja iz USA iz vasione.
 
marlon:
E moj dragi BL. Sta oni imaju za kontrolu telefonskih i ostalih komunikacija, ne bi verovao. To sto pise o kliper cipu, to je za amatere. 60-tih godina proslog veka, imali su tehnologiju danas smesnu, ali onda vrhunsku, gde bilo ko na telefonu kaze predsednik, bomba, ubistvo ili sl. automatski bude zapisan na tadasnje kompjutere naslednike Eniaca.

Danasnja tehnologija prislukivanja, otvorene spijunaze svega sto ide kroz etar je toliko savrsena da ne postoji nacin da koristeci danasnje tehnologije komunikacije neko izbegne tu posast. Naravno, postoji ali to je onda kriptovanje razgovora u svim poznatim ili nepoznatim sistemima. Serbijusova Enigma koju su koristili nacisti za vreme WW II je davno provaljena, ljudi danas koriste u najmanju ruku PGP da bi sacuvali privatnost informacija, neki se vracaju na tradicionalno kriptovanje polialfabetskim siframa koje je ustanovio Vizner, a bogme neki kao Osama Bin Laden salje poruke po golubovima pismonosama :lol: (objasnjenje NSA zasto ne mogu da ga lociraju :lol: ).

Svedska je prva zemlja u Evropi koja je napravila kodnu kartu za svakog gradjanina te zemlje, jako davno i tu je zapisano sve . Sad je Britanija preuzela taj primat i nadzire bukvalno sve sa zemlje, iz vazduha i uz pomoc prijatelja iz USA iz vasione.

Мени то забадање носа у туђ живот и стално њушкање баш смета... зато мислим да би требало да пређемо на измишљање контра-система тј. начина заштите од непрекидног праћења и гурања знатижељног носа у туђ живот... сетиће се неко сигурно и измислиће неки ШТИТ... нешто... 8-)
 
eremita:
Мени то забадање носа у туђ живот и стално њушкање баш смета... зато мислим да би требало да пређемо на измишљање контра-система тј. начина заштите од непрекидног праћења и гурања знатижељног носа у туђ живот... сетиће се неко сигурно и измислиће неки ШТИТ... нешто... 8-)
Imaju Rusi dobar stit za te stvari, ali eremito nema leka za to kod nas. Danasnja tehnologija se prvenstveno bazira na skeniranju frekvencija ljudskog glasa, koji je kao sto znas specifican za svakog coveka kao otisak prsta. Tu leka nema. Skeneri imaju takvu rezoluciju da znaju koji zub nemas ako vrskas kad govoris :lol: . Znaci celu drzavu bi trebao da stavis pod jedan hipoteticki balon koji bi odbijao upad na skenirajuce frekvencije...a mi brate jos nemamo ni drzavu. Mozda malo kasnije.
Gluve sobe u ambasadama su sve sofisticiranije, tako da zemlja domacin nema sanse tako lako da nadzire sta "prijatelji" o njoj misle ili joj spremaju. Rusi su davno napravili biser za onu ambasadu USA u Moskvi kad su joj isporucili betonske blokove sa milionima bubica. Likovi iz USA kad su je napravili i poceli da skeniraju umalo nisu umrli kada su im skeneri pokazali sta sve ima. Zato danas gospoda iz ambasada kada im treba neka ozbiljnija usluga lepo dovlace sve to spolja da ne bi razmisljali o takvim stvarima.
 
marlon:
E moj dragi BL. Sta oni imaju za kontrolu telefonskih i ostalih komunikacija, ne bi verovao. To sto pise o kliper cipu, to je za amatere. 60-tih godina proslog veka, imali su tehnologiju danas smesnu, ali onda vrhunsku, gde bilo ko na telefonu kaze predsednik, bomba, ubistvo ili sl. automatski bude zapisan na tadasnje kompjutere naslednike Eniaca.

Danasnja tehnologija prislukivanja, otvorene spijunaze svega sto ide kroz etar je toliko savrsena da ne postoji nacin da koristeci danasnje tehnologije komunikacije neko izbegne tu posast. Naravno, postoji ali to je onda kriptovanje razgovora u svim poznatim ili nepoznatim sistemima. Serbijusova Enigma koju su koristili nacisti za vreme WW II je davno provaljena, ljudi danas koriste u najmanju ruku PGP da bi sacuvali privatnost informacija, neki se vracaju na tradicionalno kriptovanje polialfabetskim siframa koje je ustanovio Vizner, a bogme neki kao Osama Bin Laden salje poruke po golubovima pismonosama :lol: (objasnjenje NSA zasto ne mogu da ga lociraju :lol: ).

Svedska je prva zemlja u Evropi koja je napravila kodnu kartu za svakog gradjanina te zemlje, jako davno i tu je zapisano sve . Sad je Britanija preuzela taj primat i nadzire bukvalno sve sa zemlje, iz vazduha i uz pomoc prijatelja iz USA iz vasione.

meni je neprevazicen nachin shifriranja Navaho Indijanaca 8)
nadjesh 2 indijanca, siti se isprichaju, a niko ne provali ni rech 8)
a i film je vrh!
 
Moderni super - racunari koje poseduju USA, GB Japan i jos neke zemlje imaju nevidjenu moc kontrole komunikacijskih mreza. Nasa policija nema tolike mogucnosti ali kontrola verovatno postoji kako fiksne tako i mobilne telefonije. mobilni telefon osim sto ima primenu svima znanu sluzi i kao prisluskivac cak i kada je ugasen. Njegov mikrofon onda radi kao obicna bubica.
 

Back
Top