Novi soj koronavirusa počeo da hara

Opet ću ti objasniti kada pacijent bude stavljen na invazivni a kada na neivazivni respirator.

Pacijenti koji imaju saturaciju manju od 95% stavljaju se prvo na neivazivni respirator na 5-10 dana u koliko nema poboljšanja, a ima pogoršanja stave pacijenta na invazivni respirator kada će biti pacijent skinut sa invazivnog respiratora, zavisi od ostalih nalaza i od anesteziologa.

Opet ću ti objasniti kada pacijent bude stavljen na invazivni a kada na neivazivni respirator.

Pacijenti koji imaju saturaciju manju od 95% stavljaju se prvo na neivazivni respirator na 5-10 dana u koliko nema poboljšanja, a ima pogoršanja stave pacijenta na invazivni respirator kada će biti pacijent skinut sa invazivnog respiratora, zavisi od ostalih nalaza i od anesteziologa.
Pusti floskule i daj imena pripadnika "uglednih" Udbaških porodica, koji su bili na respiratorima i umrli od korone.
Ako ništa - daj bar nekog iz Vučićevog mafijaškog kartela, ko je završio na taj način.
Statistički, morao je i neko od njih da zaglavi na spravi za ubijanje.

Pusti floskule i daj imena pripadnika "uglednih" Udbaških porodica, koji su bili na respiratorima i umrli od korone.
Ako ništa - daj bar nekog iz Vučićevog mafijaškog kartela, ko je završio na taj način.
Invazivni respirator postoji jako dugo i na njoj procenat preživljavanja je 55%.

Invazivni respirator postoji jako dugo i na njoj procenat preživljavanja je 55%.
1. Pusti floskule i daj imena pripadnika "uglednih" Udbaških porodica, koji su bili na respiratorima i umrli od korone.

2. Medijske izjave naših lekara i anesteziologa iz kovid bolnica govore, podseća istraživač, da je smrtnost na respiratoru u prvom talasu iznosila 70 odsto, u drugom i trećem talasu 90 odsto, a sa pojavom delta soja ona je povećana na čak 95 odsto.

Vidi, može neko da mi veruje ili ne, ali dva ili tri puta me mali aviončić koji je redovno nadletao rubne delove naselja, zatekao baš ispod svog preleta.
Oba (ili sva tri) puta sam, par dana kasnije - dobio upalu pluća, direktno, bez ikakvih problema u grlu i sa niskom, jedva primetnom temperaturom ("temperatura u očima").
Naravno, radilo se o blažem obliku trovanja.
Prestao sam da odlazim u prirodu i posle toga nisam imao nikakvih problema, a i tokom leta aviončić nisam vidjao.
Ja sam to redavno vidjao imam cak i slike od aviona.Ja mislim da su otrovi i da ne izbacuju slag torte i vozaju se nad gradom i trose gorivo da vide u kakvom stanju su im turbine aviona.

Сваки нови сој ће почети да хара јер немамо више ни 20% имунизованих људи.

Срећа у несрећи је то да су ти сојеви слабији и да није неопходно стационарно лечење тј да није неопходно да се људи лече у болници,мада има још у неким болницама ковид одељења.

Евидентно да је делта на жалост оставила последице на све људе без старосног ограничења и без родовних ограничења.

Наравно има и грип са другим сметњама, узрокован другим доказаним вирусима и не доказаним.....

To je apsurdno.
Welcome to the United Nations
UN su objavile, vakcine jos nisu spremne, ali samo sto nisu, samo je pitanje KADA krece rock;n'roll opet, prete da je do 20x potentiji taj novi x virus od korone, znaci sledi masovno umiranje i sve sto je provezbavano za vreme cov-ID19 plandemije... ima da se bustujete 1x nedeljno

The Next Disease X—It’s “When”, Not “If”
Invest Now to Save Later

Developing Pandemic-Busting Vaccines Against “Disease X”

Back