Novi soj koronavirusa počeo da hara

Daj, šta glumiš tu neku mudrost, isti si kao svi teoretičari i njihovi fanovi, samo postavljaš neka pitanja i onda sam daješ na njih odgovore. Još uvek ćutiš na temi o sletanju na Mesec posle onih besmislica koje si izjavio, a sad ovde počinješ da glumiš glas razuma. Tipični doktor svih nauka.
Na te "besmislice" nisi smeo da odgovoriš.

Jedino da su prskali sa kopna.
Ne razumem tvoju tvrdnju, ali svakako da su zaprašivali "sa kopna".
Dovoljno je bilo zaprašivati nekoliko oblasti dnevno (koliki je domet aviončića ili dronova), a onda medijski napumpati brojke, tako da ljudi steknu utisak kao da je cela Srbija istovremeno zastupljena.
Primer - potruješ ljude na jednoj svadbi ( ne postoji virus od koga će oboleti baš svi prisutni, čak ni kuga to nije u stanju), a onda rastrubiš po medijima kako "ne sluša narod" i kao da je cela Srbija zaražena ( a na 20 drugih svadbi nikakvih problema - ali koga to interesuje od medija).
Otuda je Dedinje bilo bezbedno, kao i neki drugi delovi gde živi "elita", iako virusi ne znaju da neke čike ne smeju da napadaju.

Dovoljno je bilo zaprašivati nekoliko oblasti dnevno (koliki je domet aviončića ili dronova), a onda medijski napumpati brojke, tako da ljudi steknu utisak kao da je cela Srbija istovremeno zastupljena.
Primer - potruješ ljude na jednoj svadbi ( ne postoji virus od koga će oboleti baš svi prisutni, čak ni kuga to nije u stanju), a onda rastrubiš po medijima kako "ne sluša narod" i kao da je cela Srbija zaražena ( a na 20 drugih svadbi nikakvih problema - ali koga to interesuje od medija).
Otuda je Dedinje bilo bezbedno, kao i neki drugi delovi gde živi "elita", iako virusi ne znaju da neke čike ne smeju da napadaju.
Svuda je bilo obolelih.

Teško.

Kada u svakoj kuci imate bar nekoga bolesnog u isto vreme radi se o sistematskom trovanju.
Vidi, može neko da mi veruje ili ne, ali dva ili tri puta me mali aviončić koji je redovno nadletao rubne delove naselja, zatekao baš ispod svog preleta.
Oba (ili sva tri) puta sam, par dana kasnije - dobio upalu pluća, direktno, bez ikakvih problema u grlu i sa niskom, jedva primetnom temperaturom ("temperatura u očima").
Naravno, radilo se o blažem obliku trovanja.
Prestao sam da odlazim u prirodu i posle toga nisam imao nikakvih problema, a i tokom leta aviončić nisam vidjao.

Netačno.
Daj podatke za Dedinje.
Situacija na Institutu za kardiovaskularne bolesti "Dedinje" postaje sve ozbiljnija iz časa u čas, a prema poslednjim informacijama u njoj je registrovano oko 90 ljudi koji su pozitivni na korona virus, kako među medicinskim osobljem, tako i među pacijentima, obelodanio je prvi čovek ove zdravstvene ustanove prof. dr Milovan Bojić na TV Prva.

Situacija na Institutu za kardiovaskularne bolesti "Dedinje" postaje sve ozbiljnija iz časa u čas, a prema poslednjim informacijama u njoj je registrovano oko 90 ljudi koji su pozitivni na korona virus, kako među medicinskim osobljem, tako i među pacijentima, obelodanio je prvi čovek ove zdravstvene ustanove prof. dr Milovan Bojić na TV Prva.
Ne laži, mislio si da neću pogledati link?

Back