Novi Sad u dobrim starim 80's

lillymoon:
pazi da ga ne zape...............ovaj.................prepeCES!

:lol: :lol: :lol: :lol:

E, vi'š, u tom istom "Mišu" bilo je i takvih "stvari"...Mislim, bilo je i opekotina po duplo-golim delovima tela...Bila je i jedna stara termo-pećka (al' radila, peklo u p.m.), idealna za pozu "sedi čiči u krilo", pa ti sad vidi da l' sam se zezao za ono "ispek'o zanat"... Heh!

A, najluđa stvar je bila zatvaranje gore pomenutog lokala...Znači, zatvaranje je proteklo u neviđeno ludoj žurci, uključivši i syebawanye inventara, pa je i neonska tabla završila za šankom...I to sve prođe bez ljudskih žrtava,a sumnjam da bi danas tako bilo...

Jeb' gha, nema više takvih lokala...Ako izuzmemo današnje turbofolk bahanalije po kafeima...

Bljak!

Arhangel NS:
:lol: :lol: :lol: :lol:

E, vi'š, u tom istom "Mišu" bilo je i takvih "stvari"...Mislim, bilo je i opekotina po duplo-golim delovima tela...Bila je i jedna stara termo-pećka (al' radila, peklo u p.m.), idealna za pozu "sedi čiči u krilo", pa ti sad vidi da l' sam se zezao za ono "ispek'o zanat"... Heh!
znas li kad je to bilo.............e-heeeeeeeeej...............zato sam i napisala ono prijateljsko upozorenje ;)
Arhangel NS:
neonska tabla završila za šankom...
pijana? ;)
Arhangel NS:
I to sve prođe bez ljudskih žrtava,a sumnjam da bi danas tako bilo...
ne bi, nazalost

lillymoon:
znas li kad je to bilo.............e-heeeeeeeeej...............zato sam i napisala ono prijateljsko upozorenje ;)
pijana? ;)
ne bi, nazalost

Ne brini, od tada pazim gde sedam... :lol: Mada, k'o mi seda, još nisam najbolje savladao...Ma, još sam mali, ima vremena...

Reklama? Pijana, jašta! Red je i reklamu počastiti, vredno nas je dočekivala tol'ke godine a niko da se seti da je "pozove" na cugu...

Kad ce neko da pita kako je bilo u dobrim starim 90 tim? Pa da mu kazem ovako : Vidis, sine, bilo je nezaboravno....da pocenem sa nekom 1992 i kako sam se igrao oko tenkova kod babe u b.palanci kad su isli na ilok a da zavrsim sa mega giga ultra extra vatrometom iz marta 99.....

HEMI 426:
Kad ce neko da pita kako je bilo u dobrim starim 90 tim? Pa da mu kazem ovako : Vidis, sine, bilo je nezaboravno....da pocenem sa nekom 1992 i kako sam se igrao oko tenkova kod babe u b.palanci kad su isli na ilok a da zavrsim sa mega giga ultra extra vatrometom iz marta 99.....

Hah! Ako ništa drugo, bar je "provod" bio zagarantovan! Š'o bi rekli : "...fala lepa, ne bih"

Dokoni,koje si ti godiste?Meni je ovo pricao neko ko je u to vreme izlazio u Paradizo,i kome potpuno verujem,a ako pogledas top liste mtv-a iz recimo 91 shvatices da je to skroz moguce da su ljudi u to vreme kao najnovije hitove mogli umesto dansnjih sran#a da slusaju recimo album The Cult (ceremony) koji je izasao te godinem i mnogo drugih dobrih stvari,rock,naravno!

Red_Sonia:
Dokoni,koje si ti godiste?Meni je ovo pricao neko ko je u to vreme izlazio u Paradizo,i kome potpuno verujem,a ako pogledas top liste mtv-a iz recimo 91 shvatices da je to skroz moguce da su ljudi u to vreme kao najnovije hitove mogli umesto dansnjih sran#a da slusaju recimo album The Cult (ceremony) koji je izasao te godinem i mnogo drugih dobrih stvari,rock,naravno!

Mojne sad da me teraš na tehnički...:shock:
Godište nisam dirao, ali brojeve jesam malo prečukao u garaži. :lol:
Ali prelazim granicu, bez problema.

Elem, ja npr. jesam slušao u to vreme CULT , i išao u Peštu na čuveni koncert G'N'R, ali to ne zanči da se u DISKOTECI puštao CULT, G'N'R...
U to vreme je u Paradizu, ako se dobro sećam, radio je neki DJ iz Italije.
Ma pok. Lajavi je hteo da to bude "svetska" diskoteka, što je i bila u to vreme.
E a onda su počeli da nasrću ovi degeni iz GRANDA (tada ZAM-a) i pametan svet se što bi se reklo u istorijskim čitankama "povukao u utvrđene gradove"8-)

DOKONI UM:
Postoji samo jedan način :idea:

Da zamolimo ovu neki dan navedenu proročicu Milicu sa TV DUGA, da se "ukonektuje" putem "karata" ili metodom "pasulj na stolu" u 1991. u PARADIZU i da nam zapiše šta DJ pušta :lol:
evo malo ja!!!
Zaista u Paradizu nikada nije bilo ROKA, posto sam celu sr. skolu tamo izlazila (90-94) a i kasnije..........Uglavnom diskare i ono hrvatsko sr......, tipa E.T. .........
mada bilo je i gostovanja, kao "Zabranjeno *******"...........itd
jeb. kao pre 10000 godina.........:roll:

Back