crveni oblak
Elita
- Poruka
- 19.115
No comment
, please comment...



Molim da se na temu postave i ostali uzleti debilizma u nemilom trosenja budzeta na raznim nivoima politicke vlasti, ako je moguce sa linkovima o istom.
edit:
(na modove)
Zasto ste mi promenili naslov teme kad se dobro zna sta je osnovni posao ''sluzbenica'' pri politicarskim skutima?
, please comment...



Molim da se na temu postave i ostali uzleti debilizma u nemilom trosenja budzeta na raznim nivoima politicke vlasti, ako je moguce sa linkovima o istom.
edit:
(na modove)Zasto ste mi promenili naslov teme kad se dobro zna sta je osnovni posao ''sluzbenica'' pri politicarskim skutima?

Poslednja izmena:







Mogli bi da uvedu reprezentacije i za lekare, sudije, profesore i vojnike, cisto da ne ostanu diskriminisani.
