Novi Sad nije stala

Poruka
4.285
Miting podrške Šešelju
AUTOR: FONET
Srpska radikalna stranka održala je u Novom Sadu miting podrške svom lideru Vojislavu Šešelju.
Na skupu je poručeno "Srbija nije Boris Tadić, Srbija je Ratko Mladić".
Funkcioneri partije su govorili o teškoj situaciji u državi i ocenili da bi Srbiji moglo da bude bolje ako bi se Vojislav Šešelj vratio iz Haga, gde mu se sudi za ratne
zločine.
Članovi i simpatizeri radikala zviždali su na svaki pomen Borisa Tadića, Demokratske stranke i vlasti, ali i kada su pomenute njihove bivše stranačke kolege Tomislav Nikolić i Aleksandar Vučić.
http://www.danas.rs/danasrs/iz_sata_u_sat/miting_podrske_seselju.83.html?news_id=27102
 
Miting podrške Šešelju
AUTOR: FONET
Srpska radikalna stranka održala je u Novom Sadu miting podrške svom lideru Vojislavu Šešelju.
Na skupu je poručeno "Srbija nije Boris Tadić, Srbija je Ratko Mladić".
Funkcioneri partije su govorili o teškoj situaciji u državi i ocenili da bi Srbiji moglo da bude bolje ako bi se Vojislav Šešelj vratio iz Haga, gde mu se sudi za ratne
zločine.
Članovi i simpatizeri radikala zviždali su na svaki pomen Borisa Tadića, Demokratske stranke i vlasti, ali i kada su pomenute njihove bivše stranačke kolege Tomislav Nikolić i Aleksandar Vučić.
http://www.danas.rs/danasrs/iz_sata_u_sat/miting_podrske_seselju.83.html?news_id=27102

Taj miting su organizovali - separatisti.

On jedino njima ide na ruku.
 

Back
Top