Novi Sad: Neredi zbog Mladića, ima povređenih

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.mondo.rs/s207365/Info/Srbija/Novi_Sad-_Neredi_zbog_Mladica_ima_povredjenih.html
Novi Sad: Neredi zbog Mladića, ima povređenih
Neredi u Novom Sadu zbog hapšenja Mladića. Grupa demonstranata pokušala da upadne u zgradu TV Vojvodine, a potom i u sedište Demokratske stranke.

v207365p0.jpg

Grupa od oko 500 demonstranata, koji u Novom Sadu protestuju zbog hapšenja ratka Mladića, probala je večeras najpre da uđe u zgradu TV Vojvodine, a potom i u sedište Pokrajinskog odbora Demokratske stranke.

Oba pokušaja osujetile su jake policijske snage.

Demonstranti su bacali kamenice na zgradu DS-a i polupali su nekoliko prozora, nakon čega su iz zgrade izašli policajci i obračunali se sa demonstrantima. Posle okršaja, na asfaltu ispred zgrade ostala su da leže dvojica povređenih demonstranata, dok su se ostali u manjim grupama razbežali po gradu.

Nakon toga su se u mnogo manjem broju ponovo okupili na centralnom gradskom Trgu slobode, gde ih sada ima stotinak.

Demonstranti su pre pokušaja upada u DS, pokušali da upadnu i u zgradu Radio-televizije Vojvodine (RTV). Oni su ispred zgrade RTV-a fizički napali jednog čoveka na biciklu, nakon čega je izbila opšta tuča, koju je prekinula policija.

Oni su uzvikivali "Ustaše" i psovali su ministra policije Ivicu Dačića.

Demonstranti su prevrtali večeras i kontejnere za đubre na Bulevaru oslobođenja, palili baklje, bacali "topovske udare" i uzvikivali pogrdne parole, poput "Nož, žica, Srebrenica", "Spasi Srbiju i ubij se, Borise", "Tadiću, ustašo", kao i "Ustanak", "Ustani, Srbijo".

Reč je uglavnom o srednjoškolcima i o malo starijim osobama.
 
http://www.mondo.rs/s207365/Info/Srbija/Novi_Sad-_Neredi_zbog_Mladica_ima_povredjenih.html
Novi Sad: Neredi zbog Mladića, ima povređenih
Neredi u Novom Sadu zbog hapšenja Mladića. Grupa demonstranata pokušala da upadne u zgradu TV Vojvodine, a potom i u sedište Demokratske stranke.

v207365p0.jpg

Grupa od oko 500 demonstranata, koji u Novom Sadu protestuju zbog hapšenja ratka Mladića, probala je večeras najpre da uđe u zgradu TV Vojvodine, a potom i u sedište Pokrajinskog odbora Demokratske stranke.

Oba pokušaja osujetile su jake policijske snage.

Demonstranti su bacali kamenice na zgradu DS-a i polupali su nekoliko prozora, nakon čega su iz zgrade izašli policajci i obračunali se sa demonstrantima. Posle okršaja, na asfaltu ispred zgrade ostala su da leže dvojica povređenih demonstranata, dok su se ostali u manjim grupama razbežali po gradu.

Nakon toga su se u mnogo manjem broju ponovo okupili na centralnom gradskom Trgu slobode, gde ih sada ima stotinak.

Demonstranti su pre pokušaja upada u DS, pokušali da upadnu i u zgradu Radio-televizije Vojvodine (RTV). Oni su ispred zgrade RTV-a fizički napali jednog čoveka na biciklu, nakon čega je izbila opšta tuča, koju je prekinula policija.

Oni su uzvikivali "Ustaše" i psovali su ministra policije Ivicu Dačića.

Demonstranti su prevrtali večeras i kontejnere za đubre na Bulevaru oslobođenja, palili baklje, bacali "topovske udare" i uzvikivali pogrdne parole, poput "Nož, žica, Srebrenica", "Spasi Srbiju i ubij se, Borise", "Tadiću, ustašo", kao i "Ustanak", "Ustani, Srbijo".

Reč je uglavnom o srednjoškolcima i o malo starijim osobama.

I uhapsen i zatocen, Mladic ce podici Srbe na otpor zgadiji.
 
Svi mediji su blokirani! Porodice ubijenih su se okupilile oko urgentnog centra...
Policija je svuda u celoj ulici oko bolnice skoro do Master Centra i Sajma,sa [titovima pendrecima i ostlim rekviyitima.....
Na Dacicevoj dusi jos dva mlada zivota zbog razbijenih prozora na zgradi DS!

ozbiljno kazes da je policija ubila dvojicu mladica? pa mamu im ***** ustasku poremecenu, ako je to tacno krv ce da padne!!!!
 

Back
Top