NOVI SAD DOBIJA AERODROM

gost 8170

Veoma poznat
Poruka
10.963
medjunarodna IATA oznaka ce glasiti ZIGR,

bice samo za sporstske letove, moci ce da prima male avione sa do 6 sedista.

za projekat je zasad izdvojeno oko 50 miliona dinara za pocetnu fazu koja obuhvata ozelenjavanje okoline, behatoniranje piste i osvetljenje.
pista ce na najsirem delu biti sirine 6m a najuzem 3.

zavrsetak radova u prvoj fazi bi trebao da bude gotov uskoro, tacnije posle 48 dana.

u narednoj fazi se planira izgradnja kontrolnog tornja, pre koje ce se regulisati imovinsko pravo izmedju gradskih celnika, odnosno odrediti kojem lokalnom mocniku ce pripasti toranj.

lokacija aerodroma je idealna, u pravcu piste nema visih objekata, poznatija kao LIMANSKI PARK:evil:
 
medjunarodna IATA oznaka ce glasiti ZIGR,

bice samo za sporstske letove, moci ce da prima male avione sa do 6 sedista.

za projekat je zasad izdvojeno oko 50 miliona dinara za pocetnu fazu koja obuhvata ozelenjavanje okoline, behatoniranje piste i osvetljenje.
pista ce na najsirem delu biti sirine 6m a najuzem 3.

zavrsetak radova u prvoj fazi bi trebao da bude gotov uskoro, tacnije posle 48 dana.

u narednoj fazi se planira izgradnja kontrolnog tornja, pre koje ce se regulisati imovinsko pravo izmedju gradskih celnika, odnosno odrediti kojem lokalnom mocniku ce pripasti toranj.

lokacija aerodroma je idealna, u pravcu piste nema visih objekata, poznatija kao LIMANSKI PARK:evil:


E svasta... Mislim super sto su napravili te staze po limanskom parku ali aerodrom!!! :x Bas lose... :lol:


Mada ja bih licno voleo da se napravi neki autodrom da moze mi sa brzim kolima 8) da se vozikamo pun gas... :lol:
 
Aleks, šta je sa tobom večeras?
c010.gif
 

Back
Top