NOVI PAPA ARGENTINAC

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E bas sam to hteo da kazem. Jezuitski poglavar se zove ,,Crni Papa" tako da se tu ne misli na nekog crnca, vec na jezuitskog poglavara. Mislim da posle toga sledi kraj Vatikana, a ne kraj Sveta. A za mene je kraj Vatikana lepa stvar.

Mora se biti tolerantan...ako si ti pravoslavac nisu svi..za nekog je Vatikan nesto sveto!

- - - - - - - - - -

To je Vatikan izmislio. To nigde u Svetom Pismu ne pise. Interantno je da cak i Apostol Petar nikada nije ni bio u Rimu.

A ti kao komunista si citao sveto pismo, da...
 
Novi papa “kardinal siromašnih”: Vozi se javnim prevozom i sam sebi kuva

322442_papa-franjo-i-2ap_f.jpg

Super, sad će da uvedu papabusomobil.
 
Logika 13. mart 2013:
Nekada je postojalo 5 jednakih patrijarsija, jedna od njih je bila i rimska. Godine 1054. Vatikan je zeleo da bude jednakiji (zvuci poznato) i bude autoritet nad ostale 4, sto je carigradski patrijarh odbio. Zelja nekada paganskog Rima za autoritetom je dosla dotle da je Papa sebe proglasio "zamenikom Boga na zemlji"?! Pravoslavlju je jedini autoritet ostao sam Gospod Bog, dok Vatikan zeli da najveci autoritet na zemlji ima upravo Papa, tako da od hriscanske sada imaju idolopoklonicku veru.

Banane i kokain, frekventna roba iz Argentine, ali ne/nikako samo... Uz Katolicki Blagoslov! :whistling:

_nobody_
 
Poslednja izmena:
Mora se biti tolerantan...ako si ti pravoslavac nisu svi..za nekog je Vatikan nesto sveto!

- - - - - - - - - -



A ti kao komunista si citao sveto pismo, da...

Ja ne mrzim nikog vec govorim cinjenice. Vatikan je pocinio ogromna zverstva pre svega prema Srbima i Pravoslavcima, a i prema svima koji nisu hteli pod Papine skute. Primer inkvizicije i vartolomejske noci dosta govori o tome.

Citao sam Sveto Pismo, sto zar ja nemam pravo da ga citam? Jeste citao sam. I ja sam Vernik jer Vera i politicko opredeljenje ne zavise jadan od drugog.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top