Novi okršaj u Vladi Srbije: Zorana udarila na Vulina

'сукоби'

  • као овај ... у 'влади' су само дима завеса

    glasova: 1 25,0%
  • па могло би једно СМС гласње па да се скупе паре

    glasova: 1 25,0%
  • као ове не гледајте на таблету док прелазите ван пешачкога улицу да не бисте уплатили Вулину новац

    glasova: 0 0,0%
  • су овакви јер су њих двоје уствари у вези па покушавју приватну аферу прикрити јавним сукобом

    glasova: 2 50,0%

  • Ukupno glasova
    4

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
29.550
https://nova.rs/vesti/politika/zorana-napala-vulina/

Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović izjavila je danas da nije zvaničan stav Vlade Srbije izjava ministra unutrašnjih poslova Aleksandra Vulina da je za stabilnost Balkana potrebno da svi Srbi žive u jednoj državi.
„Ta izjava nije zvanična politika Vlade Srbije, bez obzira što je Vlada u tehničkom mandatu. Kao gradjanin, on ima pravo da iskazuje sve svoje želje, aspiracije i snove, ali to nije zvaničan stav Vlade Srbije“, rekla je Mihajlović, a preneo njen kabinet.
Ona je naglasila da političari treba da rade na zajedničkim projektima koji će unaprediti ekonomiju, a ne da se bave prošlošću.

"Vreme je da nadjemo zajedničke načine za saradnju i da nadjemo najmanji zajednički sadržalac, a to je ekonomija i energetika", objasnila je ministarka



Која/ко је у праву .. Зрана ... Вулин ...

Која/ко није у праву .. исто .. Зорана Вулин

Обратите пажњу да су горње две реченице без упитника ....Значи став ..односно коментар чланка...




Јер која/ко јесте а која(ко није подпуно у праву ? <=== Упитник који иплицира ангажовање форума
 
Uz duzno postovanje prema gospodji ministrici Zorani Mihajlovic, ali mislim da rijec osobe koja je gutala prasinu sluzeci vojni rok i dokazala da moze fizicki raditi na farmi bolje i od jednog nadnicara ipak malo vise vrijedi od njezine.
Gospodin ministar Aleksandar Vulin iskazao je svoju ljubav prema drzavi na upecatljiviji nacin, sto jos uvijek ne negira cinjenicu da je gospodja ministrica Zorana Mihajlovic vrhunski strucnjak.
 
I Zorana i Vulin su samo šrafovi u aparatu kolonijalne uprave nad Srbijom. Tu su da bi, ispunjavajući zahteve gospodara, pribavili ličnu korist. Meni je genijalna današnja Vulinova izjava: "Možda me Hil izbaci iz vlade, ali ideje samostalne Srbije neće". Čovek sam izjavi da stranci sastavljaju vladu, a onda u drugom delu iste rečenice priča kako smo samostalni. I to sve kod ovog naroda prolazi.
 
Standardno već. Da se vidi da imamo i jedne i druge, da smo neutralni u stvari. Da ima narod da se svađa "ko je u pravu". Igraju ovi ljudi uz manje izmene u postavi istu predstavu deceniju.
Čudno da se još uvek neko peca na to.

Пецали се или не,
али постоји Чињеница да је ЕПС прошле године направио преко 1 Милијарде јеуроја..ГУБИТАКА!
и НИКО за ништа не одговара.
 
Standardno već. Da se vidi da imamo i jedne i druge, da smo neutralni u stvari. Da ima narod da se svađa "ko je u pravu". Igraju ovi ljudi uz manje izmene u postavi istu predstavu deceniju.
Čudno da se još uvek neko peca na to.

Пецање?!

Мачудно је што 'опозиција' ич не збори .. Па у 'свету '.. би пљуштала јаја и парадајз рули ......

5 000 000 оних са моодима што би Танулеску храбро њакно на форуму .. би било на готовс .. али ништа

па ТКЗВКЊКВ .. ништа

Значи Белгија
 
Пецали се или не,
али постоји Чињеница да је ЕПС прошле године направио преко 1 Милијарде јеуроја..ГУБИТАКА!
и НИКО за ништа не одговара.

Можда су из Енергеитике ... Комуникација .. Здравства у пар деценија отерали довљоњно стручних ....

...као и возача ГСБ'а .. па је мало мањи очигледано као то који су за ВОЛАНОМ свако јутро
 
Ne znam oko čega su se sukobili, ali Vulin je najgori ministar u ovj vladi. Ubedljivo.

Мени сад почео се допада чим је отишао у посету Братској Русији.
Надам се ће овакве и сличне Посете узети Маха у догледној будућности како би одјеубали англосаксонце за сва Времена
и у потпуности се приклонили Земљама Брикса где нас чека више него сигурна и Светла Будућност,
за разлику од ове западне Империје Лажи која је дословно на Умору,где смо доживљавали само Превару,лоповлук,страдање и наметање тих њихових "вредности" које Ми никада нећемо доживљавамо као своје.
 
Мени сад почео се допада чим је отишао у посету Братској Русији.
Надам се ће овакве и сличне Посете узети Маха у догледној будућности како би одјеубали англосаксонце за сва Времена
и у потпуности се приклонили Земљама Брикса где нас чека више него сигурна и Светла Будућност,
за разлику од ове западне Империје Лажи која је дословно на Умору,где смо доживљавали само Превару,лоповлук,страдање и наметање тих њихових "вредности" које Ми никада нећемо доживљавамо као своје.
Brale, ovlaš sam ga lično upoznao još pre 20 godina i to što sam napisao nema veze sa Rusijom. Znači ne bi mu dao 2 nacrtane ovce da čuva.
 
Zena ima nekretnine u Londonu, mora to necim i da se opravda.

Сад,кад Запад мора о свом сопственом Јаду се позабави,не пада им на памет да се трошкаре око Куповине ЕПС-а
Таква Солуција је могућа само ако наставимо негујемо братске Односе са Русијом..тек ће онда ће западни ,потенцијални купац ЕПС-а да има
свој гарантовани Приход,зараду.

Али ова коурва из ИСТ-ВЕСТ Бриџа и даље предано ради ка уништавању Наше најплодосносије привредне Гране.
Са којим Циљем,ко жели да купи ЕПС?
 
Сад,кад Запад мора о свом сопственом Јаду се позабави,не пада им на памет да се трошкаре око Куповине ЕПС-а
Таква Солуција је могућа само ако наставимо негујемо братске Односе са Русијом..тек ће онда ће западни ,потенцијални купац ЕПС-а да има
свој гарантовани Приход,зараду.

Али ова коурва из ИСТ-ВЕСТ Бриџа и даље предано ради ка уништавању Наше најплодосносије привредне Гране.
Са којим Циљем,ко жели да купи ЕПС?

Циљ је универзалан .. Купиш да зарадиш.....
 
Primetno je izrazeno Vulinovo trpanje nosa u sve i svasta, radio je on to i pre, ali u poslednje vreme je dosta izrazeno. Radili on to bez dozvole AV ?
Mozda je on onaj trbuhozborac AV za posebne zadatke.
Nekako AV vise ne ide u Moskvu, ne hvali se vise da se 18 puta video sa Putinom i Bog zna koliko puta sa Lukasenkom. Sto se automatski odrazilo i na izborne rezultate koji su ovog puta bili toliko losi da je sam morao da ih procita i interpretira.
Ja sam uvek govorio da se izbori u Srbiji dobijaju u stvari u Moskvi. Takav elektorat.... :think:
U cilju poravljanja pozicija u Moskvu odlazi Vulin koji je od svih njih najhrabriji ( ili najludji ).
 
Pa 80% skupstine Srbije pripada nekom bosanskom kriminalnom gengu ( Jajinacki klan ). Nekada su tamo uglavno sedeli raznorazni kriminalci i bandidti iz CG, sad se to promenilo.

Aleksandar Vučić renovira porodičnu kuću u Čipuljiću kod Bugojna: Evo šta je još otkrio rođak predsjednika Srbije​

Hronika22.03.22, 12:20h

Aleksandar Vučić renovira porodičnu kuću u Čipuljiću kod Bugojna: Evo šta je još otkrio rođak predsjednika Srbije


https://depo.ba/clanak/229139/aleks...o-sta-je-jos-otkrio-rodak-predsjednika-srbije


Mozda se spremaju napovratak u rodnu grudu?
 
Mozda je on onaj trbuhozborac AV za posebne zadatke.
Nekako AV vise ne ide u Moskvu, ne hvali se vise da se 18 puta video sa Putinom i Bog zna koliko puta sa Lukasenkom. Sto se automatski odrazilo i na izborne rezultate koji su ovog puta bili toliko losi da je sam morao da ih procita i interpretira.
Ja sam uvek govorio da se izbori u Srbiji dobijaju u stvari u Moskvi. Takav elektorat.... :think:
U cilju poravljanja pozicija u Moskvu odlazi Vulin koji je od svih njih najhrabriji ( ili najludji ).

Ova Vulinova ekskurzija u Rusiju krajnje je sumnjiva.. Sve mi se cini da ga je Vucic (koji se niceg i nikog ne plasi) poturio da mu se Rusi iskenjaju na glavu, sto je bilo namenjeno samom Vucicu.. Gde ima da ministra unutrasnjih poslova docekuje ministar inostranih poslova ?.. Pod normalnim okolnostima poslati Vulina u Moskvu na bilo kakve razgovore (u bilo koju zemlju uostalom), tretiralo bi se u diplomatskim krugovima kao nipodastavanje domacina.. Detalje "razgovora" ne znamo (niko nista ne govori sem par otrcanih fraza), pa cenim da je sastanak sa Lavrovim trajao desetak minuta kojom prilikom mu je Lavrom zavalio nekoliko vrucih samara i zabio nogu u bosansko prkno.. Nikakvih tu razgovora nije bilo..
 

Back
Top