Quantcast

Нови напад у Француској: Православни свештеник рањен испред цркве /видео/

Mackich

Ističe se
Poruka
2.998
Православни свестеник рањен је данас из ватреног оружја испред грчке цркве у Лиону, а нападач је побегао, рекао је полицијски извор.
Свештеник је погођен у стомак два пута док је затварао цркву и помоћ му је пружена на лицу места због рана опасних по живот, преноси Ројтерс.
Министарство унутрашњих послова објавило је упозорење на свом Твитер налогу да је у Лиону дошло до инцидента и да су снаге безбедности на месту догађаја.

https://rs.sputniknews.com/evropa/2...oj-pravoslavni-svestenik-ranjen-ispred-crkve/

Cимаргл

Zainteresovan član
Poruka
485
eto

a srpski nacionalisti se raduju napadima po francuskoj i misle da je to Bozija pravda

jos jedan pokazatelj koliki ste klosari
1. Raduju se komunjare i liberali, a ne nacionalisti. Prvi jer su im arapi i crnci drugari iz nesvrstanih, a drugi jer mrze belce i hoće da opravdaju migrante. Nacionaliste ili boli patka ili kažu "told you so".

2. Što bi bilo koji nacionalista bio klošar? Ne vidim što bi nas mnogo pogađalo ranjavanje GRČKOG sveštenika? I za to srpske nacionaliste uglavnom boli patka.

Čini mi se da se ti raduješ, jer ti ovakve vesti daju mogućnost da nekom mentalnom gimnastikom pljucneš nekog nacionalistu, onako junački - anonimno.

Mstislav

Buduća legenda
Poruka
26.243
1. Raduju se komunjare i liberali, a ne nacionalisti. Prvi jer su im arapi i crnci drugari iz nesvrstanih, a drugi jer mrze belce i hoće da opravdaju migrante. Nacionaliste ili boli patka ili kažu "told you so".

2. Što bi bilo koji nacionalista bio klošar? Ne vidim što bi nas mnogo pogađalo ranjavanje GRČKOG sveštenika? I za to srpske nacionaliste uglavnom boli patka.

Čini mi se da se ti raduješ, jer ti ovakve vesti daju mogućnost da nekom mentalnom gimnastikom pljucneš nekog nacionalistu, onako junački - anonimno.
Sa kog si ti stormfront naloga isplivao, kakva luda glava.

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.861

A ne. Kapetan grckog broda je okrenuo brod i popasao suspenziju i vojni zatvor i izgubio sbe za sta se borio.

framcuz nije okrenuo avion nego rokao po civilima i nejaci.

I zato ko ga ebe.

pesho

Poznat
Poruka
9.015
Муслимани нападају, а Французи потпирују.

Какве су претпоставке, како ће Француска решити исламско питање, с обзиром да очигледно има проблем с њим?
neznam dal znas al Todor Zivkov je istero sve turke iz bugarsku svojedobno. neka primene njegov recept

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.861
Framcuzi ne postuju ljudska prava.

Narodni obicaj prosecnog islamskog fundamentaliste je ustane ujutru odsece nekom glavu pa stavi vodu za kafu i pozuri na posao.

Radi se o pravima manjina koje framcuzi ugrozavaju. Ja sam za to da ih bombardujemo zbog ljudskih prava islamskih fundamentalista kao oni nas 99e

Krishna

Poznat
Poruka
8.532
Муслимани нападају, а Французи потпирују.

Какве су претпоставке, како ће Француска решити исламско питање, с обзиром да очигледно има проблем с њим?
Никако. Синови Африке и Азије ће их прогутати. Око 2060 Французи ће бити мањина у Француској, тако каже математика.

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
13.770
Framcuzi ne postuju ljudska prava.

Narodni obicaj prosecnog islamskog fundamentaliste je ustane ujutru odsece nekom glavu pa stavi vodu za kafu i pozuri na posao.

Radi se o pravima manjina koje framcuzi ugrozavaju. Ja sam za to da ih bombardujemo zbog ljudskih prava islamskih fundamentalista kao oni nas 99e
A šta ti znači "framcuz"?

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.861
Никако. Синови Африке и Азије ће их прогутати. Око 2060 Французи ће бити мањина у Француској, тако каже математика.
2070e wasp ce biti manjina u americi

(White anglo saksonsfdcg people)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.