Novi list.........

raspolozenje i odnos prrema partneru mora da se menja, jednolicnost ubija
balans uhvatiti i na tom talasu polagano... :)

PS
da li sam ikad bio grub prema tebi ja
da li si cula ruznu rec mozda nekada
a samo kad se setim sta pricala si ti
suze mi podju al' za tren sve zaboravim
 
Eto odlucih da okrenem novi list,da prestanem da budem preke naravi,ironicna,i bahata........mogla bih malo da budem fina,nezna i emotivna,dugo nisam bila takva........da li finocom i neznoscu bolje prolazimo u partnerskim odnosima? to je moje pitanje.......:think::cool:

Kod mene bi prosla Extra ...volim zenstvene devojke a ne muskarce u zenskom telu :lol:
 
Eto odlucih da okrenem novi list,da prestanem da budem preke naravi,ironicna,i bahata........mogla bih malo da budem fina,nezna i emotivna,dugo nisam bila takva........da li finocom i neznoscu bolje prolazimo u partnerskim odnosima? to je moje pitanje.......:think::cool:

To sve zavisi od njegovog ponasanja prema meni,mada u sustini nisam za neke preterane neznosti :kafa:
 
Eto odlucih da okrenem novi list,da prestanem da budem preke naravi,ironicna,i bahata........mogla bih malo da budem fina,nezna i emotivna,dugo nisam bila takva........da li finocom i neznoscu bolje prolazimo u partnerskim odnosima? to je moje pitanje.......:think::cool:

Bolje prolazimo naravno al kad smo normalni i kad takve trazimo..a kad je neko nestabilan bez dusevnog mira i samopouzdanja..sa sve fejk nadrk stavovima onda to ne moze preko noci da se iskoreni..ne treba se zavaravati prvom prilikom ce se to probuditi opet
 

Back
Top