Novi komp za dete.

Ja o svemu ovome ne znam ništa.Hoću da kupim novi komp za dete da može da igra igrice,Resident Evil 7, Resident Evil 2 remake i slične.I da je miran neko vreme.
(Da sam ja miran neko vreme)
Molim vas da mi pomognete oko odabira.

Za dobar gejmerski komp ti treba 1 000 evra + ali moze da zadovolji i neki od 700-800 da igra sve sto je izaslo do sada i vecinu igara koje ce izaci u narednih par godina.. Znas kako ti je najlakse da se orjentises, ukucas na Guglu koja te igra zanima i dodas sis req i tu ti izadje sta tacno trazi, kakav procesor, grafiku, ram memoriju, itd.. I onda uzmi uporedjuj, npr. ukucas gtx 1050 vs gtx 1060, tako za graficku, a isto uradis i za procesor..

Ima tu da se nadje ako pazljivo istrazis i za sam gejming koja je grafika ili procesor bolji... Nije to neka nauka.. Posveti par sati tome i imaces jasnu sliku.
 
Ja o svemu ovome ne znam ništa.Hoću da kupim novi komp za dete da može da igra igrice,Resident Evil 7, Resident Evil 2 remake i slične.I da je miran neko vreme.
(Da sam ja miran neko vreme)
Molim vas da mi pomognete oko odabira.
ja sam svom za 500e nov kupio on kaze da je jako dobar isto voli da igra igrice.evo ja sam ovo uzeo i dalje se prodaje.
https://www.kupujemprodajem.com/Kom...-500GB-73261122-oglas.htm?filter_id=585671293
sad ja ne znam nek prokomentarise neko ko se razume. ali on se nije zalio.
 
pojma nemam reko mi je da je zadovoljan.
asus-A53SJ-SX395V_green-T.jpg


Kada kupite zeleni laptop vaše oči su odmornije.
Nije ni čudo što se ovaj model rasprodao u Austriji, sad sam gledao.
 
baš tako, javio sam se na oglas za mojom potragom i da ponese pare koje obećao
Ako nema nek uzajmi, nek ukrade, ne zanima me.
Ja hoću da vidim svih 500 evra!
Inače se neće dobro provesti...
Ne volim kad neko laže.
Sto lupas sada, covek bi te sahranio jer se bas iznervirao. A sada se javljas kad je banovan. Ma ko zna sta si ti pisao njemu kada ti je psovao sve zivo, nije sigurno iz cista mira
 
ja sam svom za 500e nov kupio on kaze da je jako dobar isto voli da igra igrice.evo ja sam ovo uzeo i dalje se prodaje.
https://www.kupujemprodajem.com/Kom...-500GB-73261122-oglas.htm?filter_id=585671293
sad ja ne znam nek prokomentarise neko ko se razume. ali on se nije zalio.
Taj je ok. Mozda nece moci na high sve ali ce sve poterati, bar jos par godina. Jedino sad mozda bolje da uzme grafu sa vise
RAM-a jer neke igre vec sad traze minimum 4GB graficke memorije.
 
немој лаптоп ни под разно - ће дете да ти пошизи од зрачења,
боље му купи нормално кућиште (где је све у металној кутији).
a ne kupujem ja ništa, već ovaj jaran što se natakario nešta namene na živčanom sistemu.
Vidim otvorijo temu pa ja rekoh da svratim vidjet čega ima, možda nešta i zamene?
Našlo pa zašlo.

A ja više u životu nit laptop ni desktop - samo tablet i sim internet.
Ima igara i igara, ne treba serial samo odgledaš reklamu.
A ja našao puno pametnijeh igara i šaha i tavle valja razmišljat i kad ne misliš.
Ovaj model može i trka i motora i call of duty al jok ja to, nek odmara procesor.
Baterija malo oslabila za godinu i po... Svaki dan po 24h uključen... Malo troši ne grije ne baguje.
Resetovao možda dva put i sad za Novu Godinu reda radi.

 
Poslednja izmena:
Šta će ti skup laptop kad oni nisu predviđeni za gaming. Desktop računari za isti novac imaju 10x bolju konfiguraciju. Logično je da laptop ima svrhu prenosivosti za osnovne potrebe poslovnih ljudi. Ne da se igraju igre na njemu
prihvatam zamjerku, nisam mislio striktno laptop, jer kad se spomne kompjuter odma pomislim na laptop... eto navika mozda, cilj price mi je bio sto skupli kompjuter to ce duze covjek bit miran
 
a ko je spomenuo laptop??? jel trazio covek ustvari laptop ili desktop? totalno je debilno raspitivati se za "gejmerski laptop" jer takvo nesto ne postoji definitivno :D

Vidim da mi obrisan odgovor za ovu izjavu...

Aktuelni modeli:

Alienware Area-51
CPU: Intel Core i7-9700 – i9-9900K | Graphics: NVIDIA GeForce RTX 2060 – 2080 | RAM: 16GB – 64GB | Screen: 17.3" FHD (1920 x 1080) 60Hz Anti-Glare IPS – 144Hz IPS NVIDIA G-SYNC | Storage: 1TB SSHD – 2TB RAID0 SSDs + 1TB SSHD


Asus ROG Zephyrus S GX701
CPU: Intel Core i7 | Graphics: Nvidia GeForce RTX 2060 – GeForce GTX 2080 Max-Q (8GB GDDR6 VRAM) | RAM: 8GB – 24GB | Screen: 17.3-inch FHD (1,920 x 1,080) 144Hz panel with G-Sync


Zbog cene sam napisao da ovo za Srbina ne postoji - 4 polovna automobila može kupit na Bubanj Potoku.
Ovde raja plaća samo hardver a pristaje na viruse da bi radio program.
Šta plaćat za igricu? To je neozbiljno.
 
Aeee... Pre 25 godina smo se svi u zgradi OTIMALI koji će igrati na tome C-64! Ko se seća kako se zvala ona igrica sa paukom koji se spušta sa plafona? :super:
brate, ala ga objasni...
meni se na C64 najviše dopali Usagi Yojimbo i Creatures, Boulder Dash je bila prva igra koju sam igrao na tom kompu.
Spectrum je imao svoje legendice...
Pre 25 godina Amiga je žarila i palila kako vreme leti i zimi...
 

Back
Top