Novi izgled Foruma Krstarice - primеdbe i komentari

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.135
Dragi prijatelji,

Dugo najavljivana promena softvera foruma je dosla na red. Znamo koliko ste navikli na stari izgled i da svaka promena pravi otpor, jer se navika ne zove bez razloga navika :) ali je zbog tehnicke zastarelosti foruma ova promena bila neminovna i morala je da se desi.

Zelimo da novi izgled sto vise priblizimo prethodnoj verziji. Vise od dva meseca smo javno testirali novi forum i neke sugestije su vec ubacene u ovu verziju koju gledate, a neke su u fazi realizacije.

Na ovoj temi mozete slobodno da napiste sve svoje predloge ili zamerke, i u hodu cemo oblikovati forum prema vasem ukusu i tehnickim mogucnostima.

Pre toga pogledajte temu sa slikama najvaznijih noviteta.

Ukoliko imate bilo koji problem sa pristupom novom forumu probajte da resetujete sifru ili nam se javite popunjavanjem kontakt formulara.

I zavrsio bih recenicom da forum ne cini dizajn, izgled, dugmici... Forum cine ljudi koji dolaze, energija koja se oseca, raspolozenje koje se ima...

Sve vas puno pozdravljamo,
Tim Krstarice
 
Poslednja izmena od moderatora:
Cekajte ja se pisem s nekim na pp i posvadjam se posle 2 meseca ili neko sa mnom, da li to znaci da mogu bez sagovornikovog znanja ( onog iz pp) da pozovem nekog da pregleda poruke i sta smo pisali, doslovce?

Nije li to spijuniranje i dozvola spijuniranja na malogradjanski i ovoren nacin?
zavisi kome si sta slala :zper:
 
sta je konkretno losije u preglednosti sad?
trudili smo se da vizuelno izgleda identicno.
Mislm da to i jeste problem,ja sam na jednoj temi i rekao,mozda je bolje bilo da se interfejs potpuno promenio.
A za reputacije...stvarno je stari forum bio po tome prepoznatljiv.
I mislim da bi za politiku i slicne PDF bilo sjajno dodati 'dislike',bilo bi veoma interesantno pratiti takve teme :)
I nadam se da cete u hodu ispraviti prevod gde ga nema (meni ne smeta engleski,cisto estetski je lepse kad je sve isto).
U svakom slucaju,vreme ce pokazati,potrebno je da se naviknemo prvo,i isplivace neke stvari koje bi mogli da menjamo/te.
Svaka cast na trudu,nadam se da necemo menjati nista specijalno jos ovoliko :)
 
Cekajte ja se pisem s nekim na pp i posvadjam se posle 2 meseca ili neko sa mnom, da li to znaci da mogu bez sagovornikovog znanja ( onog iz pp) da pozovem nekog da pregleda poruke i sta smo pisali, doslovce?

Nije li to spijuniranje i dozvola spijuniranja na malogradjanski i ovoren nacin?
mislim da nisi razumela.
prvo to o cemu pricas moglo je i ranije da se preusmeri tvoj post bilo kome.

sad imas dodatnu opciju da uvedes u pricu i trecu osobu sa kojom zelite da pricate na tu temu.

ovo je cak bolje jer ako zelis nekome da pokazes necije pisanje kad si preusmeravala mogla si da izmenis pismo i da napises da je neko napisao ono sta nije a ovde ne mozes jer su poruke u originalu.

I sta je najbitnije..kad si preusmeravala osoba cije si pismo preusmerila je to nije mogla da zna...sad se jasno vidi ko je sve ukljucen u raspravu tako da su bas sad sve zloupotrebe eliminisane.
 
mislim da nisi razumela.
prvo to o cemu pricas moglo je i ranije da se preusmeri tvoj post bilo kome.

sad imas dodatnu opciju da uvedes u pricu i trecu osobu sa kojom zelite da pricate na tu temu.

ovo je cak bolje jer ako zelis nekome da pokazes necije pisanje kad si preusmeravala mogla si da izmenis pismo i da napises da je neko napisao ono sta nije a ovde ne mozes jer su poruke u originalu.


Ali ja to nikada nisam radila niti mi je palo na pamet, osim ako nije u pitanju bila prijava uvrdeljivog/preteceg sadrzaja.

Mislim, onda je bolje da ne postoji pp (protiv cega i nemam mnogo), dajte sve da pisemo javno, mozda je i najbolje.

Ali nemojte da kaznjavate, dozvolite toleranciju.
 
iskreno jos nisam stigao dap ogledam jer imam preise pitanja po raznim temam umesto da se svi skoncntirsu na jednu temu..molim te da mi ono sta si napisao o primeru posaljes na pp
zapravo nema ni veze :lol:
nisam ni mislio ozbiljno da ce to da se sredi nego ajde, da pljunem i ja gde i ostali.
mada nisam ni primetio da se ljudi oko toga nesto zalili..mora da je do mene :think:
 
Nemam opciju 'Podržavam' za svoj komentar, ali mogu PRIJAVITI svoj komentar? :hvala:
Tako je bilo i ranije.

Nije glupo naročito sad kad je vreme editovanja skraćeno. Ako više ne možete izmeniti poruku onda pišete modu ili prijavite zvanično.
Na koliko je skracenio i ima li spajanja postove kao do sada?

edit: a evo vidim da nema...a ja sam bas volela da spajam postove i da ih ne gomilam dzaba (sto sam i sada na kraju uradila).
 
Prvo pa muško!

Igram se na Igricama kad ono međutim! Ajde sad čekaj.
Ova opcija za Igrice nije prihvatljiva.
Da za svaki post moram da čekam koliko tačno sekundi?
Onda ja sačekam, a u međuvremenu je neko postovao?
Ovu opciju isključiti jer je na igricama kontraproduktivna i praviće probleme.

545141
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top