Novi filmovi (i filmovi koje iščekujete)

boze me oprosti danas kad sam video ja nisam mogao da verujem NOVI BETMENT NAJBOLJI FILM IKADA OMG BOLJI OD KUMA ???????:dash::dash::dash::dash::dash::dash:boze ovaj imdb je zesce sranje od sajta kako moze neki cika sto leti sa crni plastoom da bude najbolji film WTF????:dash::dash::dash::dash::dash:kolko god da je on dobar to je NEREALAN FILM koji nikako nemoze da bude u top 5 a kamoli prvi ......auuuuuuu ja josh neverujem jos pazi ove iz ove godine nisam pogledao josh film koji bi treba da udje u top 100 a sad BETMEN ****** i kad sam bio klinac ga nisam nesto gotivio ma najbolje da je najbolji film Delta Force sa chak norrisom ozbiljno:dash::dash::dash::dash::otkacio:
 
ja stvarno ne mogu da verujem da je dark knight na imdb-u 1. film ikada... srecom, posle ocene 9.7, polako pada... sada je 9.4x... ali, godfather na 2. mestu ima tek 9.1.... a prvi film iz 21. veka je LOTR- tek na 13. mestu... a nema jos mnogo novijih u top 100...

nisam gledao film, ali ipak kazem ovo "srecom"... jer sigurno da dark knight (kao i ni jedan betmen) nije duboka prica koja te preterano natera da se zapitas o nekim stvarima, koja utice na tvoj zivot i ostaje dugo deo tebe... ako je film savrseno zabavan; da li trebas da mu das 10 znajuci da mu je zabavnost i bila cilj (ili ipak trebas imati rezervu zbog odlicnih a "ozbiljnijih" filmova)?...

anyway... jel gledao neko ovo "cudo"?...
 
ja stvarno ne mogu da verujem da je dark knight na imdb-u 1. film ikada... srecom, posle ocene 9.7, polako pada... sada je 9.4x... ali, godfather na 2. mestu ima tek 9.1.... a prvi film iz 21. veka je LOTR- tek na 13. mestu... a nema jos mnogo novijih u top 100...

nisam gledao film, ali ipak kazem ovo "srecom"... jer sigurno da dark knight (kao i ni jedan betmen) nije duboka prica koja te preterano natera da se zapitas o nekim stvarima, koja utice na tvoj zivot i ostaje dugo deo tebe... ako je film savrseno zabavan; da li trebas da mu das 10 znajuci da mu je zabavnost i bila cilj (ili ipak trebas imati rezervu zbog odlicnih a "ozbiljnijih" filmova)?...

anyway... jel gledao neko ovo "cudo"?...

imam ga sad cu da ga pogledam;)potpuno se slazem sa tobom a i vidis moj post gore kako moze betmen da bude najbolji film alooooooooo ej to je nerealno kakvu pouku treba da izvuces iz filma nemoj da budes negativac wtf ??toga smo se nagledali u klishejima klishejeva:dash::dash:
 
heheee- mrzelo me da citam sve postove kad sam svakako morao da se iscudim... :lol: sad vidim da si i ti o ovome... pa- stvarno mi ne ide u glavu.... svakako cu ga pogledati, ali sam UBEDJEN da mi nece biti naj svih vremena.... mislim... siguran sam ja da ni toj vecini koja mu dade ocenu 10/10- dark knight nije omiljeni film... bice da su u bioskope isli uglavnom ljubitelji betmena- a od njih (i njihovih ocekivanja) i nije tako cudno videti ovakve ocene za verovatno odlican nastavak jedne ipak samo zabavno-naivne price... verujem da ce mu ocena ubrzo pasti, kao i plasman na imdbu- samo da film pocnu da gledaju i oni kojima u filmu nisu najbitniji preterivanja, izvrsni efekti, mnogo akcije sa malo mozganja, i ostale povrsne stvari koji film sigurno nudi na izvrsnom nivou (pretpostavimo da povrsnost ima kvalitet)... mozda se tu uvuce i neku dublja po(r)uka, ali svakako mora biti unizena zbog same cinjenice da ja glavni junak mocni zanesenjak koji se oblaci u tesnu odecu, nosi crni plast i na grudima znak slepog misa... :lol: ili kako vec bese...
anyway ocena mu vec dosta pade... videcemo gde ce se zaglaviti... a videcemo i taj film... ali tek kada (na bilo koji od mnogo nacina) bude prilike da se "kvalitetno pogleda"... ;)
 

Back
Top