Novi dug Srbije. Novi rekord

Не бих рекао да је "толерише" прави израз... Пре бих рекао да је вођа задовољан остваривањем свог плана, како са владајућом странком тако и са опозиционим фронцлама.
Паре нису проблем, за овакву власт.
Само да се озбиљна истрага направи, видело би се ко финансира толики број опозиционих удружења.
Ако у опозицији знају о томе, свакако ћуте. А вођа се потајно смешка.

Нигде нисмо поменули народ... Мислим да ни сви горе наведени нису. У се, на се и пода се. А општа публика... овце за шишање.
Zbog toga je i spušten cenzus na 3%, ne kolje se vo zbog kile mesa.
 

Back
Top