Novi 'državni' poslovi firmi Zvonka Veselinovića u Srbiji



a za Soroševce posla i para više nema

Tugica :sad2:

Šalu na stranu od kako je Zvonko preuzeo firmu Pazar Put, ta firma posluje vrhunski i što je najvažnije svaki put koji su oni asfaltirali - je vrhunskog kvaliteta!

Sećam se kad je vlasnik te iste firme bio tast Nataše Mićić iz Užica bilo totalno rasulo. Putevi se nisu asfaltirali i radili kompletno već su se samo krpile rupe.
 
od kako je Zvonko preuzeo firmu Pazar Put, ta firma posluje vrhunski i što je najvažnije svaki put koji su oni asfaltirali - je vrhunskog kvaliteta!

Pa logično je da posluje odlično kada ima zaštitu države i privilegovan položaj. Problem nije da li jedna firma ume da asfaltira put, nego što kod nas firme često moraju da budu u talu sa režimom da bi dobijale poslove i rasle.

Kad imaš nameštene tendere, političku protekciju i naduvane cene, onda nije teško "uspešno poslovati". To nije zdrava tržišna konkurencija nego sistem u kome podobni dobijaju poslove, a ostali mogu samo da gledaju.

A ovo za kvalitet radova ne treba previše komentarisati, da ne ulazimo baš u bajke ;)
 
a za Soroševce posla i para više nema

Tugica :sad2:

Šalu na stranu od kako je Zvonko preuzeo firmu Pazar Put, ta firma posluje vrhunski i što je najvažnije svaki put koji su oni asfaltirali - je vrhunskog kvaliteta!

Sećam se kad je vlasnik te iste firme bio tast Nataše Mićić iz Užica bilo totalno rasulo. Putevi se nisu asfaltirali i radili kompletno već su se samo krpile rupe.
AISelect_20260512_103520_Samsung Browser.jpg


има посла и за сорошевце
 
Pa logično je da posluje odlično kada ima zaštitu države i privilegovan položaj. Problem nije da li jedna firma ume da asfaltira put, nego što kod nas firme često moraju da budu u talu sa režimom da bi dobijale poslove i rasle.

Kad imaš nameštene tendere, političku protekciju i naduvane cene, onda nije teško "uspešno poslovati". To nije zdrava tržišna konkurencija nego sistem u kome podobni dobijaju poslove, a ostali mogu samo da gledaju.

A ovo za kvalitet radova ne treba previše komentarisati, da ne ulazimo baš u bajke ;)
Јуче се десило нешто што ме оставило без текста.
Један већи и озбиљнији инвеститор тражио ми да се сви пројекти и радови на пословима где постоји велики ризик од експлозија и пожара, комплетира и да своје радове и пројекте потпишем јер хоће да све буде по ПС-у.
Шокирао сам се,шта му би?
До сада то није тако ишло. Одмах након његове изјаве кренуло невреме, киша, ветар, прави потоп.
Да ли је овај догађај весник неких нових промена или случајност, не знам видећемо.
 
Јуче се десило нешто што ме оставило без текста.
Један већи и озбиљнији инвеститор тражио ми да се сви пројекти и радови на пословима где постоји велики ризик од експлозија и пожара, комплетира и да своје радове и пројекте потпишем јер хоће да све буде по ПС-у.
Шокирао сам се,шта му би?
До сада то није тако ишло. Одмах након његове изјаве кренуло невреме, киша, ветар, прави потоп.
Да ли је овај догађај весник неких нових промена или случајност, не знам видећемо.

Jesi ti negde nadzorni organ ili u komisiji za prijem objekata?
 
Јуче се десило нешто што ме оставило без текста.
Један већи и озбиљнији инвеститор тражио ми да се сви пројекти и радови на пословима где постоји велики ризик од експлозија и пожара, комплетира и да своје радове и пројекте потпишем јер хоће да све буде по ПС-у.
Шокирао сам се,шта му би?
До сада то није тако ишло. Одмах након његове изјаве кренуло невреме, киша, ветар, прави потоп.
Да ли је овај догађај весник неких нових промена или случајност, не знам видећемо.

Те њушке не раде по савести, по моралу или по струци.

Највероватније је изгубио неку подршку или гледање кроз прсте или је нешто засро код свог СНС координатора или АВ-а и сл.
 
Ne zaboravimo eksperta Čumeta iz Surčinskog klana, glavnog asfaltera puteva u vreme vlasti blokadera.
кРМИВО ПРОДУКТ ОД МАФИЈАШКОГ КУМА, поштанске штедионице и Милана Пантића из Јагодине. Вучић је благ шта би им ја радио.
 
кРМИВО ПРОДУКТ ОД МАФИЈАШКОГ КУМА, поштанске штедионице и Милана Пантића из Јагодине. Вучић је благ шта би им ја радио.

Све сте то интегрисали у своју хоботницу.

Јел би титео на његово место или шта ??
 
Те њушке не раде по савести, по моралу или по струци.

Највероватније је изгубио неку подршку или гледање кроз прсте или је нешто засро код свог СНС координатора или АВ-а и сл.
И ја сам то помислио.
Ти си највероватније у праву јер сам чуо да спрема неку огромну инвестицију, нешто јако велико. Можда је ту било неких проблема.
 
И ја сам то помислио.
Ти си највероватније у праву јер сам чуо да спрема неку огромну инвестицију, нешто јако велико. Можда је ту било неких проблема.

Када му зафали пара, тражи од пореског листинг, па зове оне којима је направио фирме, да му уплате донацију, у странку или купе стан БГ на води итд...
 

Back
Top