Novi direktor BIA

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.833
Rodić je bio sekretar Republičke izborne komisije 1996. i 1997. godine, kada je tadašnja opozicija optužila RIK za krađu izbora.

On je tada povukao s te funkcije i potom je radio u Ministarstvu spoljnih poslova, a jedno vreme devedesetih i u Skupštini Srbije.

nebojsa-rodic-1344007027-193595.jpg


http://http://www.kurir-info.rs/nebojsa-rodic-direktor-bia-clanak-350335

Ova Vlada uvodi korenite promene, stari odlaze, novi dolaze. To je dobro, da krene na bolje.
 
Tako je 27E. Hajde da se trudimo da izmisljamo i nalazimo svaki moguci razlog koji dokazuje da je upravo ova vlada odlicna. Hajde da se pravimo da ne znamo da su i SPS i G17 vec decenijama upropastavali Srbiju a kako su to sada potpuno novi ljudi. :) Hajde da ako i pronadjemo bilo kakav razlog koji baca senky na cednost ove vlade, da se pravimo da ga ne vidimo, a ako nam ga neko natakne na nos da u glas govorimo kako su to lazi.

Hajde da kada budemo posvedocili dalju propast Srbije pod ovom u istoriji najgoroj vladi Srbije, da za to okrivljujemo stare Rimljane, Tadica, EU, Bantu pleme crnaca.

Hajde da sa tobom svi utonemo u beskrajni san narkotika, san o velikoj lepoj i jakoj Srbiji. :hahaha:

A pre neki dan mi neka budala kaze kao "Mislim da ce ovo biti odlicna vlada". Ja mu kazem "koja bre ova vlada pa ovo ti je ista vlada kao i do sada. Dacic i Dinkic su vec unistavali Srbiju".

Kaze on meni "Ma ne, oni nisu mogli da rade do sada jer im tadic nije dao"

:hahaha:

U principu E27 je u pravu. Posto je ovo mazohisticko narkomanska sredina, problem je sto vecina naroda i zeli da zivi ovako. Zeli da ima losu vlast koja unistava naciju, isti taj narod voli da laze sebe kako se to upravo ne desava.

Ne znam zasto je to tako. Mozda im je neko nekad rekao da nisu u pravu, pa sad teraju sa tom vladom do kraja vremena jer je priznavanje sopstvene gluposti njima teze nego umreti od gladi. Ako priznaju da su glupi kao zivotinje izgubice status ljudskog bica.
 

Back
Top