Quantcast

Novi Blog o svetu računara

DeepKeyboardLover

Početnik
Poruka
47
Juče sam kreirao blog o kompjuterima na kom ću redovno pisati, postavljati zanimljive linkove, proširivati znanje kako moje tako i čitalaca.
Pozivam sve ljude koji stvarno vole kompjutere i tu oblast uopšte i sve što je vezano za nju bilo da ste početnik, profesionalac ili entuzijasta
trudiću se da blog bude zanimljivo i korisno mesto za sve.
Pogledajte link
https://computertechmastering.blogspot.com

Poruka
3.363
Ovakvih blogova ima MILIJON što na engleskom što na srbskom.
Kad sam ga otvorio dobio sam želju, posle manje od SEKUNDE, ne zezam te, DA GA ZATVORIM U ISTOM TRENUTKU!
Msm brate koga zanima tvoje razglabanje o AMD/Intel procesorima pisano kao diplomski za srednju školu????

A onda ga nisam zatvorio jer sam video i nešto pametno a to je 10 Win desktop prečica.

Piši malo al da ljudi imaju KORISTI od toga, neke sitnice koje život znače, o tome kako šta da se uradi, itd....neka iskustva, teoretska razglabanja iz vremena PC PRESSA su dosadna i to NIKO ne čita.

Commie

Buduća legenda
Poruka
46.062
Juče sam kreirao blog o kompjuterima na kom ću redovno pisati, postavljati zanimljive linkove, proširivati znanje kako moje tako i čitalaca.
Pozivam sve ljude koji stvarno vole kompjutere i tu oblast uopšte i sve što je vezano za nju bilo da ste početnik, profesionalac ili entuzijasta
trudiću se da blog bude zanimljivo i korisno mesto za sve.
Pogledajte link
https://computertechmastering.blogspot.com
Coolio , samo nastavi , puno srece!

Sta mislis kuda ide AMD , bas su sada neke razocarali jer tek kupljene B450 i X470 ploce nece moci da koriste na Zen 3 procesorima ...
Mislim Intel korisnici su vec istrenirani na tako nesto :lol:

Commie

Buduća legenda
Poruka
46.062
Kad sam ga otvorio dobio sam želju, posle manje od SEKUNDE, ne zezam te, DA GA ZATVORIM U ISTOM TRENUTKU!
Msm brate koga zanima tvoje razglabanje o AMD/Intel procesorima pisano kao diplomski za srednju školu????

A onda ga nisam zatvorio jer sam video i nešto pametno a to je 10 Win desktop prečica.

Piši malo al da ljudi imaju KORISTI od toga, neke sitnice koje život znače, o tome kako šta da se uradi, itd....neka iskustva, teoretska razglabanja iz vremena PC PRESSA su dosadna i to NIKO ne čita.
Ne mraci.

Poruka
3.363
Coolio , samo nastavi , puno srece!...
Da, puno sreće u pisanju besmislenih gluposti za koje će mu oni koji nemaju dobre namere reći da su zapravo odlične!
Na području SFRJ ima makar 10-15 blogova, foruma, vlogovoa, YT kanala, koji jedu malu decu.
Kako će im on sa ovim glupim sivim pristupom prići? NIKAKO!
A on pokušava da bude kao oni što neće nikad uspeti jer oni već imaju pokrovitelje i kintu.

Šta on treba da radi?
Da se približi običnom čoveku, sa njegovim obićnim potrebama, a na mudrosera o nekim glujpostima koje ne zanimaju nikog.

A da ne pominjem da je naslov bloga Computer MASTERS!
Pa brate ovo bi ti prošlo 1995 u doba C-128+

Dobro da nije AMIGA MASTERS!
Koga ti stvarno misliš da privučeš sa ovim?

RADI ONO ŠTO NE RADI NIKO A TO SU SITNE CAKE I FORE SVI BI DA RECENZIRAJU 2080 A NIKO DA OBJASNI " OPERACIJE U EXCELU!

Commie

Buduća legenda
Poruka
46.062
Da, puno sreće u pisanju besmislenih gluposti za koje će mu oni koji nemaju dobre namere reći da su zapravo odlične!
Na području SFRJ ima makar 10-15 blogova, foruma, vlogovoa, YT kanala, koji jedu malu decu.
Kako će im on sa ovim glupim sivim pristupom prići? NIKAKO!
A on pokušava da bude kao oni što neće nikad uspeti jer oni već imaju pokrovitelje i kintu.

Šta on treba da radi?
Da se približi običnom čoveku, sa njegovim obićnim potrebama, a na mudrosera o nekim glujpostima koje ne zanimaju nikog.
Pazi ovde kada postavim u It odeljku neku vest na engleskom odma se pojave neki i urlaju sto nisam im preveo na Srbski ...
Hoces svima da ugodis , ovaj decko radi pravu stvar , sto vise to bolje samo neka koristi dobre izvore informacija .

Poruka
3.363
Pazi ovde kada postavim u It odeljku neku vest na engleskom odma se pojave neki i urlaju sto nisam im preveo na Srbski ...
Hoces svima da ugodis , ovaj decko radi pravu stvar , sto vise to bolje samo neka koristi dobre izvore informacija .
Ne radi vrlo glupu stvar, ponavlja ono što je ponovljeno 1000x, može slobodno da otvori sajt i uradi redirekciju na benchmark.rs poštenije bi bilo.
ja ga savetujem da se odovoji od tog mora ISTIH
a engleski je za IT ko latinski za medicinu
pa ko ne zna engleski nema šta da traži u IT-u

1. DA SE POSVETI SFRJ PUBLICI
2. MALIM SITNIM PROBLEMIMA

recvimo ja bi odma ubacio ovo

ZAMENA HDD/SSD NA LAPTOPU
KOPIRANJE HDD na SSD

ako treba nek i kraducka malo tudje snimke pa secka ako treba, al provaliće ga YT, al nek uradi svoj glas, koga bre zanima da čita PC PRESS u njegovoj izvedbi???

PA čak i da prevedeš TUDJ video i da kažeš ovo je preuzeto odavde i daš limnk je OK!

JER IMA GOMILA LJUDI KOJI NE ZNAJU ENGLESKI, e on treba takvima da se približi.

Commie

Buduća legenda
Poruka
46.062
Ne radi vrlo glupu stvar, ponavlja ono što je ponovljeno 1000x, može slobodno da otvori sajt i uradi redirekciju na benchmark.rs poštenije bi bilo.
ja ga savetujem da se odovoji od tog mora ISTIH
a engleski je za IT ko latinski za medicinu
pa ko ne zna engleski nema šta da traži u IT-u
Aj zabrani im ... imas trolova koliko neces ...

Neka vodi blog pa dokle izdrzi ... bench barem forum je prenapucan nolifera koji banuju za totalne gluposti , sloboda u pisanju im je ravna nuli ...
Bench gledam vise za hw review ... za sve ostalo pogotovo software imas daleko bolje strane portale ...

Poruka
3.363
Aj zabrani im ... imas trolova koliko neces ...

Neka vodi blog pa dokle izdrzi ... bench barem forum je prenapucan nolifera koji banuju za totalne gluposti , sloboda u pisanju im je ravna nuli ...
Bench gledam vise za hw review ... za sve ostalo pogotovo software imas daleko bolje strane portale ...

Dok sam iskucavao bench.... otišo sam do WC-a na kratko....pa se vratio, ono je sekta tamo, al benchmark.rs uopšte i nije deo foruma više!
to su sad DVE ekipe koje saradjuju povremeno, a forumaši su sajentolozi brate! SEKTA!

a njemu ovo savetujem da ga malo otreznim, iako cenim i tvoj pristup "ma nek se radi samo nešto biće dobro na kraju!"

tab503

Legenda
Administrator
Poruka
56.118
treba malo da poradis na dizajnu..sajt je monoton i jednolican .. takodje imas prevelika skrolovanja do druge vesti..
vesti stavi kao kratke forme sa linkom ka punoj vesti..
i napravi responsive..sad u doba mobilnih i tableta je besmisleno praviti sajt koj nije responsive.

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
27.640
Tako je! Npr. Kako postići da mi Win10 leti kao avion na DualCore mašini sa 2GB memorije! :super:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.