Novi biser 1389: Borko Stefanović pevao u "nacističkoj" grupi !

al bundy

Legenda
Poruka
64.032
ПРЕГОВАРАЧ НАЦИСТА
Влада Републике Србије одредила је Борка Стефановића за преговорача са Албанцима на Косову и Метохији, који је јавности познат као фашиста и расиста.
Наиме Борко Стефановић је басиста чувене расистичке групе Генерација без будућности, која у својим песмама велича Кју Кјукс Клан, скинхеде, белу моћ, јужњаке који су се борили за ропство.
СНП НАШИ 1389 поставља питање како је могуће да нашу државу заступа човек који отворено пропагира нацизам и расну мржњу, и даје срамне изјаве о подели Косова и Метохије, што у суштини и не треба да нас чуди, јер је то део идеологије фашизма о стварању ``велике Албаније``, о којој у својим песмама пева Борко Стефановић.
СНП НАШИ 1389 захтева хитну смену Стефановића и процесуирање због изазвања верске, расне и националне мржње.

Информативна служба
СНП НАШИ 1389

:mrgreen:
Ovi su stvarno fascinantni GBB nacistička grupa. :super:
 
a šta bi sa onim gitaristom rašom-raškovićem kum od roberta? on je uduvan imao saobraćajnku kada je vozio i svojom krivicom,izazvao udes gde je tom prilikom stradao njegov prijatelj,suvozač...

da to ej društvance borkića sa limana...glumio dripca u amrtinkama,svirao neke skinheds ska varijante,fašističke svakako tj rasističke...u tom fazonu...

da isapdne faca to tad bilo moderno u ns...
posle batali oi potrčo za novom modom politikom...

skinheds...da



https://www.google.com/imgres?imgurl=http://3.***************/_2PK3d7OwSr0/SqUD4uO1QuI/AAAAAAAAIAo/xGgiiSG9AcI/s400/gbb-n.jpg&imgrefurl=http://serbianforum.org/zabavna-muzika/45826-generacija-bez-buducnosti-ne-predaj-se.html&usg=__ufVRGfCSeiaxLOWpLgOFnK0lf9A=&h=392&w=400&sz=45&hl=en&start=0&sig2=FmRec7GWDVIv1WxG1GsRAA&zoom=1&tbnid=CMmhcDq_4SBzJM:&tbnh=132&tbnw=135&ei=9hLTTZz2IZC8-QaMrqjBCg&prev=/search%3Fq%3Dgeneracija%2Bbez%2Bbuducnosti%26um%3D1%26hl%3Den%26sa%3DN%26biw%3D1024%26bih%3D572%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=122&vpy=122&dur=8069&hovh=222&hovw=227&tx=182&ty=155&sqi=2&page=1&ndsp=16&ved=1t:429,r:0,s:0

prvi sleva je borko
drugi je cina tj cinkovski-taj je prešao posle u onaj narkoski bend-obojeni program,a ovi njegovi mu nabacil ida se prodo za pare tj za tiraž koji svakako ima obojeni
treci je pevac robert
a cetvrti bolesavi relja,taj je bio narkos...posle je otishao u novinare...radio za glas amerike (domaci izdajnik nego šta :D) i bio je znam ono pred bombardovbanjeprvi novinar i zsrbije (dakako predstavio se iz vojvodine) koji je intervjuisao portparola UČK...da da...i to na nekom psoebno mskrivenom mestu gde su evo baš njemu i njegovom nekom vojvodjanskom listu dozvolili da dodje...a zašto? ostaje da pogadjamo :D

uglavno to je ta grupa disidenata...najgora je glupost napisana u vikipediji kao boril ise protiv režima miloševića? akako se danas svi vade na to? prvo on isu krneuli 1991 biti popularni,tad se niko još osim vuka dršakovića :D nije borio protiv slobe...a kamoli klinci ovi pankerski...to je sad valjda pravdanje stefanovicu koj ije bio jedan od osnivača grupe injen mogu slobodno reći najduži član uz roberta jer su se svi ostali menjali...sad njega nema...a vratio se relja...
kako god fino drushtvance sa sve finim zanimanjima...
borko diplomata koji nam kroji kosovo...
robert nevalidna organizacija
reljaje novinar glasa amerike
raša drogoš bivši a moguće isadašnji (prijatelj mu je poginuo zbog njegove nepažnej idrogiranosti u autu)


nema šta, više nego reprezentativno društvo!
borci protiv miloševića?!
kako da ne!!!

rasistički tonovi to im je bila parola...
 
nije to nista cudno i medju visokorangiranim nacistima tokom WWII bilo je onih sa jevrejskim poreklom. to je nekakav samoprezir sta li...
ono sto je bitno je sta su pevali i propagirali. a to je rasizam.

Ma kakav jevrej? Robert je samo madjar kako od oca tako i od majke madjarske nacionalnosti.Ne lupajte.Možda je neko zaiključio po malo neuobičajenom prezimenu koje ima ali je u pitanju čisti mađar...


Da rasizam je ono što su zastupaloi u pjesmama evo primjera...


 
ПРЕГОВАРАЧ НАЦИСТА
Влада Републике Србије одредила је Борка Стефановића за преговорача са Албанцима на Косову и Метохији, који је јавности познат као фашиста и расиста.
Наиме Борко Стефановић је басиста чувене расистичке групе Генерација без будућности, која у својим песмама велича Кју Кјукс Клан, скинхеде, белу моћ, јужњаке који су се борили за ропство.
СНП НАШИ 1389 поставља питање како је могуће да нашу државу заступа човек који отворено пропагира нацизам и расну мржњу, и даје срамне изјаве о подели Косова и Метохије, што у суштини и не треба да нас чуди, јер је то део идеологије фашизма о стварању ``велике Албаније``, о којој у својим песмама пева Борко Стефановић.
СНП НАШИ 1389 захтева хитну смену Стефановића и процесуирање због изазвања верске, расне и националне мржње.

Информативна служба
СНП НАШИ 1389

:mrgreen:
Ovi su stvarno fascinantni GBB nacistička grupa. :super:

Ахаха:rotf::rotf::rotf: ... само сам затворио очи И ЗАМИСЛИО КАКО БИ ИЗГЛЕДАЛА ОВА ТЕМА ДА јЕ СВИРАЧ ОВЕ ГРУПЕ БИО КОШТУНИЦА, ШЕШЕЉ или МИЛОШЕВИЋ.......аааааааа:hahaha::hahaha::hahaha:

Који сте ви жути буђави нацисти, чудо једно... а чини ми се по начину како отеже вокале да је тај Борко ИЗ ВОЈВОДИНЕ.....:bye:
 
...
a cetvrti bolesavi relja,taj je bio narkos...posle je otishao u novinare...radio za glas amerike (domaci izdajnik nego šta ) i bio je znam ono pred bombardovbanjeprvi novinar i zsrbije (dakako predstavio se iz vojvodine) koji je intervjuisao portparola UČK...da da...i to na nekom psoebno mskrivenom mestu gde su evo baš njemu i njegovom nekom vojvodjanskom listu dozvolili da dodje...a zašto? ostaje da pogadjamo

uglavno to je ta grupa disidenata...najgora je glupost napisana u vikipediji kao boril ise protiv režima miloševića? akako se danas svi vade na to? prvo on isu krneuli 1991 biti popularni,tad se niko još osim vuka dršakovića nije borio protiv slobe.

...
kako god fino drushtvance sa sve finim zanimanjima...
borko diplomata koji nam kroji kosovo...
robert nevalidna organizacija
reljaje novinar glasa amerike
raša drogoš bivši a moguće isadašnji (prijatelj mu je poginuo zbog njegove nepažnej idrogiranosti u autu)



nema šta, više nego reprezentativno društvo!
borci protiv miloševića?!
kako da ne!!!
.

Ovaj opis konkretnih likova može da se generalizuje u opis aktuelne vladajuće većine.

:super:
 
Uz malu pomoć svojih prijatelja
Kum nije dugme!



Mirko Stefanović (generalni sekretar Ministarstva spoljnih poslova) i njegov sinovac Borko Stefanović (nekadašnji zamenik srpskog ambasadora u Vašingtonu Ivana Vujačića; danas šef kabineta Vuka Jeremića) dugogodišnji su prijatelji Petra Kovačevića, oca Miladina Kovačevića. Da sve bude po scenariju srpske soap-opere, Igor Milošević i Borko Stefanović su kumovi!


Tvrdnja Vuka Jeremića izrečena u više navrata poslednjih dana da je za čitavu aferu „Kovačević“ kriv jedino vicekonzul Igor Milošević, koji je „samoinicijativno, bez konsultacija sa Beogradom“, izdao lažni pasoš našem Miladinu – imala je svoju reprizu u emisiji „Poligraf“ (petak, 27. februara). Opet je Jeremić, glumeći poštenje, potvrdio da niko, ama baš niko iz njegovog Ministarstva inostranih poslova nije bio u vezi sa Igorom Miloševićem, koji se, izgleda, toliko osamostalio da je prekinuo svaki kontakt sa ministarstvom. Jeremić je objasnio da je Milošević dobio otkaz, da njegovo Ministarstvo nije krivo i – tačka.

Međutim, istina je malo drugačija. Kako e-novine saznaju, Igor Milošević i Miladin Kovačević imaju zajedničku tačku diplomatskog oslonca: reč je o porodici Stefanović, preciznije stricu Mirku i sinovcu Borku. Naime, Mirko Stefanović (generalni sekretar Ministarstva spoljnih poslova) i njegov sinovac Borko Stefanović (nekadašnji zamenik srpskog ambasadora u Vašingtonu Ivana Vujačića; danas šef kabineta Vuka Jeremića) dugogodišnji su prijatelji Petra Kovačevića, oca Miladina Kovačevića. Da sve bude po scenariju srpske soap-opere, Igor Milošević i Borko Stefanović su kumovi!

Izvori iz MIP-a potvrđuju ono što se dugo čuvalo kao velika tajna: upravo su Mirko & Borko bili ti koji su naredili/zamolili Igora Miloševića da reši to „oko ovog malog Kovačevića“. Čitava operacija obavljena je profesionalno na liniji MIP–konzulat u Njujorku: šifrovanim, diplomatskim telegramima. Verovalo se da će čitava priča ostati u krugu Familije (Kovačević, Stefanović, Milošević) i da velika Amerika neće da se bakće oko našeg kumovskog prava da pomognemo čoveku u nevolji. Naš je!

Zanimljivo je pročitati delove iz biografije Mirka Stefanovića. Rođen je 18. aprila 1952. godine u Novom Sadu gde je 1974. diplomirao na Pravnom fakultetu. Od 1976. do 1979. godine bio je sekretar Galerije Matice srpske u Novom Sadu.
Od 1979. do 1986. godine radio je u Izvršnom veću Vojvodine kao savetnik i pomoćnik sekretara Izvršnog veća, podsekretar u Izvršnom veću i savetnik predsednika Izvršnog veća.
Od 1986. do 2001. godine bio je zaposlen u Saveznom sekretarijatu za inostrane poslove u Beogradu.
Od 1986. do 1991. godine bio je prvi savetnik/konzul u ambasadi SFR Jugoslavije u Bagdadu, Irak.
Od 1991. do 1992. godine radio je u Upravi za Bliski istok i Severnu Afriku u Saveznom sekretarijatu za inostrane poslove.
Od 1992. do 1997. godine bio je otpravnik poslova u ambasadi SR Jugoslavije u Tel Avivu, Izrael.
Od 1997. do 2001. godine bio je ambasador Jugoslavije u Ambasadi SR Jugoslavije u Tel Avivu, Izrael.
Međutim, nakon petooktobarskih promena, iznenada odlučuje da se „odmori“ od diplomatske karijere: u zvaničnoj biografiji na sajtu MIP-a stoji da se do 2007. godine bavio „privatnim biznisom“.
Stefanović se 2007. godine, opet bez objašnjenja, vraća u diplomatsku igru i odmah postaje generalni sekretar u Ministarstvu spoljnih poslova Republike Srbije.

-.-PHOTO: www.myspace.com-.-GBB: Borko u civilu (treći sleva)Borko Stefanović poznat je ljubiteljima rok zvuka i kao basista novosadskog benda Generacija bez budućnosti (GBB). Kožna jakna, „martinke”, kratka kosa i mrki pogled odavali su imidž odmetnika sa Limana koji se zajedno sa ostalim „srodnim dušama” okupljao ispred čuvenog dragstora kod Limanskog parka ispijajući pivo. Mnogi iz te generacije nisu menjali diskurs već samo mesto okupljanja ili bendove. Borko je i dalje aktivan u bendu, u kojem je od njegovog osnivanja, a koji po opisu na myspace strani zvuči kao „istinita i entuzijastična pank rok generacija bez budućnosti”.

U pauzama između dve probe, Borko Stefanović stigao je u MIP kao kadar G17 plus (oni ne prave pitanje); shvativši da u Generaciji bez budućnosti nema budućnosti, Borko se uz pomoć stričevih diplomatskih veza brzo probio u prve MIP redove. Mada ima i onih koji tvrde da je vižljasti Borko dovukao strica u diplomatsku baru. Na iznenađenje mnogih, već 2007. godine (kad mu se stric vratio u diplomatiju) osvanuo je u Vašingtonu kao zamenik Ivana Vujačića, tadašnjeg srpskog ambasadora.

Po izboru Baraka Obame za predsednika SAD, srpski mediji lansirali su senzacionalnu vest da je Obamin šef kabineta Ram Emanuel zvani Rambo veliki srpski prijatelj. Njega je Srbima „približio“ Borko Stefanović, jedan od najbližih saradnika Vuka Jeremića. Emanuel i Stefanović su gotovo tri godine u Vašingtonu zajedno radili na jačanju srpsko-američkih odnosa. Beogradski „Press“ piše da je „Borko Stefanović najzaslužniji za formiranje naše kokus grupe u Kongresu. On je i privukao Emanuela, koji je već tada bio jedan od najperspektivnijih funkcionera Demokratske stranke. Sada se vidi koliko je to bilo značajno jer ćemo imati odličnu vezu u Beloj kući“.

-.-PHOTO: STOCK-.-Stefanović je za vreme svog boravka u Americi bio vrlo aktivan u organizaciji svesrpskog ujedinjenja (Serbian Unity): na velikom svečanom vašaru 2007. godine Borko Stefanović je u ime srpske ambasade pozdravio prisutne, a potom mikrofon ustupio ostalim uglednim gostima – Miloradu Dodiku, Oliveru Duliću, princu prestolonasledniku Aleksandru, Predragu Bubalu, da bi se svi na kraju opustili uz entertainment u obliku Momčila Bajagića, koji je stihovima „Što ne može niko, možeš ti“ zlokobno najavio predstojeću aferu „Miladin“.

Važno da je veselo!

Ovo je takodje u medijima u Borku...zanimljivo...

Kako bi Obama reagovao na pjesme Stefanovića "da je jug pobjedio" klanovce s plahtama preko lica?
Živo me zanima!
:D


To Borko prikriva...i sav taj skinhedski period života kada je od prijatelja imao uglavnom narkose i te dripoše...sad je para u pitanju treba ispadne in...e srbijo srbijo...a i ne čudi ako je već došao preko g17pljus,tu su već bili ti "muzičari pametni" onaj bubnjar i dinkić gitarista...dushe dobre!
u pm i oni i njiova dobrota...

ološ nam sad vodi srbiju a do još juče je visilo po podrumima punih dimova sa narkosima...
 
Uz malu pomoć svojih prijatelja
Kum nije dugme!



Mirko Stefanović (generalni sekretar Ministarstva spoljnih poslova) i njegov sinovac Borko Stefanović (nekadašnji zamenik srpskog ambasadora u Vašingtonu Ivana Vujačića; danas šef kabineta Vuka Jeremića) dugogodišnji su prijatelji Petra Kovačevića, oca Miladina Kovačevića. Da sve bude po scenariju srpske soap-opere, Igor Milošević i Borko Stefanović su kumovi!


Tvrdnja Vuka Jeremića izrečena u više navrata poslednjih dana da je za čitavu aferu „Kovačević“ kriv jedino vicekonzul Igor Milošević, koji je „samoinicijativno, bez konsultacija sa Beogradom“, izdao lažni pasoš našem Miladinu – imala je svoju reprizu u emisiji „Poligraf“ (petak, 27. februara). Opet je Jeremić, glumeći poštenje, potvrdio da niko, ama baš niko iz njegovog Ministarstva inostranih poslova nije bio u vezi sa Igorom Miloševićem, koji se, izgleda, toliko osamostalio da je prekinuo svaki kontakt sa ministarstvom. Jeremić je objasnio da je Milošević dobio otkaz, da njegovo Ministarstvo nije krivo i – tačka.

Međutim, istina je malo drugačija. Kako e-novine saznaju, Igor Milošević i Miladin Kovačević imaju zajedničku tačku diplomatskog oslonca: reč je o porodici Stefanović, preciznije stricu Mirku i sinovcu Borku. Naime, Mirko Stefanović (generalni sekretar Ministarstva spoljnih poslova) i njegov sinovac Borko Stefanović (nekadašnji zamenik srpskog ambasadora u Vašingtonu Ivana Vujačića; danas šef kabineta Vuka Jeremića) dugogodišnji su prijatelji Petra Kovačevića, oca Miladina Kovačevića. Da sve bude po scenariju srpske soap-opere, Igor Milošević i Borko Stefanović su kumovi!

Izvori iz MIP-a potvrđuju ono što se dugo čuvalo kao velika tajna: upravo su Mirko & Borko bili ti koji su naredili/zamolili Igora Miloševića da reši to „oko ovog malog Kovačevića“. Čitava operacija obavljena je profesionalno na liniji MIP–konzulat u Njujorku: šifrovanim, diplomatskim telegramima. Verovalo se da će čitava priča ostati u krugu Familije (Kovačević, Stefanović, Milošević) i da velika Amerika neće da se bakće oko našeg kumovskog prava da pomognemo čoveku u nevolji. Naš je!

Zanimljivo je pročitati delove iz biografije Mirka Stefanovića. Rođen je 18. aprila 1952. godine u Novom Sadu gde je 1974. diplomirao na Pravnom fakultetu. Od 1976. do 1979. godine bio je sekretar Galerije Matice srpske u Novom Sadu.
Od 1979. do 1986. godine radio je u Izvršnom veću Vojvodine kao savetnik i pomoćnik sekretara Izvršnog veća, podsekretar u Izvršnom veću i savetnik predsednika Izvršnog veća.
Od 1986. do 2001. godine bio je zaposlen u Saveznom sekretarijatu za inostrane poslove u Beogradu.
Od 1986. do 1991. godine bio je prvi savetnik/konzul u ambasadi SFR Jugoslavije u Bagdadu, Irak.
Od 1991. do 1992. godine radio je u Upravi za Bliski istok i Severnu Afriku u Saveznom sekretarijatu za inostrane poslove.
Od 1992. do 1997. godine bio je otpravnik poslova u ambasadi SR Jugoslavije u Tel Avivu, Izrael.
Od 1997. do 2001. godine bio je ambasador Jugoslavije u Ambasadi SR Jugoslavije u Tel Avivu, Izrael.
Međutim, nakon petooktobarskih promena, iznenada odlučuje da se „odmori“ od diplomatske karijere: u zvaničnoj biografiji na sajtu MIP-a stoji da se do 2007. godine bavio „privatnim biznisom“.
Stefanović se 2007. godine, opet bez objašnjenja, vraća u diplomatsku igru i odmah postaje generalni sekretar u Ministarstvu spoljnih poslova Republike Srbije.

-.-PHOTO: www.myspace.com-.-GBB: Borko u civilu (treći sleva)Borko Stefanović poznat je ljubiteljima rok zvuka i kao basista novosadskog benda Generacija bez budućnosti (GBB). Kožna jakna, „martinke”, kratka kosa i mrki pogled odavali su imidž odmetnika sa Limana koji se zajedno sa ostalim „srodnim dušama” okupljao ispred čuvenog dragstora kod Limanskog parka ispijajući pivo. Mnogi iz te generacije nisu menjali diskurs već samo mesto okupljanja ili bendove. Borko je i dalje aktivan u bendu, u kojem je od njegovog osnivanja, a koji po opisu na myspace strani zvuči kao „istinita i entuzijastična pank rok generacija bez budućnosti”.

U pauzama između dve probe, Borko Stefanović stigao je u MIP kao kadar G17 plus (oni ne prave pitanje); shvativši da u Generaciji bez budućnosti nema budućnosti, Borko se uz pomoć stričevih diplomatskih veza brzo probio u prve MIP redove. Mada ima i onih koji tvrde da je vižljasti Borko dovukao strica u diplomatsku baru. Na iznenađenje mnogih, već 2007. godine (kad mu se stric vratio u diplomatiju) osvanuo je u Vašingtonu kao zamenik Ivana Vujačića, tadašnjeg srpskog ambasadora.

Po izboru Baraka Obame za predsednika SAD, srpski mediji lansirali su senzacionalnu vest da je Obamin šef kabineta Ram Emanuel zvani Rambo veliki srpski prijatelj. Njega je Srbima „približio“ Borko Stefanović, jedan od najbližih saradnika Vuka Jeremića. Emanuel i Stefanović su gotovo tri godine u Vašingtonu zajedno radili na jačanju srpsko-američkih odnosa. Beogradski „Press“ piše da je „Borko Stefanović najzaslužniji za formiranje naše kokus grupe u Kongresu. On je i privukao Emanuela, koji je već tada bio jedan od najperspektivnijih funkcionera Demokratske stranke. Sada se vidi koliko je to bilo značajno jer ćemo imati odličnu vezu u Beloj kući“.

-.-PHOTO: STOCK-.-Stefanović je za vreme svog boravka u Americi bio vrlo aktivan u organizaciji svesrpskog ujedinjenja (Serbian Unity): na velikom svečanom vašaru 2007. godine Borko Stefanović je u ime srpske ambasade pozdravio prisutne, a potom mikrofon ustupio ostalim uglednim gostima – Miloradu Dodiku, Oliveru Duliću, princu prestolonasledniku Aleksandru, Predragu Bubalu, da bi se svi na kraju opustili uz entertainment u obliku Momčila Bajagića, koji je stihovima „Što ne može niko, možeš ti“ zlokobno najavio predstojeću aferu „Miladin“.

Važno da je veselo!

Ovo je takodje u medijima u Borku...zanimljivo...

Kako bi Obama reagovao na pjesme Stefanovića "da je jug pobjedio" klanovce s plahtama preko lica?
Živo me zanima!
:D


To Borko prikriva...i sav taj skinhedski period života kada je od prijatelja imao uglavnom narkose i te dripoše...sad je para u pitanju treba ispadne in...e srbijo srbijo...a i ne čudi ako je već došao preko g17pljus,tu su već bili ti "muzičari pametni" onaj bubnjar i dinkić gitarista...dushe dobre!
u pm i oni i njiova dobrota...

ološ nam sad vodi srbiju a do još juče je visilo po podrumima punih dimova sa narkosima...
Jes majku mu , prošle godine kada je bio jubilarni koncert 20 godina GBB-a mislim da ljigavi Borko nije ni bio :think:
Nego šta fali skinhed periodu života , bili su baš cool grupa u ono vreme , ne baš ko Ritam Nereda i Ateisti ,al sve jedno medju boljima . :ok:
 
Jes majku mu , prošle godine kada je bio jubilarni koncert 20 godina GBB-a mislim da ljigavi Borko nije ni bio :think:
Nego šta fali skinhed periodu života , bili su baš cool grupa u ono vreme , ne baš ko Ritam Nereda i Ateisti ,al sve jedno medju boljima . :ok:

Među boljima? A jes bilo ih je mnogo u pm...1991 kad su počinjali posebno...


ovde se govori da je jedan predstavnik srpske politike koji treba da nam sačuva što bolji položaj oko svete zemlje Kosova,dripoš i martinkaš a društvo mu do tada sve gori od goreg i narkos do narkosa ili neki član nevladine organizacije ili glasa amerike...

milina...
 
Među boljima? A jes bilo ih je mnogo u pm...1991 kad su počinjali posebno...


ovde se govori da je jedan predstavnik srpske politike koji treba da nam sačuva što bolji položaj oko svete zemlje Kosova,dripoš i martinkaš a društvo mu do tada sve gori od goreg i narkos do narkosa ili neki član nevladine organizacije ili glasa amerike...

milina...

Da je nosio kajle, izlazio po skupim mestima jer je imao mogucnosti, i nosio air max umesto martinki, bio bi po tebi sad uzoran gradjanin??? Neka hvala, to je samo jos jedan + za njega
 

Back
Top