Novi auto

Ja sam pricao o Golfu. Ako se dizel od 140ks prodaje sa celicnim felgama, ne svi naravno, onda se sigurno benzinac od 1.6 ne prodaje sa alu felgama, ne svi, naravno.

I kad sam video passat 2007-8 godiste CH table 2.0TDI sa radkapnama, e onda mi je sve bilo jasno.
 
kao ona na 4. julu, a dačo?

Nećeš mi verovati, ali u ovoj besparici se samo o Tojotama ili Hondama priča čim se povede reč o automobilima. Ništa nam drugo ne preostaje osim maštanja. :rumenko:
Odlična su to kola, problem je sa skupim održavanjem, servisiranje i rezervni delovi su papreni, ali kvalitet nikad nije bio jeftin. Ne mogu sebe da zamislim u nekom francuskom automobilu, nemački su surova realnost s kojom čovek treba da bude zadovoljan, a japanski su san. :)
 
Ja sam pricao o Golfu. Ako se dizel od 140ks prodaje sa celicnim felgama, ne svi naravno, onda se sigurno benzinac od 1.6 ne prodaje sa alu felgama, ne svi, naravno.

I kad sam video passat 2007-8 godiste CH table 2.0TDI sa radkapnama, e onda mi je sve bilo jasno.

i ujaku su zimske gume na ratkapnama a letnje na alu felnama, i tako ga je valjda i kupio..
 
Nemci su zakon sto se toga tice... Mercedes si mogao da slozis bukvalno kako si hteo, od varijante bez desnog retrovizora i grejaca zadnjeg stakla do one sa podizacima, klimom, siberom, tempomatom i ABS-om. Tako se moglo desiti da npr. W124 bude gola ko pistolj, a da Golf II ima jezivu opremu, pa cak i grejana sedista (!).
 
Ja bih se uvek obredelio za polovan auto star par godina (kao ona honda accord gore), nego novi. Za isto para ces uvek da dobijes vise..

Za 15 000eura Volvo S80 D5 da uveze. Od opreme ima apsolutno sve. Od retkih stvari ima telefon, dvd navigacija, elektro-pomicna sedista...

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/s...=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/s...=ALSO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2

Ja bih ovo uzeo iz keca.
 
Poslednja izmena:
Ili dacia od njih? :)

Jel se ovaj Accord prodaje sada?

Ako bi pre uzeo Dzetu od Akorda...



Taj acord je za americko trziste i to je accord cupe, inace jeste slican kao evropski ali nije indeticno isti cak nema istu masku.
Ince nova accord je bila do pre mesec dana 19800e 2.0 156ks ali godiste 2008, inace neko je vec spomenuo sada kosta nekih 21500e isti model samo je god 2009.
Sto se tice pitanja izabrao bio accorda.
 
onda je to sasvim stvar ukusa..i sta ti tu nije jasno..

Pa, sve mi je jasno sto se tice lepote da je lepsa tebi Jetta. Ti si se provozao par puta u Jetti i zaljubio u nju. Da si se provozao i vozio par puta BMW 530D takodje bi se u njega zaljubio.

Al, svakako bolja kupovina je Honda od Jette, gledano van estetskog aspekta
 
Ja bih se uvek obredelio za polovan auto star par godina (kao ona honda accord gore), nego novi. Za isto para ces uvek da dobijes vise..

zavisi ko ga je vozio, gde, kako, missim...mnogo zavisi od pedantnosti prethodnog vlasnika...a to je kod nas diskutabilno...:per:
...kad bi uvozio, gledo bi da to bude Švajcarska jer su onio vrlo pedantni za automobile...
 
ma video sam da je kupe i mrzlo me da trazim sliku. Samo sam hteo da pokazem da je Honda Accord i lepsa i bolja od VW Jetta

honda ima i neuporedivo bolje vesanje od VW-a sto je njihov najslabiji deo - udobnost voznje je losa , imas osecaj posle duze voznje kao dasedis na drvenoj klupi....

udobnost voznje je za mene najvaznija stvar posle pouzdanosti auta, stoga nikada ne bih kupio automobil koji ne prolazi na tom testu - a nijedan VW sa mozda izuzetkom Phaetona - ne prolazi
 

Back
Top