Novi auto

igor101

Zainteresovan član
Poruka
217
Voleo bi da cujem kakva su vasa misljenja o kupovini novog auta i odabira istog.
Ima samo par malih uslova a to su:

1. Da nije Amerikanac
2. Cena do 20.000 eur
3. Srednja klasa
 
Najbolje što se može uzeti do 20.000 EUR,svakako je Mazda 6.Pokazala se kao izuzetno pouzdana,a ima gomilu inovacija.Karakteristike su joj takodje dobre,potpuno uporedive s konkurencijom,čija je cena iznad 20.000 EUR ... Osim Alfe 159,naravno.
 
A kakvasu vam razmisljanja o

Audi A4
VW Golf 6

p.s. Auto moze da se uzme bez carine i poreza tako da ovdasnje cene nisu bas relevantne, pre nesto od preko gde bi se takodje skinuo porez pri izlasku iz EU. Primera radi 2006godine Mercedes ML 280 CDI sa osnovnom opremom je direktno iz fabrike kod nas stigao za 29600eur
 
Poslednja izmena:
Suziki grand vitara 2.0 benzin, 140 KS, u full opremi ( bez navigacije ) možeš da nađeš za te pare ;)

Ajde molim te, ne lozi ga na taj otpad. Odvratno izgleda, odvratno. Znam neke ljude iz EU koji su uzeli to za 30 000eura na kredite i sta ti ja znam, a ladno su mogli da uzmu polovnog X5, ML, XC90...za te pare. Al kako oni kazu: "dzip nije dzip ako nema rezervni tocak na gepeku"...
 
Ajde molim te, ne lozi ga na taj otpad. Odvratno izgleda, odvratno. Znam neke ljude iz EU koji su uzeli to za 30 000eura na kredite i sta ti ja znam, a ladno su mogli da uzmu polovnog X5, ML, XC90...za te pare. Al kako oni kazu: "dzip nije dzip ako nema rezervni tocak na gepeku"...

Niko nije rekao da ne može, ali on traži NOV auto ;)

Ja da sam na njegovom mestu, isto bih uzeo polovno.

Ima npr jedna e klasa 270 cdi mislim da je 05-06 god ( ako nije i novija ) full oprema, navigacija i ostalo, zatamnjena stakla, za 20.000 € ;)
 
Niko nije rekao da ne može, ali on traži NOV auto ;)

Ja da sam na njegovom mestu, isto bih uzeo polovno.

Ima npr jedna e klasa 270 cdi mislim da je 05-06 god ( ako nije i novija ) full oprema, navigacija i ostalo, zatamnjena stakla, za 20.000 € ;)

Ili jedna Volvo S80 D5 sa opremom visom nego taj benz isto za te pare...


@tema, ma Honda Accord, crna, crvena boja...
 

Back
Top