Nove zapadnoevropske države

  • Začetnik teme Začetnik teme Bren
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Ma nista od toga, prvo treba da se desi dekonstrukcija EU (kojoj naravno kumuju Velika Britanija i Prekobarci), a to je dug, zaeban i mukotrpan proces, zato sto treba prvo da se ekonomski slomi kicma Nemackoj, a svi znamo kako su zadrte bitange Nemci.

U teoriji? Tipovao bih na Baskiju.
 
Skotska , Korzika , Severna Irska , Flandrija , Muslimanska Dzamahirija Berlin , Muslimanska Dzamahirija London , Muslimanska Dzamahirija Amsterdam , Nezavisna muslimanska Republika Norveska , Emirat Brisel , Kaganat Bec i Tirol .... Iralijanska kraljevina Istra i Dalmacija ...
 
Ma nista od toga, prvo treba da se desi dekonstrukcija EU (kojoj naravno kumuju Velika Britanija i Prekobarci), a to je dug, zaeban i mukotrpan proces, zato sto treba prvo da se ekonomski slomi kicma Nemackoj, a svi znamo kako su zadrte bitange Nemci.

U teoriji? Tipovao bih na Baskiju.

A ti zaista mislis da ce neko Nemcima da slomi kicmu.

Naprotiv, Nemci mogu slomiti kicmu onome ko im stane na put.
 
Nove zapadnoevropske drzave su neinteresantne, da pricamo o novim juznoevropskim drzavama

1292413-Travel_Picture-Republika_Srpska.jpg
 
Нове државе ће се створити тамо где буде требало, по проценама светских моћника. Односно, где буде требало створити неки дестабилизациони фактор у циљу изазивања кризе, тј. евентуалног рата.
 
Ma nista od toga, prvo treba da se desi dekonstrukcija EU (kojoj naravno kumuju Velika Britanija i Prekobarci), a to je dug, zaeban i mukotrpan proces, zato sto treba prvo da se ekonomski slomi kicma Nemackoj, a svi znamo kako su zadrte bitange Nemci.

U teoriji? Tipovao bih na Baskiju.

Па кад су паметнији и способнији од осталих и треба да буду битанге и да доминирају. А сломити њима кичму, тешко. Чак и када би ЕУ престала да постоји опет би били на врху Европе.


Шкотска?
 
Back
Top