- Poruka
- 24.147
Koja će biti prva novonastalna, nezavisna država u zapadnoj Evropi u narednom periodu? Ja tipujem na Flandriju (i Valoniju).
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.







Tipovao bih na Baskiju.

Ma nista od toga, prvo treba da se desi dekonstrukcija EU (kojoj naravno kumuju Velika Britanija i Prekobarci), a to je dug, zaeban i mukotrpan proces, zato sto treba prvo da se ekonomski slomi kicma Nemackoj, a svi znamo kako su zadrte bitange Nemci.
U teoriji? Tipovao bih na Baskiju.
Ma nista od toga, prvo treba da se desi dekonstrukcija EU (kojoj naravno kumuju Velika Britanija i Prekobarci), a to je dug, zaeban i mukotrpan proces, zato sto treba prvo da se ekonomski slomi kicma Nemackoj, a svi znamo kako su zadrte bitange Nemci.
U teoriji? Tipovao bih na Baskiju.
SAO Bec, SAO turista iz Barselone, i SAO likova koji odlaze u Amsterdam zato sto je to kul.
A čemu ta odvajanja, kada će uskoo ta ****** globalizacija!?
Inače možda flandrija, jer su već kao u hrvati napravili flamanski koji je u odnosu sa holandskim isto kao i srpski sa hrvatskim!
A čemu ta odvajanja, kada će uskoo ta ****** globalizacija!?
Inače možda flandrija, jer su već kao u hrvati napravili flamanski koji je u odnosu sa holandskim isto kao i srpski sa hrvatskim!
Koja će biti prva novonastalna, nezavisna država u zapadnoj Evropi u narednom periodu? Ja tipujem na Flandriju (i Valoniju).
Ma nista od toga, prvo treba da se desi dekonstrukcija EU (kojoj naravno kumuju Velika Britanija i Prekobarci), a to je dug, zaeban i mukotrpan proces, zato sto treba prvo da se ekonomski slomi kicma Nemackoj, a svi znamo kako su zadrte bitange Nemci.
U teoriji? Tipovao bih na Baskiju.
Ne odvajaju se Flamanci od Holandije nego od Valonaca u Belgiji.