Quantcast

Nove Herbafast Kapsule za Mršavljenje - Da li je neko probao?

SarahSlim

Početnik
Poruka
2
Zdravo svima,

Nedavno sam videla reklamu za nove kapsule za mršavljenje Herbafast, sa crvenom kutijom i ljutom papričicom. Kada sam otišla na sajt Herbafast [kapsule za mršavljenje videla sam da postoji i nova kafa za mršavljenje od Herbafasta.

Trebala bih da izgubim nekih 10ak kilograma (dolazi leto:D) pa me zanima da li je neko probao ove preparate?

Ja sam pre koristila stari Herbafast par meseci i on mi je pomogao da izgubim 7-8 kilograma koliko mi je tad trebalo.

Ako je neko koristio ili planira neka piše...

Pozzzz

Poslednja izmena od moderatora:

SarahSlim

Početnik
Poruka
2
Potpuno si u pravu da ne postoji čarobna kapsula, čaj, mleko ili šta već što ćemo popiti i smršati! Ja sam koristila ove Herbafast kapsule i baš je i poenta bila u tome što sam uspela da za taj neki period od 3,4 meseca da promenim način ishrane i navike u ishrani. Nisam imala napade gladi, čak ni uveče, a to se pre jako često dešavalo i onda jedem šta nadjem u frižideru... Podelila sam ishranu na više manjih obroka a uveče mi je bila dovoljna neka voćka ili cedjeni sok. Da neko ne pomisli pa da to je sve od želje, nije, bar ne kod mene, ja sam te dijete i čuda sto puta pokušavala ali jednostavno ne mogu da istrajem i osećam glad, postane mi stvarno mučenje. Te kapsule su mi pomogle što se toga tiče i a i ja nisam tip koji može da izbaci totalno nešto iz ishrane, ja sam čak i tada jela i torte i slatko pa i mek par puta, ali nisam preterivala, to se malo počastim ponekad =)

Pozdrav

Poslednja izmena od moderatora:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.