Novak sigurno gubi prvo mesto!

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.707
kako javlja Kurir

ATP je odlučio da kazni Vimbldon oduzimanjem bodova zbog sankcionisanja ruskih i beloruskih tenisera.

Vimbldonu su za ovu godinu oduzeti bodovi i to će prilično ugorziti srpskog tenisera Novaka Đokovića, piše američki novinar Ben Rotenberg.

Novak Đoković je aktuelni šampion Vimbldona i on gubi 2.000 bodova u ovom slučaju, dok će drugoplasirani Danil Medvedev i trećeplasirani Aleksandar Zverev izgubiti 180 bodova zbog slabijeg plasmana, jer su ispali u četvrtom kolu.

Novak Đoković se prvi pobunio zbog nepravde prema ruskim i beloruskim teniserima, ali izgleda da će mu se to loše vratiti.

To znači da Novak Đoković posle Vimbldona neće biti prvi teniser sveta i rang lista će izgledati ovako:

1. Danil Medvedev 7800 poena

2. Aleksandar Zverev 6895

3. Novak Đoković 6660

4. Stefanos Cicipas 5965

5. Rafael Nadal 5525

2633493_profimedia0619328851_ls.jpg

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.707

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
13.981
nisam to video kad je bilo. Ali ne verujem da je bilo neko muvanje jer on zna da ga paparaci prate na svakom koraku i da bi ga žena ubila na mestu.
Pokleknuo je pod crnom magijom.
Ni prvi ni zadnji kojeg je prokleo ciganluk.
Jednom kada sam se vozio vlakom uletila je ciganka sa kceri i ponudila citanje dlana, nakon sto sam odbio, proklela me.
Jednostavno sam na to rekao da bi odavno bio mrtav da se svaka kletva primila koje su mi razne osobe upucivale.
Otisla je svojim putem.
Medjutim, za razliku od mene, Dojkan se uhvatio u kolo s ciganlukom.
Da je pratio neka osnovna pravila - nikada ne petljaj s drugom rasom, pogotovo ne s tamnoputom, nikada mu se to ne bi dogodilo.
OK, ima milijun puta vise novaca od mene, ali da mu zavidim, ili da bi se nedajboze s njim mijenjao, ne pada mi na pamet.
Naravno da bi bio presretan s njegovim novcem, ali ne po tu cijenu.
Na kraju krajeva, ako dovoljno dugo ostanes na jednom mjestu, dozivjeti ces prakticki sve sto se moze dozivjeti, uopce ne moras putovati diljem svijeta.

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.707
Pokleknuo je pod crnom magijom.
Ni prvi ni zadnji kojeg je prokleo ciganluk.
Jednom kada sam se vozio vlakom uletila je ciganka sa kceri i ponudila citanje dlana, nakon sto sam odbio, proklela me.
Jednostavno sam na to rekao da bi odavno bio mrtav da se svaka kletva primila koje su mi razne osobe upucivale.
Otisla je svojim putem.
Medjutim, za razliku od mene, Dojkan se uhvatio u kolo s ciganlukom.
Da je pratio neka osnovna pravila - nikada ne petljaj s drugom rasom, pogotovo ne s tamnoputom, nikada mu se to ne bi dogodilo.
OK, ima milijun puta vise novaca od mene, ali da mu zavidim, ili da bi se nedajboze s njim mijenjao, ne pada mi na pamet.
Naravno da bi bio presretan s njegovim novcem, ali ne po tu cijenu.
Na kraju krajeva, ako dovoljno dugo ostanes na jednom mjestu, dozivjeti ces prakticki sve sto se moze dozivjeti, uopce ne moras putovati diljem svijeta.

to radi samo ako veruješ u to

ambidekster65

Legenda
Poruka
57.985
kako javlja Kurir

ATP je odlučio da kazni Vimbldon oduzimanjem bodova zbog sankcionisanja ruskih i beloruskih tenisera.

Vimbldonu su za ovu godinu oduzeti bodovi i to će prilično ugorziti srpskog tenisera Novaka Đokovića, piše američki novinar Ben Rotenberg.

Novak Đoković je aktuelni šampion Vimbldona i on gubi 2.000 bodova u ovom slučaju, dok će drugoplasirani Danil Medvedev i trećeplasirani Aleksandar Zverev izgubiti 180 bodova zbog slabijeg plasmana, jer su ispali u četvrtom kolu.

Novak Đoković se prvi pobunio zbog nepravde prema ruskim i beloruskim teniserima, ali izgleda da će mu se to loše vratiti.

To znači da Novak Đoković posle Vimbldona neće biti prvi teniser sveta i rang lista će izgledati ovako:

1. Danil Medvedev 7800 poena

2. Aleksandar Zverev 6895

3. Novak Đoković 6660

4. Stefanos Cicipas 5965

5. Rafael Nadal 5525

Pogledajte prilog 1157009

Kako mogu praviti listu poslije Vimbldona kad nije odigran RG i ostali turniri na travi?

The_Night_Hawk

Buduća legenda
Poruka
29.276
Novinari su najvece zlo modernog sveta.
Licno je Novak na pres konferenciji posle Vimbldona prosle godine rekao da ga No 1 visse ne zanima...
i da juri samo olimpijsko zlato i GS turnire.

A stoka novinarska (i ja sam novinar, stoka je to, verujte mi) forsira pricu,izmisljaju NEPOSTOJECI rekord...
Sta sad, Jusein Bolt je i muski i zenski rekorder na 100 metara...
ili bolja analogija ajde da poredimo broj medalja Karla Luisa i neke gimnasticarke iz SSSR...
Budalastina...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.